Forum Spółki giełdowe Apator SA

Apator S.A- warto wyjaśnić na WZA 28.05.2018

Apator S.A- warto wyjaśnić na WZA 28.05.2018

Pruski / 80.138.87.* / 2018-05-14 15:41
Czyżby kluczowi akcjonariusze zasiadający RN Apatora i spółek córek mieli coś do ukrycia - chyba tak. Na to też wskazują dziwne zachowania członków Rad Nadzorczych grupy i zamiatanie pod dywan niekorzystnych faktów. Niedługo, bo 30 maja 2018 WZA i warto by na tym forum wyjaśnić kilka faktów:

1. Apator Metrix S.A. w zeszłym roku zanotował wpadkę jakościową gazomierzy na rynku holenderskim. Jeden z odbiorców gazomierzy firma Enexis, grożąc zerwaniem kontraktu wymusiła wymianę części gazomierzy i przegląd określonej partii gazomierzy w sieci holenderskiej - koszt poniesiony przez Metrix to 1 mln EURO. Czy znaleźliście Państwo gdzieś wzmiankę o tym fakcie. Czy Zarząd spółki nie miał obowiązku poinformowania akcjonariuszy???
2. Co z ugodą w sprawie kary dla Apator Rector sp. z o.o od na rzecz Tauron Dystrybucja SA za opóźnienie w realizacji kontraktu, którą zapowiadał Zarząd spółki? Zwolniono prezesa A. Szostka i powołano M. Klepackiego ale co dalej pytam???? Ja kupowałem aukcje po ponad 30 zł i troszkę mnie krew zalewa na obecny stan.
3. W sieci wewnętrznej Apatora pojawiło się nagranie mp3 (zdobyłem je zaprzyjaźnionymi kanałami i mam je w posiadaniu), na którym były członek Zarządu Apator S.A (odwołany 30.11.2017 czytaj: Raport Nr 45/2017) a obecny prezes Apator Metrix SA mówi wprost, że kluczowi akcjonariusz i tu wymienia ich po nazwisku są skłonni w każdej chwili sprzedać akcje i że prawdą jest fakt, że w roku 2017 prowadzili poufne rozmowy z potencjalnym nabywcą (Inwestorem) na temat sprzedaży większościowego pakietu akcji. Gdy o takie rozmowy zapytał jeden z akcjonariuszy w 2017 roku odpowiedziano w raporcie Nr 46/2017 , że „akcjonariusze Apatora, posiadający „istotny pakiet" nie są stroną pytania które kierował do ten akcjonariuszy w raporcie Nr 46/2017 lecz potencjalny Inwestor. Mówili nieprawdę czy nie??!! Czy nie widzicie tutaj drodzy państwo sprzeczności??????
Co ukrywają ci "istotni akcjonariusze". W Apatorze wydaje się bardzo źle działać zasada transparentności wobec wszystkich uczestników zorganizowanego systemu obrotu, zasady corporate governance określone w dokumencie „Dobre Praktyki Spółek Notowanych na GPW.
4. W nagraniu o którym mowa w pkt.3 Prezes Apator Metrix S.A. nazywa też jednego z kluczowych akcjonariuszy osobą cyt. "głupią jak stołowa noga" a innego jako „członka Radia Maryja”. Kto stoi za byłym członkiem Zarządu Apator, że mimo wpadki jakościowej w Holandii i opowiadaniu jako członek zarządu na lewo i prawo o tajemnicach handlowych Grupy do dzisiaj piastuje on swoje stanowisko.

Norbert
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy