Forum Forum inwestycyjneForex

Apel do biernych uczesników forum

Apel do biernych uczesników forum

konrado_76 / 2009-05-15 23:20
Witam wszystkich, a w szczególności ekipę z Bankiera

Nie udzielałem się dotychczas na forum, bo najzwyczajniej w świecie nie mam jeszcze nic mądrego do powiedzenia. Postanowiłem się jednak zarejestrować, by odeprzeć atak forumowych trolli. W chwili obecnej jest to jedyna rzecz, jaką mogę zrobić, by uchronić stworzoną przez kilka osób formułę bezinteresownej współpracy i konstruktywnej wymiany poglądów.

Apeluję jednocześnie do pozostałych osób, które czytają to forum: Rejestrujcie się i tępcie tych, których jedyną intencją jest bezinteresowna chęć siania zamętu i destrukcji. Jeśli tego nie zrobicie klubowicze odejdą, a to miejsce z czasem najzwyczajniej w świecie stanie się jednym z niezliczonych internetowych forów, na którym ludzie nie mają sobie nic ciekawego do powiedzenia.

Zwracając się do Was Szacowni Klubowicze:

Dziękuję za to, że chcecie się dzielić bezinteresownie swoją niemałą wiedzą. Mi osobiście pozwoliła ona na jako takie ogarnięcie forexu, dzięki czemu już nie tracę. Wyrażam jednocześnie nadzieję, że nie znikniecie z tego forum. Jeśli jednak podejmiecie decyzję o ewakuacji życzę Wam dalszych, nie tylko forexowych, sukcesów.

pozdrawiam przedweekendowo i (mam nadzieję) do napisania
K.
Wyświetlaj:
stxstx / 2009-05-18 01:08
Kawał dobrej roboty......

mam nadzieję i myślę że poprze mnie większość, że z wami czujemy się dużo bezpieczniej na tym ostatnio nielogicznym do bólu rynku walutowym.
Tak trzymać - jestem z Wami.
Paweł
nivel / 2009-05-17 23:47
Z niepokojem czytam, że nie zamierzacie już dzielić się swoją wiedzą na temat ogólnej sytuacji. Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem pracy jaką tutaj wykonujecie- Sierota, Maniek, Bax, Green… i wielu innych. Posty Baxa i Maryśki czytam zresztą już od października (pamiętam jeszcze potyczki na Bankierze z niejakim Dolarem :) ). I muszę powiedzieć, że od początku czytam je z dużym zainteresowaniem i wielkim szacunkiem dla Waszej wiedzy. Mogę powiedzieć górnolotnie, że czytanie tego, co tutaj piszecie daje mi jakąś nadzieję na przetrwanie tego kryzysu w miarę cało. I myślę, że nie tylko mnie ale wielu anonimowym czytelnikom, których jest tutaj większość. A trolli i zazdrośników jest zaledwie kilku!!! Jestem o tym przekonany.

Nawet jeśli nie wypowiadamy się, nie chcąc przeszkadzać dyskusji, bo jak to słusznie zauważył Konrado, czasami nie mamy zwyczajnie wiele do dodania. Ale czytamy uważnie, co macie do powiedzenia, wyciągamy wnioski- nie tylko na podstawie jednej wypowiedzi ale całego ciągu dyskusji wielu autorów i czasami ich sprzecznych opinii- czytamy między wierszami i podejmujemy własne decyzje. Bez tego, przynajmniej dla mnie, nie mając wykształcenia ekonomicznego a opierając się jedynie na własnej intuicji i ogólnej wiedzy, byłoby to niemożliwe. Bez tego, czyli bez waszej dotychczasowej nieskrępowanej wymiany zdań Sieroto, Mańku, Baxie, Green…………..

Stąd moja prośba- i tylko prośba, aby to forum było dalej miejscem wymiany informacji na ważne tematy, tak jak dotychczas…..

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
ANDBRO / 2009-05-17 23:55
popieram i zgadzam się z komentarzami, Wasz wiedza jest bardzo cenna i niejednokrotnie pomaga w podejmowaniu decyzji.Zostańcie z nami!!!
lo$ / 83.26.100.* / 2009-05-17 21:34
pozwolę sobie podpisać się pod powyższym postem.
pipin / 2009-05-16 22:22
No to jest nas "czytaczy" więcej :)
Pozdrowienia dla ekipy z Bankiera, czytam Was od paru tygodni i pozostaję z szacunkiem dla wiedzy. Postaram się pomóc w tępieniu trolli. Specjalnie zarejestrowałem się w tym celu.
elogutek / 2009-05-18 10:25
fazery ustawione na trole.. Thx całej ekipie za podanie lektury ;) Pozdro i nie uciekajcie na @
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy