Forum Forum motoryzacyjneUżywane

Auto sprowadzone z Niemiec

Auto sprowadzone z Niemiec

skomentuj
JackiMacki / 2008-01-14 18:01
Witam. Właśnie przymierzam sie do zakupu auta (od osoby która kupiłe je w komisie niemieckim) - auto nie jest zarejestrowane jeszcze w Polsce, a więc też nie jest oplacone. Na co zwrócić szczególną uwagę? Ile czasu jest na rejestrację takiego auta, ile można jeździć na tablicach tymczasowych (niemieckich) - chyba jest na nich jakaś data na żółtym prostokącie z prawej strony - co ona oznacza? O co mogą pytać w urzędzie celnym? Prośba o komentarze
Wyświetlaj:
Holecki / 5.173.65.* / 2021-07-21 21:58
jak sprowadzacie auto z zagranicy pamiętajcie dobrze sprawdzić wszystkie dokumenty, bo potem a kłopoty z rejestracją. Na szczęście istnieje forma jak ta www. duplikatydowodow.pl, która pomaga w odzyskaniu takich dokumentów, by zarejestrowac auto
Leszek Farecki / 178.36.220.* / 2021-01-13 09:50
Sprowadzałem http://www.norecoil.pl/sprowadzanie-samochodu-z-usa-oplaca-sie/ żadnego problemu nie było.
Astarot179 / 188.147.39.* / 2020-11-30 21:31
Pamiętajcie żeby dokąłdnie sprawdzić dokumenty. Mięlismy już kłopto z rejestracją i dlatego przestrzegam. Na szczęście nam pomogła firma www. duplikatydowodow.pl zajmują się właśnie odzyskiwaniem brakuj,ących dokumentów, wraz z tłumaczeniem przysięgłym.
Limal734 / 178.36.192.* / 2020-10-28 08:43
Nie ma dużo do załatwiania http://www.czesciromet.pl/na-co-zwrocic-uwage-przy-imporcie-auta/ załatwiłem sprawę bardzo szybko.
Karolajn89 / 89.72.181.* / 2020-06-03 06:04
Osobiście nie kupowałabym samochodu, którego ktoś sprowadził a sam jeszcze nie zarejestrował. Trochę ryzyko, chyba że sprzedaje je firma - komis to ok gdyż w razie ewnetualnych problemów można odstąpić od umowy. Przy zakupie od osoby prywatnej może być z tym trudniej w szczególności gdy nagle stracimy kontakt ze sprzedającym :/
JurkoBohun / 89.65.254.* / 2020-04-20 09:28
Ja sam próbowałem na początku, ale nie znałem się aż tak bardzo na tym. Kumpel polecił mi AutoVendo i to im powierzyłem zadanie. Sprowadzili mi pewne auto, w budżecie który miałem, przebieg pewny, info o historii auta też pewne. Cenowo naprawdę dobrze, szczególnie że pomagają z wszystkimi formalnościami.
ZorkMyst / 94.246.139.* / 2021-07-08 14:06
no niestety podobny problem mam ja. Samochód odebrałem 06.07.2021, S-Max z 2010 roku, tak wiem nie nowy ale zgodnie z przedstawioną przez firmę ofertą stan idealny. Przy odbiorze zwróciłem im uwagę na 2 miejsca w których pojawia się korozja, reflektory z 2013 roku w samochodzie z 2010 i kilka jeszcze szczegółów. Przy odbiorze podsuwają protokół z gotową formułką "Odbieram samochód bez zastrzeżeń" - ja swoje dopisałem a ich pracownik to podpisał.

bezwypadkowy, szpachla w kilku miejscach czasem po 1800-2000 mikronow, reflektory z 2013 w samochodzie z 2010 :). Samochód perfekcyjnie przygotowany: w samochodzie brudno o zapachu z wnętrza nie wspomnę. Bez ukrytych wad: hamowanie to jak jazda po podkładach kolejowych, automat szarpie...

Jak stałem się właścicielem, a w bardzo prosty sposób nie ma innej opcji, musisz zapłacić za samochód zanim go otrzymasz. Tak skonstruowana jest umowa.
Autovendo chwali się na swojej stronie, że testy przeprowadzane są przez Autotesto.pl. Autotesto chwali się z koleii, że nawet TVN Turbo korzystało z ich usług. Zaczynam się zastanawiać jak te usługi Autotesto.pl wyglądają bo pierwszym moim pomysłem było wynajęcie ich do oceny stanu samochodu.
Po to korzystam z firmy, która obiecuje, że wszystko z samochodem będzie ok, żeby samemu się nie bujać z miernikiem po januszowych komisach. U mnie niestety zawiedli i to na całej linii. Zgłosiłem wszystkie usterki z dokumentacją fotograficzną i czekam na ich odpowiedź. W zapasie skontaktowałem się już z kancelarią prawniczą. Póki co jestem 50 tys w plecy, mam na podwórku gruza, który będzie tak kwitnął dopóki temat się nie rozwiąże.
Chciałem uniknąć właśnie takiej sytuacji a wpakowałem się śliwka w g....
Jak ktoś będzie zainteresowany mogę podesłać link do fotek z pomiarów lakieru :)

Na plus muszę im zaliczyć obsługę, nikt nie bluzga (jeszcze), odbierają telefony i odpowiadają na maile (przynajmniej na razie). Zobaczymy jak temat się rozwinie.

Reasumując: Autovendo.pl ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!
maladyn / 188.147.33.* / 2020-02-28 21:47
A co robić jak brakuje dokumentów? U nas tak się okazało, uto z Francji a tu dowodu rejestracyjnego brakuje. No i kapa. Na szczęście znaleźliśmy firmę duplikatydowodow, załatwiają wszystkie formalności . Otrzymałem komplet dokumentów już do złożenia w urzędzie, wraz z tłumaczeniem przysięgłym
Misiek447 / 89.68.124.* / 2020-02-25 14:50
Oj tutaj to lepiej uważaj, żebyś nie wpakował się na minę. Jedź do dobrego serwisu (najlepiej ASO), które Ci dokładnie sprawdzi te auto.
Teraz to już raczej kupuje się auto sprowadzanych z Niemiec. Lepiej stawiać na fury po kontraktach leasingowych. Pochodzą z polskich salonów i są serswisowane w ASO, więc raczej ciężko będzie w nich coś ukryć. W Polsce są już nawet firmy specjalizujące się w sprzedaży tylko takich aut. Sprawdź sobie chociażby Master1
Niklasz / 188.147.34.* / 2020-05-31 17:46
Teraz to nawet jakby dokumentów brakowało nie ma większego problemu, są własnie takie firmy jak duplikatydowodow.pl które zajmują się odzyskiwaniem brakujących dokumentów , i to robia tłumaczenia na aż 40 języsków
mirek737 / 213.156.109.* / 2020-02-23 18:55
Firma zajmująca się sprowadzaniem aut- https://spautomotive.pl/
artot54 / 5.173.120.* / 2019-12-12 22:47
My ostatnio zrobiliśmy sobie niezły problem bo straciliśmy dokumenty ze sprowadzonego samochodu. Prawie zawału dostałem no bo co zrobić w takiej sytuacji, ale znalazłem firmę duplikatydowodow.pl która pomaga w takich sytuacjach. Chwała im za to
Jan Cebulanovicz / 83.23.43.* / 2019-10-08 14:55
Trzeba skorzystać z usług fachowców, gdy masz ochotę sprowadzić auto zza granicy. Z Niemiec sprowadzają od lat do Polski fachowcy z Auto Order. Praktycznie same pozytywne opinie o nich krążą, jeszcze auto nie przekroczy granicy z Polską, a już jest sprawdzone przez rzeczoznawców. Pomijam, że udaje im się negocjować i zbijać cenę samochodu w imieniu klienta, tak bardzo są profesjonalni, a w Polsce pomagają uporać się z dokumentacją, a nawet załatwić kredyt.
Lapenio / 2019-07-19 22:44
Na tej stronce jest kilka info odnośnie kupna auta z zagranicy https://blogmobility.pl/czy-warto-sprowadzac-samochody-z-belgii/
decevcc / 37.7.38.* / 2016-03-28 09:14
wydaje mi się że masz czternaście dni ja to rejestrowałem po miesiącu ale to już były problemu. Ja to dlatego zwlekałem z to rejestracjo ponieważ auto miało rozwalono skrzynie biegów i naprawiali mi w http://www.skrzynie-biegow.eu/
andrzejbmw / 31.178.189.* / 2014-11-28 00:06
akcyzy.com UWAGA P. Dorota dla zainteresowanych nie jest na urlopie a najnormalniej w swiecei nie pracuje w tej firmie.... jedyna kompetentna osoba od wielu lat prowadzi swoja firme na ul. Sabały 791900445.O ile fakt działania na renomie P. Doroty jest zrozumiały to wprowadzanie w błąd klientów, nieterminowość oraz brak kontaktu z pracownikami skłania do prostych wniosków nie korzystajcie z tej firmy ludzie!! 3dni na rejestracje samochodu to jakas kpina czekalem przeszlo 2tyg na poczatku owszem przez pierwsze 3-4 dni kontakt byl potem od niechcenia wysylali smsy z wymyslonymi problemami!!
piotrs868 / 62.21.48.* / 2013-04-29 15:30
Dodatkowo by oszczędzić na zakupie auta sprowadzanego z zachodu odradzam wymianę pieniędzy w banku, czy kantorze. dużo Wam zje koszt wymiany. Najtaniej wychodzi na portalach wymiany walut, bezpośrednio z innymi użytkownikami, jak na przykład walutobox.pl.
tam płaci się tylko prowizję od wymienianej kwoty, co wychodzi znacznie korzystniej w porównaniu do tradycyjne wymiany.
do początku nowsze
1 2
skomentuj

Najnowsze wpisy