ARTERIA

Money.pl / 2009-02-11 19:44
Komentarze do spółki: ARTERIA.
Wyświetlaj:
Mario-me / 62.29.248.* / 2010-11-17 21:38
Widzę, że pracownicy raczej nie kochają tej firmy, ale czy Arteria wypłaca dywidendę swoim akcjonariuszom?
były_pracownik3 / 188.147.22.* / 2010-06-20 09:29
Ten czerwony kolor poprostu jest piękny. Pracowałem w tej firmie i to co na mnie "zarobili" tu oddadzą.... .
Janm / 81.168.143.* / 2009-12-01 19:53
takie cos to mi sie podoba a mam na myśli taki ładny spadek i ten czerwony kolor :) oby tak dalej.....
nataszkaaaaa / 78.31.151.* / 2009-09-25 10:16
pracowałam w tej firmie prawie rok i poznałam super ludzi, konsultantów lae i supervisorów i kierowników. oczywiście jak w kazdej firmie jest kładziony nacisk na wyrobienie wyniku. przez pierwszy tydzien moze byc wam ciezko ale pozniej pojdzie o wiele łatwiej. najwazniejsze nie gadajcie do klientów non stop tego samego. troche indywidualnego podejscia do klienta.osiągniecie wynik to dostaniecie premie które sa nawet spore jak na telemarketing. mi sie tam pracowało super zrezygnowałam bo sie wyprowadziłam z wawy. Duzo ludzi mozena poznac, nauczyc sie rozmawiac z klientem co moze pozniej wam sie przydac w innej pracy.
hsfhwey / 83.1.82.* / 2009-05-24 22:59
przesiadka na IMMOEAST teraz bedzie szedl tylko w góre z 7.28 do 8.90zł.
Jaff / 87.99.57.* / 2009-05-12 14:55
Przesiadka na Polrest :-)
byłypracownik2 / 62.111.247.* / 2009-04-16 11:14
To prawda firma niepoważna kompletnie mają gdzieś swoich pracowników. Pracownik to zło konieczne, któremu jeszcze trzeba płacić. Zarobki "kierownika" Arterii 1524zł brutto! o sprzedawcy nawet nie wspomnę. Obsada na POS to 2 osoby! Jak można godnie pracować w takich warunkach gdzie MediaMarkt’y i Saturn’y są czynne po 12 godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu a w niedziele 11godzin. Przez to pracownicy zmieniają się ja rękawiczki efektem, czego są duże nieprawidłowości w podpisywanych przez nich umowach. Kto się zna na temacie wie, o co chodzi. Wg mnie w tej firmie nie ma przyszłości żałuje tylko, że tak mówię jednak praca w tej "firmie" była dla mnie stratą czasu jak i "cofnięciem się w rozwoju zawodowym"
były_pracownik / 94.254.170.* / 2009-02-11 19:44
Niepoważna spółka. Pion sprzedaży detalicznej chyli się ku upadkowi. Odpadła Netia i Dialog. Czy odpadnie również Cyfrowy Polsat? Nie wiem czy wydzielona spółka odpowiedzialna za sprzedaż detaliczną- Arteria Retail poradzi sobie na parkicie NC. Zamiast się rozwijać grupa kurczy swoje zasoby kapitału ludzkiego i drastycznie obniża wynagrodzenie tłumacząc się kryzysem. Radzę wyrzucić ten papier z portfela - obarczony za dużym ryzykiem inwestycyjnym. Odnośnie strategii rozwoju - jest ona nierealna przy obecynych warunkach makroekonomicznych. Dalsza ekspansja jest uwarunkowana tylko i wyłącznie rozwojem MSH (Media Marktów i Saturnów). Spółka nawet nie przestrzega prawa pracy obniżając drastycznie wynagrodzenia pracownikom, więc raczej inwestorów będzie miała gdzieś. Szansa na dywidendę zerowa ;)
l;ops / 87.205.83.* / 2009-02-18 22:49
bzdety, poczytaj o calej strategii a nie jednym elemencie - czyli detalu. `myslisz ze dialog i netia sie sprzedawały? co z tego ze odpadly, a to ze redukuja wynagrodzenia to znaczy ze rozumieja o co chodzi w biznesie - idzie kryzys.

poza tym w jakimsensie czy spolka sobie poradzi na parkiecie? jak arteria jest notowana na glownym parkiecie, to beda umiei sobie poradzic z nc o ile tam beda sie wybierali, bo informacja o nc jest conajmniej sprzed pol roku od tej pory wiele sie zmienilo
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy