Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ankieta Money.pl: Czy w najbliższym czasie GPW pobije rekordy?

Ankieta Money.pl: Czy w najbliższym czasie GPW pobije rekordy?

Paweł.Satalecki / 2007-09-20 09:24
Czy zdołamy je pobić? Czy starczy sił na ich utrzymanie? Zapraszamy do dyskusji..
Wyświetlaj:
pietroo / 2007-09-20 09:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam,
Każdy by chciał, aby GPW znowu zaczęła piąć się w górę i bić rekordy, ale co z tego jak każdy wie, że ten balon giełdowy jest dalej sztucznie dmuchany i w każdej chwili może być wielkie bum.
Chyba inwestorzy zbyt boją się ryzyka i następnego załamania na rynku poprzez jakieś kiepskie info z USA albo Azji.
Znowu będziemy mieć podobny scenariusz do poprzednich dni, czyli dwa dni na zielono, dwa na czerwono....
Mam nadzieję i chciałbym się mylić.
Pozdrawiam
grizli... / 83.31.78.* / 2007-09-30 11:07
Oj będzie taki dzionek, że spadnie na łeb, na szyję tak jak nasza służba zdrowja. Pozdrawiam i życzę zdrówka .
biof / 87.205.196.* / 2007-09-25 23:08
oj rypnie czekam juz dwa miechy...i sie kisze korci strasznie ale czuje ze dobrze robie
Zyla / 217.97.199.* / 2007-09-25 12:58
Witam
Na w/w temat o GPW mam nadzieje, że do grudnia powinna rosnąc(powoli) ale to i tak wielki znak zapytania.
Pozdrawiam.
edmund I / 82.177.54.* / 2007-10-02 14:30
Witam
Też mam nadzieję, bo kiszę się na Biotku parę miesięcy. Niby same dobre info, a kurs huśtawka, nic powyżej 1,3.
To samo z Elstaroil- same dobre wieści, np. produkcja biopaliwa w podległej spółce, a kurs w dół. Czy ktoś może powiedzieć kiedy przekroczy 13, bo po tyle kupiłem.
ZubilewiczDarren / 149.254.200.* / 2007-09-25 19:23
ankieta super tylko ze bez wiekszego sensu - wlasnie zaglosowalem zupelnie przeciwnie do moich przekoan, tak dla relaksu, troche z przekory a troche z wrodzonego sukinsynstwa... Problem w tym, ze nie mozna oszacowac ilu takich dowcipasow w sieci jest co niestety czyni anliete ciekawostka tylko... ale pozdrawiam wszystkich graczy goroaco i zielono
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy