Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Aspartam powoduje raka? Eksperci skłóceni

Aspartam powoduje raka? Eksperci skłóceni

skomentuj
Wyświetlaj:
drwall / 37.24.151.* / 2013-06-10 00:31
Zapraszam do artykulu :

http://www.trenujmyrazem.pl/2013/04/produkty-light-czy-sa-nam-potrzebne-aspartam-jako-silna-trucizna
Aswel99 / 37.190.225.* / 2013-05-02 21:59
Aspartam w optymalnych dawkach nie zagraża zdrowie, więcej o czynnikach mutagennych i chemoprewencji:
http://dlugozyj.blogspot.com/
ÓŻ / 31.178.125.* / 2012-02-21 12:56
Od września będziemy spożywać mięsko STWORZONE ( !!!! ) w laboratorium - nowinka z dzisiejszych wiadomości. Ciekawe, że zdrowiej stworzyć mięso niż je wyhodować. Ciekawe, jak to się ma do nowotworów?
Bumelant12 / 2012-02-21 15:09 / Bywalec forum
Tak samo jak margaryna miała powodować raka...dajcie sobie już spokój!!
baron84 / 2012-02-21 15:29 / Bywalec forum
własnie dlatego uważam, ze nie warto przesadzać z tym zdrowym odzywianiem, bo zawsze może się okazać, że to co było nieszkodliwe nagle jest jedna z przyczyn raka dajmy na to
Punch / 31.11.183.* / 2012-02-17 00:27
Co za cudowna wiadomość dla PO i herr tuske, aspartam to coś co wytruje wreszcie Polaków po 67 roku pracy i umożliwi zbilansowanie wydatków budżetowych na rząd.
Marta z Podhala / 83.10.167.* / 2012-02-17 09:10
To może głupia wypowiedź, ale niestety O TO CHODZI.
Aspartam to sprytny NAZIZM w praktyce. Eliminuje się głupie, słabe i mniej wartościowe jednostki... Kto jest szczupły w USA? Sportowcy, wybitni lekarze... Ci, którzy wiedzą, że "DOPUSZCZONY" jest w USA hormon wzrostu, aspartam i inne świństwa. Każdy normalny człowiek wychowany w Polsce - w USA spożywając TYLE SAMO KALORII tyje minimum 3 kg miesięcznie!!! Takie są fakty. Ci najbardziej otyli jedzą aspartam i inne rzeczy powodujące śmierć. Żyją krócej. Proste. Żadnego kraju świata NIE STAĆ na społeczeństwo żyjące średnio 100 lat. Żaden budżet tego nie wytrzyba. Stąd 100% nowych leków i substancji dla ludzi DOPUSZCZONYCH nie jest ZALECANYCH! Nasi "EXPERCI" stoją na straży, aby wszystko zgadzało się z NARZUCONYMI NORMAMI i UNIJNYMI PAPIERAMI!!! Nic więcej experci NIE ROBIĄ! I to jest MORDERSTWO PRZEZ ZANIECHANIE!!!
"Eksperci" z polskich instytutów prywatnie będący przeciwni dodawaniu hormonu wzrostu do żywności - w USA mówiliby, że te środki SĄ DOPUSZCZONE!
Przypominam, że USA to jeden z niewielu krajów świata, gdzie np. hormon wzrostu JEST DOPUSZCZONY!!!
Eksperci to zwykłe MARIONETKI - żaden ekspert nie zrobił żadnego badania SAM - aby się przekonać!!! Czytają experci tylko ZATWIERDZONE PAPIERY i przepisują CUDZE, w 90% sponsorowane opinie. Marionetki bez własnego zdania! Dlatego experci ZABIJAJĄ NAS ASPARTAMEM, NEOTAMEM, GLUTAMINIANEM SODU... Expertom łatwiej bronić szkodliwych substancji i papierków NIŻ LUDZI!....
T. / 81.190.72.* / 2012-02-16 12:52
Drugim środkiem słodzącym , szeroko stosowanym do słodzenia napojów i innych przetworów spożywczych zamiast cukru je "celufosfan" .
Jak ma się ten specyfik do zatruwania nas ?
Może nasze "instytuty" od żywności wezmą się w końcu za konkretną robotę i zbadają szkodliwość na zdrowie powyższych chemikali.
milady / 89.230.18.* / 2012-02-16 12:41
http://wygrajzrakiem.net.pl/2011/01/12/166/
Fellipo / 193.104.163.* / 2012-02-16 11:32
AZBEST kiedyś też był nieszkodliwy.... a kto teraz tak powie?? kiedyś papierosy też były nieszkodliwe aż ludzie zaczęli chorować....

wiele składników chemicznych na początku są "super bezpieczne" nie powodują skotów ubocznych a po wielu latach.... jednak śmiertelne i zabójcze...
T. / 81.190.72.* / 2012-02-16 12:59

papierosy też były nieszkodliwe aż ludzie zaczęli chorować....


Chorować ?
Umierać na raka płuc !!!
Dzięki papierosom "Pall Mall"(!) (dawne czerwone , długie bez filtra), mój ojciec odszedł przedwcześnie na "tamten świat".


.
Dociekliwy chemik / 83.7.98.* / 2012-02-16 00:45
Panie Profesorze Korczak - czy jest Pan autorem własnego testu dotyczącego ASPARTAMU??? Dlaczego wierzy Pan jedynie SPONSOROWANYM BADANIOM - zlecanym przez instytucje ZATWIERDZAJĄCE ASPARTAM lub wykonywane przez PRODUCENTA ASPARTAMU?...

Jak może człowiek z tytułem PROFESORA być orędownikiem tak ryzykownych działań i eksperymentów na organizmach ludzkich???.... Mówi Pan jak PRAWNIK BRONIĄCY badań, których Pan nie wykonywał i broniący organizacji z którymi nie ma Pan bezpośredniego związku...
Gdzie jest Pana WIEDZA i PANA ZDANIE PROFESORZE???

Pan ma obowiązek BADAĆ PROBLEMY - aby służyć LUDZIOM - nie zaś korporacjom!

Jak może być bezpieczny środek dla zdrowia ludzkiego, którego produktem rozpadu jest ALKOHOL METYLOWY??? Jak można było dopuszczać do żywności NEUROTOKSYNĘ??? I JAK MOŻNA BRONIĆ OBECNOŚCI NEUROTOKSYN w naszych organizmach???

Jak może Pan dawać głowę w kwestii spożywania środka, który NIE WYSTĘPUJE NIGDZIE W PRZYRODZIE?

Jak można mówić o dopuszczeniu spożywania do pewnych, "określonych ilości dobowo"??? Przecież owies, przenicę czy marchew możemy spożywać kilogramami na dobę - bez toksycznych konsekwencji jakie zapewnia przecież przekroczenie określonych dawek w spożyciu aspartamu!!!

Uwagi co do ASPARTAMU przypominają "obchodzenie się" z lekami! Jeśli dobrze pamiętam - nie ma takich uwag w przypadku jajek, natki pietruszki czy cukru...
Tak więc jeśli mowa o ŚRODKACH OSTROŻNOŚCI - to już na tym etapie wiadomo, że coś jest NIE TAK z Aspartamem...

Jestem w kontakcie z wieloma lekarzami, którzy zapoznali się z niezależnymi wynikami badań nad aspartamem. Wniosek jest jeden - gdyby ASPARTAM był lekiem - zostałby WYCOFANY W CIĄGU 3 MIESIĘCY!!! Ale niestety - ASPARTAM to tylko słodzik... Substancja smakowa, którą jemy...

To skandal, że PROFESOROWIE w Polsce są tak mało DOCIEKLIWI! Polecam Panu wszystkie części filmu - jedynej z niewielu NIEZALEŻNEJ publikacji na ten temat.

Panie PROFESORZE - proszę spróbować OBALIĆ TEZY głoszone w tym filmie i skupić się na wynikach badań NIESPONSOROWANYCH. Pana "wiedza" to testy wykonywane przez organizacje mające na celu ZA WSZELKĄ CENĘ PROMOWAĆ NEUROTOKSYNY jak Glutaminian Sodu, Aspartam czy Neotam...

Raz jeszcze proszę o DOCIEKLIWOŚĆ w tej sprawie i NIE PRZEPISYWANIE OPINII NAM NARZUCONYCH i JEDYNIE SŁUSZNYCH!!!
http://www.youtube.com/watch?v=hh0h9rCZiSw
Dociekliwy chemik / 83.7.98.* / 2012-02-15 21:57
Szanowna Pani Doktor Mojska! Równie dobrze może Pani przedstawić badania naukowe, iż bezpieczne jest spożywanie minimalnych dawek cyjanku lub odchodów chomika... Tylko Szanowna Pani Doktor - PO CO walczyć o aspartam???? Ani to smaczne, ani zdrowe!!! Poza tym DOPUSZCZONE nie oznacza ZALECANE! Ale dlaczego Pani tak WALCZY O LEGALNOŚĆ NEUROTOKSYNY??? Jakim prawem broni Pani NEUROTOKSYNY - KTÓRA NIE WYSTĘPUJE W PRZYRODZIE??? Jakim prawem Pani Doktor???
Proszę przeczytać wpisy - wszystkie komentarze... Proszę pracować DLA LUDZI i być Z LUDŹMI - nie zaś bezwzględnie trzymać stronę KORPORACJII!!! To nie jest etyczne. Od ludzi z tytułem DOKTORA wymaga się więcej DOCIEKLIWOŚCI - nie zaś tylko PRZEPISYWANIA ZMANIPULOWANYCH BADAŃ! Proszę we własnym zakresie wykonać w instytucie doświadczenie ze szczurami. Na pięć osobników karmionych mlekiem z aspartamem jeden szczur zmarł a CZTERY MIAŁY PADACZKĘ!!! Wiedziała Pani o tych testach???

Czy jeśli korporacyjni "naukowcy" dopuszczą sproszkowany polietylen, jako bezpieczny wypełniacz do mięsa - też będzie Pani przepisywać i cytować tylko wyniki badań dopuszczających??? Trochę więcej indywidualizmu i SAMODZIELNEGO MYŚLENIA Pani Doktor! Polska to naród INDYWIDUALISTÓW i LUDZI KOJARZĄCYCH FAKTY.

Proszę sobie wyobrazić, że w prawie jest takie pojęcie "DOWÓD POŚREDNI". Idąc spać - spoglądamy przez okno i widzimy, że ulice są suche, idealnie czarne jezdnie... Rano się budzimy, wychodzimy z domu i... widzimy, że wszystko jest zaśnieżone. Widzimy 20 centymetrową pokrywę śnieżną. Niestety NIE WIDZIELIŚMY, ŻE PADAŁ SNIEG!!! Nie mamy więc żadnych dowodów na to, że śnieg padał! Niestety Pani Doktor, MAMY DOWÓD POŚREDNI - widzimy rano śnieg. Jest to niezbity dowód na to, że PADAŁ W NOCY ŚNIEG. Nie mamy na to dowodów, nagrań i zeznań świadków. Ale to, że śniegu wieczorem NIE BYŁO, a rano śnieg widzimy JEST DOWODEM POŚRENIM na to, ŻE ŚNIEG W NOCY PADAŁ.

Pani doktor stoi na straży BRAKU DOWODÓW NA TO, że PADAŁ ŚNIEG!!! :) Niestety wzrosty zachorowań na stwardnienie rozsiane od 1986 roku i ilość nowych nowotworów mózgu w społeczeństwach spożywających aspartam jest mocnym DOWODEM POŚREDNIM, ŻE to NOWE, DOPUSZCZONE DO ŻYWNOŚCI SUBSTANCJE SĄ TEGO PRZYCZYNĄ!

I na koniec pytanie - dlaczego ASPARTAM jest ZAKAZANY W ZAWODOWEJ ARMII USA???

Widać nie pokusiła się Pani obejrzeć najlepszego filmu o ASPARTAMIE. Proszę uważnie obejrzeć WSZYSTKIE, NASTĘPUJĄCE PO SOBIE CZĘŚCI NA YOUTUBE. Bardzo Panią proszę - wszystkie części dokładnie przestudiować i nie bronić substancji NIE WYSTĘPUJĄCYCH POD ŻADNĄ POSTACIĄ W PRZYRODZIE!
Proszę Panią o to w imieniu znanego aktora Michaela J. Foxa, który umarł na stwardnienie rozsiane. Michael J. Fox był przez wiele lat twarzą PEPSI "diet" w USA.
Sam Michael (znany m.in. z "Powrotu do przyszłości") - mówił, że sam pije to, co reklamuje... (Pepsi z aspartamem). Jest on jednym z TYSIĘCY DOWODÓW POŚREDNICH! Poniżej link do pierwszego filmu - proszę go wkleić i obejrzeć. Bardzo proszę:
http://www.youtube.com/watch?v=hh0h9rCZiSw&feature=related
ciekawski1970 / 87.101.31.* / 2013-02-27 11:35
Michael J. Fox umarł?! KIEDY??!!!
pdl / 89.230.112.* / 2013-07-04 23:31
Koleś nie wie o cym pisze chyba... Po pierwsze Michael J. Fox żyje a po drugie choruje na Parkinsona a nie stwardnienie rozsiane
jjaskow / 83.11.12.* / 2012-02-15 21:47
Panie ekspertki zapomniały, że zdanie tzw "ekspertow" jerst na ostatnim miejscu w klasywikacji wiarygodności badań naukowych.

Zdziwienie budzi także fakt, braku badań a publikowanie tylko tzw sponsorowanych.
dr Jerzy Jaśkowski
minimini / 83.30.127.* / 2012-02-15 20:32
a ekspert na to: niemożliwe....
kosmou89 / 87.105.137.* / 2012-02-15 18:52
omg, wszędzie jest chemia. jeden aspartam wam robi różnice??
.....'' / 81.190.72.* / 2012-02-15 15:41
Spożywam artykuły i napoje tylko słodzone cukrem !
Wszędobylską chemię w artykułach spożywczych unikam szerokim łukiem .
Lekarz neurolog / 83.10.226.* / 2012-02-15 15:35
To dlaczego W ARMII USA Aspartam jest ZAKAZANY Pani Doktor?
Lekarz neurolog / 83.10.226.* / 2012-02-15 15:31
Polecam WSZYSTKIE CZĘŚCI! Pani Ewie Bieniak TEŻ POLECAM.
http://www.youtube.com/watch?v=hh0h9rCZiSw


To kłamstwa i manipulacje w tym artykule. Aspartam był na liście ZAKAZANEJ już w 1983 roku!!!
Zastanówcie się DLACZEGO tak walczono o jego dopuszczenie...
do początku nowsze
1 2
skomentuj

Najnowsze wpisy