Forum Forum ubezpieczeńInne

AVIVa Nowa perspektywa a emerytura

AVIVa Nowa perspektywa a emerytura

XXX1 / 80.200.171.* / 2011-02-06 22:14
Witam, chciałbym zaczerpnąć informacji na temat Ubezpieczenia Nowa Perspektywa połączonego z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym AVIVA, gdyż nie mogę znaleźć na ten temat informacji w internecie.

Chodzi mi o oszczędzanie na emeryturę. Czy środki wypłacone w czasie emerytury to składki wpłacone w fundusz inwestycyjny, czy może to całkiem odzielna inwestycja nie mająca nic wspólnego ze wysokością kwot wpłaconych na rachunek składek regularnych i dodatkowych?

Pozdrawiam
Wyświetlaj:
fifek21 / 188.33.133.* / 2011-02-09 23:04
Bez podatku 19% to może być tylko IKE, a to jest równie nieefektywny produkt jak fundusze AVIVY. Coś wiem o tym bo miałem III filar w AVIVIE a IKE w ING. Raczej rozejrzałbym się za takimi produktami w których będziesz mógł inwestować w różne fundusze różnych firm ale całość pieniędzy które wpłacasz jest inwestowana, to się chyba nazywa alokacja 100% czy jakoś tak. Pod koniec tego artykułu trochę piszą o tym: http://www.krainafinansow.pl/index.php/jak-wybrac-iii-filar.html
lezdrub@interia.pl / 79.185.83.* / 2011-02-10 10:45
Oto chodzi,że nie tylko IKE. Może być tez możliwość inwestowania w program, który ma nawet 100 funduszy i alokację 100%


A jaki ten III filar miałeś w tej Avivie. Jaki produkt ???

Skoro twierdzisz,że fundusze Avivy są tak dobre, to dlaczego Aviva na tych dobrych funduszach nie utworzyła IKE???
Dlaczego w Aviva wogóle nie można założyć IKE????

Dlaczego Aviva wszystkich swoich indywidualnych klientów skazuje na POdatek Belki???

Czyżby Aviva wspierała Ministra finansów????
fifek21 / 188.33.3.* / 2011-02-11 01:41
jakies ubezpieczenie z funduszami, nie pamietam dokladnie nazwy. Wcale nie twierdze ze fundusze avivy są dobre, napisalem ze są RÓWNIE NIEEFEKTYWNE co IKE czyli beznadziejne. To jakie w takim razie masz produkty inne niż IKE i PPE za które nie zapłacisz podatku belki?
lezdrub@interia.pl / 79.185.96.* / 2011-02-11 14:05
fifek. Fundusze inwestycyjne Avivy nie sa kiepskie. Maja dobre wyniki.
Grupowe ubezpieczenia inwestycyjne.
fifek21 / 188.33.62.* / 2011-02-11 23:15
Może i same fundusze AVIVY nie są kiepskie ale jeśli kupujemy je w produktach AVIVY to ciężko na nich zarobić, przynajmniej ja mam takie doświadczenia i kilku moich znajomych także. Grupowe ubezpieczenia inwestycyjne? A co to takiego?
lezdrub@interia.pl / 79.185.91.* / 2011-02-16 18:06
Ja mówię o TFI Avivy.Bardzo ciekawe. Nie wiesz co to są ubezpieczenia grupowe????

Najnowsze wpisy