ARTMAN

Wyświetlaj:
magmatys / 2007-03-01 20:40
Mam artmana i na razie nie traci, ale też niezbyt dużo rośnie...Co o nim myślicie? Trzymać go czy sprzedawać?
ona1976 / 83.13.106.* / 2007-03-01 21:09
Spox :)))
szum / 2007-05-15 13:14
Jeśli Artman tak jak dotychczas będzie konsekwentnie budował swoją markę to w przeciągu 3 lat powinien zrealizować swoje plany inwestycyjne (cytuję: "Do końca 2010 roku spółka chce zwiększyć sieć sprzedaży łącznie do 390 sklepów w Europie Środkowo-Wschodniej, w tym 140 w Polsce i 110 w Rosji").

Wzrost akcji Artmana jest lepszy niż znanej grupy LPP, w perspektywie ostatnich 3 lat kurs Artman'a wywindował o 270% podczas gdy grupa LPP charakteryzowała się dynamiką 248%, w ujęciu rocznym odpowiednio 167% Artman i 150% LPP, oczywiście takim zestawieniem nie mam nic do zarzucenia grupie LPP.

Artman kontynuuje mocny trend wzrostowy.

cytuję: "- Po pierwszym kwartale możemy pochwalić się znacznym wzrostem wyników w porównaniu do ubiegłego roku - mówi Grzegorz Koterwa, Członek Zarządu Artman S.A. – Największy, niemal dwukrotny wzrost sprzedaży odnotowaliśmy za granicą. Wzrosła ona z 4,8 do ponad 9,4 mln zł. Sprzedaż w kraju zwiększyła się o 36%. W I kwartale uruchomiliśmy łącznie osiem nowych salonów House, po cztery w Polsce oraz za granicą - w Rosji."

Celem firmy jest osiągnięcie w ciągu najbliższych lat silnej pozycji na rynku odzieży w segmencie odzieży typu „street wear” na terenie Europy Środkowo – Wschodniej.

Sieć sprzedaży House liczy obecnie 97 salonów w Polsce (45 własnych i 52 franszyzowe), (...) oraz 45 sklepów franszyzowych za granicą, o powierzchni ogółem 7 600 m2. W tym roku Artman chce rozbudować sieć handlową do 189 salonów firmowych, z czego 54 sklepy własne w Polsce i 60 franczyzowych w kraju oraz 75 za granicą (w tym 42 w Rosji) (...).

Najnowsze wpisy