Forum Forum inwestycyjneForex

Automatyczny system do handlu na Forex za darmo!

Automatyczny system do handlu na Forex za darmo!

Fx Tech / 83.28.100.* / 2008-08-10 12:24
Witam, programuje systemy i wskaźniki dla platformy MT4 od 3 lat, również na zlecenie.Przetestowałem wiele strategi, niestety ogromna większość z nich traciła pieniądze, handluje na własnym koncie własnym systemem który jest zyskowny, postanowiłem udostępnić go za darmo, niestety dopiero za jakiś miesiąc, ponieważ jeszcze nie uruchomiłem serwerów VPS na których udostępniałbym strategię, jeśli ktoś jest zainteresowany tematem to zapraszam na moją stronę:
http://fxtech.ovh.org/index.php/handel-przy-uyciu-naszego-systemu Są tam wyniki testów systemu i wyciąg z konta REAL. Będą tam również zamieszczane informacje o przebiegu projektu. Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
thombau / 2008-08-21 04:33
Dostaję czasem spamy właśnie z takimi niby-bardzo-zyskownymi robotami. Też sądzę, że to naciąganie ludzi, bo jakby tak bardzo były zyskowne, to konstruktorzy sami by z nich korzystali. Są zyskowne tylko w pewnych warunkach, trendach, może przez ostatnie parę miesięcy. Ale jak się sytuacja zmienia, to tracą kasę. Masz rację.
Ciekawi mnie zatem, co zrobiłeś, żeby twój system był zyskowny. Miło, że się dzielisz z nim za darmo. Przetestujemy, zobaczymy. Czekam na dalszy ciąg.
Trader387 / 79.191.11.* / 2018-01-17 02:07
http://monitorfx.pl/
FX Tech / 83.28.99.* / 2008-08-21 12:12
Cześć.Co do zyskowności systemu, to nie mogę jej zagwarantować,nikt nie może, testy na danych historycznych z wielu lat pokazały że radzi sobie w różnych warunkach, testy na rzeczywistym rachunku z co prawda małymi, ale zawsze pieniędzmi, pokazują że system zarabia.Oczywiście przeszłe wyniki nie gwarantują przyszłych,a wysoka stopa zwrotu ma w sobie wysoką premię za ryzyko, i głównie dlatego jest wysoka, nie z powodu wyższej efektywności jak większość myśli. Korzystam z tego systemu na własnym koncie(założyłem już drugie, przeznaczone tylko dla tego systemu), handluje przy bardzo dużym ryzyku, mimo to przy moim kapitale(jestem studentem) i tak potrzeba będzie kilku lat żeby wypracować większy majątek. A jak wiadomo forex niesie ze sobą duże ryzyko, i nie ma gwarancji że w trakcie nie stracę dużej części kapitału. Więc jak ktoś śmieje się albo dziwi że udostępniam ten system zamiast samemu na tym zarabiać, nie wziął pod uwagę tego co wyżej napisałem. Udostępniam system by maksymalnie wykorzystać jego możliwości, by mieć dodatkowe przychody z prowizji od brokera, dlaczego nie konta zarządzane itp? Bo tylko w tej formie przy moich zasobach będę mógł to robić legalnie. Pozdrawiam, i zapraszam na moją stronę. Mateusz.
Fx Tech / 83.28.111.* / 2008-08-20 00:38
Zamieściłem nowe informacje na stronie dotyczące form udostępniania systemu.
Zapraszam ;-)
Fx Tech / 83.28.108.* / 2008-08-12 18:25
Mam nową super informację odnośnie systemu za free! - obecnie będę testował nowe
rozwiązanie, któro będzie polegać na udostępnieniu systemu w formie "odbiornika
sygnałów" od właściwego systemu"generatora sygnałów". Więcej informacji wkrótce
na stronie ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy