Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

ANULUJ SPRZEDAŻ AKCJI "BIOTONU"

ANULUJ SPRZEDAŻ AKCJI "BIOTONU"

Prokurator / 2007-12-07 12:58
Zgodnie z moją ostatnią zapowiedzią proponuję anulowanie zleceń sprzedaży dla akcji spółki ,,Bioton" złożonych na podstawie ostatniej mojej rekomendacji dla akcji tej spółki. następną rekomendację sprzedaży dla tych akcji z innym (wyższym")limitem ceny i terminem wazności podam w najbliższym czasie.

Prokurator.
Wyświetlaj:
jacekkk87 / 2007-12-07 18:27 / Bywalec forum
a co do reko arterii? tez jest juz wyzej i moze jeszcze rosnac
QLIMAX / 2007-12-07 16:33
Ci co kupili po innych Twoich rekomendacjach (lub swoich) niz ta ostatnia (0,86?) tez "maja" sprzedawac ...? Chcialbym poznac jakies uzasadnienie. Pozdrawiam
Prokurator / 2007-12-18 20:01 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,QLIMAX".
Tak. Sprzedaż akcji ,,Biotonu" proponowałem wszystkim. Ci ,co kupili po 1,53 zł. za akcję mogli później dokupić po 0,87 zł. i taniej. Sprzedaż z limitem ceny 1,25 zł. rekomendowałem,bo sytuacja sugerowała możliwość spadku ceny do poziomu ok. 0,80 zł. wtedy byłaby możliwość odkupienia większych ilości akcji od posiadanych dotychczas. Chodziło o zwiększenie ilości tych akcji w portfelu.Jednak zapewne wiesz nic z mojego scenariusza nie wyszło. Pozdrawiam Cię.

Prokurator.
Prokurator / 2007-12-10 19:57 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Qlimax".
Sprzedaż akcji ,,Bioton"-u rekomendowałem wszystkim. Również tym, którzy kupowali je np. w cenie 1,53 zł. Uważam, że posprzedaży w cenie 1,25 zł. Zacznie się trend spadkowy ceny i po mojej rekomendacji kupna wszyscy będą mogli odkupić większe pakiety akcji od posiadanych dotychczas, bo cena będzie na to pozwalała.

Prokurator.
jar / 2007-12-11 08:38
Witam Prokuratora!
Akceptowanie sprzedaży po cenie niższej niż zakupu?
Co spowodowało zmianę Twojego podejścia?
Pozdrawiam.
jar
Prokurator / 2007-12-11 13:38 / Uznany Gracz Giełdowy
DO ,,jar".
To wyjątkowa sytuacja. Nie wydaje mi się, aby akcje ,,Biotonu" osiągnęły teraz cenę ponad 2 złote. Sądzę, że do dobry moment sprzedaży tych akcji po to, aby później odkupić dużo więcej po dużo niższej cenie. Generalnie moje podejście do inwestowania na giełdzie jest ciągle takie samo. Pozdrawiam Cię.

Prokurator.
icee / 193.253.46.* / 2007-12-18 19:41
Witam
Prosze o wypowiedz na temat biotonu. Co pan mysli o przyszlosci tej spolki?
Z gory dziekuje pozdrawiam.
Prokurator / 2007-12-18 20:03 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,icee".
Za chwilę podam rekomendację zakupu m.in. dla spółki ,,Boiton". (godz. 20:02)

Prokurator.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy