Forum Forum inwestycyjneFundusze

Arka Akcje i Arka Zrównoważony

Arka Akcje i Arka Zrównoważony

skomentuj
Aśka11 / 78.8.93.* / 2008-12-30 19:06
Witam. Proszę podzielcie się uwagami co byście zrobili. Wycofać się z tych dwóch funduszy mimo strat czy zostać i stracić jeszcze, a może w końcu coś da się zarobić.
Aśka
Wyświetlaj:
mlody_makler / 2008-12-30 20:38
Głównie zależy to od kwoty jaką by się straciło wypłacając oszczędności. Jeżeli strata dla Pani jest mała można wycofać i spróbować to nadrobić na lokatach, czy funfuszach obligacji, które myślę, że w najbliższej przyszłości mogą przynosić zyski z powodu obniżania stóp procentowych w Europie. A jeżeli strata jest dosyć wysyko uważam, że najlepiej będzie te oszczędności zostawić. Przecież kryzys nie będzie trwać wiecznie. Nie należy podejmować pochopnych decyzji. Proszę pamiętać, że do póki nie wycofa Pani zgromadzonych środków nic Pani nie straciła, bo jednostki tych funduszy nadal Pani posiada. Powodzenia. Zachęcam do przeglądania prasy o tematyce inwestowania.
czestochowianin / 2008-12-30 19:31 / Bywalec forum
No własnie prosiłbym o opinie , czy te fundusze się odbiją ?

"Zielonego " 2009 roku :) wszytkim życzę...
Fahrenheit / 2008-12-30 21:15 / Bywalec forum
a jak myślisz :) czy możliwe, że nie odbiją się nigdy?
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy