Forum Polityka, aktualnościKraj

Arnold Buzdygan: Wikipedia do zamknęcia

Arnold Buzdygan: Wikipedia do zamknęcia

Money.pl / 2007-12-06 08:46
Komentarze do wiadomości: Arnold Buzdygan: Wikipedia do zamknęcia.
Wyświetlaj:
Kpc21 / 83.12.133.* / 2009-02-18 18:14
Dlaczego niby Fundacja Wikimedia miałaby odpowiadać za treści, które ktoś umieścił na Wikipedii?

Czy jeśli ktoś napisałby na jego temat obraźliwą opinię na forum internetowym, odpowiadałby za to właściciel domeny tego forum, czy też autor wpisu? Przecież tutaj jest analogiczna sytuacja.

A to, co go obraża zawsze może z Wikipedii usunąć osobiście.
McCornick / 83.5.136.* / 2008-12-19 09:28
Na PL-Wikipedii rządzi przestępcza mafia jednych szkalująca, innych cenzurująca. Internetowe przestępstwa popełniają w Polsce i życzę sobie, aby polski sąd osądził wreszcie tę podlą mafię.
Ls / 62.141.194.* / 2008-07-04 15:16
Arbuz solennie sobie zasłużył na tą opinię. Jest internetowym pieniaczem i zadymiarzem i o obronie godności i dobrego imienia nie ma tu mowy. Sam sie niewiarygodnie skompromitował na własne życzenie w okolicach roku 2000 i wielokrotnie pozniej czesto upierająć sie przy swojej ignorancji. Przysiegam że płakałem wtedy ze smiechu czytając jego słowa mądrości. Wystarczy poszukac na googlach w usenecie albo poszukac jego the best of. A trolowanie to popularne okreslenie pieniactwa internetowego i prowokowania zadym na forach. i do niego idealnie pasuje. Sory Arnoldzik, ale gdy sie zaczyna czlowiekowi wydawać ze wszyscy dookola robią na złość, to czas skontaktować się odpowiednim lekarzem.
jachu__ / 78.131.196.* / 2008-02-08 17:56
Co jest najśmieszniejsze, że wywiad komentują osoby, które Pana Arnolda Buzdygana nie znają...

Na temat sprawy: POPIERAM takie pozwy, bo w takim momencie myślę jedynie o sobie ;) Co by było gdyby ktoś o mnie wypisywał takie brednie ...
Można postrzegać taką sytuację na wiele sposobów np nieuczciwa konkurencja? Chociaż trzeba by się porządnie uprzeć ... Ale widzę po komentarzach, że sporo maniaków jest ... a nie sądzę, że wszyscy znają A. Buzdygana ...
podziwiam stan umysłu / 81.210.19.* / 2007-12-10 08:55
Wg słownika j.polskiego (PWN), TROLL "w wierzeniach ludów skandynawskich: istota demoniczna (olbrzym lub karzeł) zamieszkująca najczęściej górskie pieczary, zwykle nieprzychylna ludziom". Zatem postać NIERZECZYWISTA. Pan Buzdygan jest rzeczywisty, a wierzy w bajki? Taki duży, a taki dziecinny? Nie wypisuj pan kontrowersyjnych(?) tekstów na forum, nie będziesz pan miał adwersarzy.
olać go! / 81.210.19.* / 2007-12-10 08:49
Ten gość robi sobie DARMOWĄ reklamę. Do czasu wystąpienia przez niego z pozwem przeciwko Wikipedii NIE WIEDZIAŁEM, że taki facet istnieje. Teraz wiem. Inni też. Czy o to chodziło, by facet przestał być anonimowy, bo ma chęć być prezydentem Buzdyganem? NIE ROBIĆ MU REKLAMY!
tedira / 193.120.116.* / 2007-12-08 16:56
a znacie to. "ARNOLD JESTEŚ GENIUSZ" nie, nie jestem GENIUSZ jestem arnold, a dla mnie to tylko arnoldzik. Ludzie inteligentni inaczej, poprostu inaczej rozumieją i spostrzegają rzeczywistość. Temu panu trzeba dać rozgrzeszenie i podziękować. Szkoda sensu i czasu na takiego trolcia.
noa / 85.128.68.* / 2007-12-07 08:33
Rany, jak dla mnie koleś nawet wygląda jak troll. Może użyją jego podobizny do następnej części Warcrafta :) Koleś jest tak skrzywdzony przez wszystkich i pełen wybaczenia, że zalałem łzami swymi klawiaturę.
noa / 85.128.68.* / 2007-12-07 08:44
Dobra, z tym wyglądem może się trochę zapędziłem. Ale prawda ejst taka, ze w naszym kraju za bardzo ludzie ustepuja "skrzywdzonym i cierpiącym" więc oni wtedy postępują tak jeszcze bardziej. Poza tym fajne tytuły są w Money. Temat jest że chcą zamknąć Wikipedię, a okazuje się że tylko ją pozwać. Nie ma to jak trzymanie się faktów.
zdfvbzdb / 83.19.3.* / 2007-12-06 23:52
olac jego i modratorów, największe palany to moderatory z wp:))
Qwa / 2007-12-06 23:26
Arni ty Trolu. Za 50 lat jakiś małolat klepnie sobie hasło TROL licząc na opis postaci z warhammera a tu proszę na pierwszym miejscu będziesz ty. Toż to prawie jak historyczny Andriu L. i jego sława w google dzięki słówku "d_e _b_i _l " .Stary i jak tu wyjść z Tobą na piwko, co ?
power / 15.195.185.* / 2007-12-06 21:02
Cytat z Arniego:

"właśnie popełniłaś przestępstwo przetwarząjąc moje dane osobowe (imię i nazwisko). Jeśli nie usuniesz tego swojego listu - lądujesz u prokuratora."

"ani w Polsce ani na świecie nie ma drugiej osoby mającej moje imię ani moje nazwisko. Z moim nazwiskiem są na świecie 4 różne i niespokrewnione rodziny. W żadnej nie występuje moje imię. Wniosek - jestem absolutnie identyfikowalny wg imienia i nazwiska."

Więc za taki artukuł może podać Money.pl do prokuratora ;)
Ar.Bu. / 193.120.116.* / 2007-12-08 17:03
a ja też nazywam się "ab" no i co z tego, i jakoś koleś nie mam do ciebie pretensji, że przywłaszczyłeś sobie moje imię i nazwisko. A ja byłem pierwszy bo jestem starszy. I co łyso ci teraz ? To ja pozwę cię do sądu ty trolidzie jeden ty. Ty wogóle nie obrażaj troli.
witekpryetek / 81.219.219.* / 2007-12-06 20:05
chciałem jeszcze tylko przypomnieć małą aferkę związaną z niezłymi przekrętami
http://olgierd.wordpress.com/2006/08/25/arnold-buzdygan-aresztowany/
witekprytek / 81.219.219.* / 2007-12-06 19:58
A jest jeszcze jakaś instytucja, której Arnold nie pozwał??/
Ludzie nie łapcie sie na ckliwe p********* PAna Arnolda.
Kto choć trochę zna polski Internet to zna dobrze pana Arnolda, który jest tropicielem Afer i afirmatorem własnej niepokalanej osoby.
T / 62.87.244.* / 2007-12-06 12:57
Mam nadzieję, że mu się uda.
Niestety wiele for dyskusyjnych w Polsce chwali się jakie to są one obiektywne a tak naprawde moderatorzy wraz ze swoimi przyjaciółmi tworzą grupy wzajemnej adoracji swoich poglądó, które uważają za jedyne słuszne i tępią wszelkie inne poglądy.
Wystarczy kilkakrotnie niezgodzić się z opinią moderatora i zostaje się trollem.
drdr / 83.12.95.* / 2007-12-07 08:34
Jakkolwiek sprawa pana B. moze byc kontrowersyjna skoro tylu ludziom sie narazil to jednak wiarygodnosc instytucji jaka jest Wikipedia powinna byc bezapelacyjna i jesli ktos, kogo dotyczy wpis w takiej czy innej formie, nie zgadza sie z tym powinno to byc usuniete. Jak tego nie zrobia niedlugo beda umieszczac zdjecia przypadkowych osob bez ich zgody i wtedy juz wogole o prywatnosci bedzie mozna zapomniec. Admini i moderatorzy sa od tego aby pilnowac porzadku i zgodnosci z prawem instytucji, dla ktorej pracuja a nie urzadzac prywatne krucjaty przeciwko userom.
normalny / 83.22.170.* / 2007-12-06 22:38
trudno stwierdzić jakimi kryteriami kierują się moderatorzy. O ile na świecie dbają o to by publikowane wypowiedzi miały sens i - ogólnie rzecz biorąc - nie obrażały nikogo bez powodu, w naszym kraju pilnuja chyba tylko brzydkich wyrazów. Żaden rodzaj głupoty, braku sensu czy agresji nie jest filtrowany. Ogólne wrażenie jest takie że moderator to gość w krótkich gaciach, który niewiele się różni mentalnie od swych forumowych kumpli, uzywających internetu zamiast ścianek w klozecie.
MacGyver / 62.29.164.* / 2007-12-06 16:03
Uważaj co piszesz.
Ty też możesz zostać uznany za trolla ;-)
zenon_co_jadł_ksenon / 87.105.2.* / 2007-12-06 12:33
Zastanawia mnie ta fascynacja Buzdyganem. Te wypieki na twarzach ludzi, którzy zazwyczaj zachowują się normalnie i rozsądnie a gdy pada nazwisko "Buzdygan" ożywają i zaczynają snuć opowieści o swoim udziale w potyczkach z gościem. O jego szkodliwości i swoim nieprzejednaniu...

Skąd to się bierze? Czemu mają służyć te emocjonalne wynurzenia? Nawet Money.pl dołącza do niezrozumiałego dla mnie zainteresowania (fascynacji?) i robi wywiad ze średnio ciekawym gościem. A już pytanie "Jaki wpływ na Pana życie mają internetowe plotki?" jest godne serwisu Plotek.pl a nie "Portalu finansowego nr 1"... Trzeba było jeszcze zapytać czy zawsze pod spodniami nosi slipy...

Moim zdaniem gość zasługuje na totalne olanie. Drobnych szkodników z urojeniami jest w internecie wielu i nie ma sensu produkować kontentu bazując na ich chorych fascynacjach. Szkoda czasu i miejsca.
witekpryetk / 81.219.219.* / 2007-12-06 20:00
stąd się bierze, że Arnold tak nakręca atmosferę, grożąc każdemu kto się do niego odezwie pozwem sądowy.
Strach mu "dzień dobry" powiedzieć!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy