Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Anioły Biznesu - "jak to sie je?"

Anioły Biznesu - "jak to sie je?"

RMH / 2008-05-07 19:48
Witam serdecznie,

Jestem rozpoczynającym swoją przygodę z biznesem młodym człowiekiem, który ma pomysł, ale nie dysponuje wystarczającymi środkami na jego realizacje. Proste pytanie - skąd zatem uzyskać środki?

Na zachodzie od lat, dla osób takich jak ja, nie spełniających reguły 3f (Family, Friends and Fools) funkcjonuje nieformalna instytucja Business Angel albo Angel Investor. Kim są aniołowie biznesu wiem, ale kim są Polscy Aniołowie Biznesu?

Proszę Państwa, interesują mnie Państwa doświadczenia i rady - chciałbym się skontaktować z kimś, kto skorzystał z pomocy swojego Anioła Biznesu i, jeśli mu się udało, rozkręcił swój biznes - a jeśli mu się nie udało, także proszę o kontakt.

Chcę wiedzieć jak najlepiej się zaprezentować, komu, gdzie złożyć ofertę, jak ją sformułować. Czy wiedzą Państwo coś nt. sieci PolBan oraz Leviatana? Czy strona szukam-inwestora to właściwe miejsce?

A jeśli jesteś Aniołem Biznesu... lub kiedyś dla kogoś nim byłeś - czy mógłbyś udzielić mi, chwilowo jedynie, odpowiedzi na nurtujące mnie pytania?

Z poważaniem,
Radosław Herka
www.o3.net.pl

Najnowsze wpisy