Forum Polityka, aktualnościPolityka

Awantura o komisję ds. śmierci Blidy

Awantura o komisję ds. śmierci Blidy

Money.pl / 2007-12-06 12:15
Komentarze do wiadomości: Awantura o komisję ds. śmierci Blidy.
Wyświetlaj:
larson41 / 2007-12-21 18:06 / Bywalec forum
Ta sprawe trzeba wyjasnic .ale nie zrobi tego ani ten ani nastepny rzad
Tuskolamacz / 89.78.5.* / 2007-12-13 12:09
Sprawa jest prosta, jezeli przesledzi sie czystki robione przez obecny rzad. Cel: szalona
prywatyzacja na wzor tej z lat 90, ze swoim czlowiekiem w CBA, swoimi prokuratorami,
szefem SG, ZUS-em z 14 swoimi dyrektorami, 800 zamienionymi ludzmi w Min. Skarbu w imie
tego aby "Partia rosla w sile a Ludziom (wybranym) zylo sie lepiej". Nawet kolesie z
LiD-u siedza cichutko i zacieraja rece na mysl o swojej swietnej przyszlosci. Tylko
naiwna gawiedz, ktora glosowala na Platfusow nadal czeka na obiecywane pprzez Cudotworce
Nr 1 cuda!
Zdzich / 2007-12-09 21:13 / Bywalec forum
Kiedyś ten portal był do poczytania i dyskusji, odkąd nie weszło na niego PiS-owe pospólstwo. Teraz ciężko jest znaleźć kogoś z kim można podyskutować. Sabie, maa, sceptyk, KAP, Obserwator. To są bywalce forum, którzy spierają się swymi poglądami a nie zaśmiecają tego portalu i nikomu nie ubliżają. A tacy co to wypisują na ty forum i są podpisani „Żer dla opasa, Nieumoczony, Tuskolamacz, | H-I, podpisany kropkami, warszawa,sosnowiec,Kraków, EcoHuman, kangoor, d*************************, hehe, kaptomiłośnikanala, naryjoczywiście, AndrewNew, A.T., terazwyjązaWSI!, eszczekilkadziesiątlatibędziespokój!, wieszcostraciłeś!, coprawdatoprawda!, tożtoniemożliwe!” -To jest PiS-owskie nasienie, które tylko potrafi ubliżać, pisać jakieś głupoty niezwiązane z tematem. Chyba wystarczy przykładów, durnowatych nicków co to nie mają formy ani treści. Pozostaje udzielić odpowiedzi na narzucające się pytanie. Po co promować głupotę wyróżniając głupotę poświęcaniem uwagi? Nie, to nie tak. Chodziło o coś zupełnie innego, chodziło tak naprawdę o jedno zdanie komentarza po adresem prymitywu. Zdanie brzmi: Z czym do ludzi radiowo - pisowe pospólstwo, z czym do ludzi? Nie odpisujcie bo więcej nie będę wchodził na te forum.
sceptyk / 2007-12-13 00:17 / Tysiącznik na forum
POwszczyków i tuskowniarzy na tym forum jest jak mrówków.
Jedyne co potrafią, to domagać się zakazu dostępu do forum i innych mediów wszystkich, którzy myślę inaczej niż michnikowszczyzna.
Oczywiście ten zakaz jest w ramach walki o wolność słowa i demokrację.
@@@ / 195.90.107.* / 2007-12-09 23:26

..., maa,.... To są bywalce forum, którzy spierają się swymi poglądami a nie
zaśmiecają tego portalu nikomu nie ubliżają.

Ty to chyba nigdy nie czytales wypocin tego indywiduum albo nie umiesz czytac.
marek19.53 / 83.24.8.* / 2007-12-10 19:42
Proszę się nie przejmować. Facet nie czyta tylko wkleja ten sam tekst - nawet do wiadomości sprzed miesiąca.
Żer dla opasa. / 83.21.188.* / 2007-12-09 07:44
Ale teraz, już się nic nie wyjaśni, ponieważ wszystkie trzy partie: Lewica, Demokracja i PO mają podobnych złodziei, którzy w identyczny sposób rozkradli Polskę i w ich interesie leży takie samo milczenie jak w sprawie Lustracji. Durny naród przyjmuje każda głupotę, jeśli jest kilka razy powtórzona.
Nieumoczony / 83.21.189.* / 2007-12-08 18:34
Regulamin forum
H-I / 83.12.116.* / 2007-12-08 15:17
TO JEST CHORE CO SIE WYPRAWIA I ZCZEGO TEN SZUM,PRZECIEZ NIKT NIEWINNY SAMOBUJSTWA NIEPOPEŁNIA,NIKT DO TAKICH KROKUW SIE NIE POSUNIE,WSZYSCY BEZ WYJATKU PARLAMETARZYSCI OD 89R.DO ROZLICZENIA NIE PRZEZ SADY ALE PRZEZ NARUD,A SUBWECJE OD DZIS DO ZABRANIA APELUJE!!!!!!!!!!!!
...................................... / 213.158.197.* / 2007-12-07 08:53
Najbardziej moralnie odpowiedzialnym za śmierć Blidy jest jej mąż. Miał szeroką wiedzę nie tylko na temat przechowywanej w mieszkaniu broni.

I nie zrobił nic, by przeciwdziałać temu nieszczęściu...
warszawa,sosnowiec,kraków / 87.206.64.* / 2007-12-06 21:52
Szkoda że nikt nie mówi o przekrętach Pani Blidy w resorcie budownictwa i sponsorowaniem budownictwa dla inwalidów...
EcoHuman / 85.221.192.* / 2007-12-06 18:00
Gdy dzisiaj rano o 5.30 otworzyłem oczy, stały nade mną dwie zamaskowane postacie i podawały się za CBŚ. Ponieważ zawsze jestem przygotowany na NIESPODZIANKI, poprosiłem ich grzecznie bym mógł o tej wczesnej porze, pójść się "wylać". A oni nieoczekiwanie powiedzieli, że jeśli mam choć 'krztę' HONORU to powinienem wiedzieć, co mam uczynić i dali mi w rękę, coś co wyglądało jak zabawka mego syna. Gdy byłem już w WC zorientowałem się, że był to pistolet. I teraz dopiero uświadomiłem sobie, że jako FACET powinienem wiedzieć, jak się to ... obsługuje. Zlałem się cały potem, HONOR nie pozwalał zapytać funkcjonariuszy, jak się go odbezpiecza, jak sprawdzić, czy tam są w ogóle jakieś naboje i czy aby nie ślepaki, a oni przez uchylone drzwi wszystko słyszeli, chyba nawet moje myśli i tak się zestresowałem tą moją niewiedzą, że ... z krzykiem się OBUDZIŁEM.
śp. Pani Blida miała widać mocne nerwy lub MOCNY PLAN.
Sabre / 2007-12-06 13:03 / Tysiącznik na forum
Nikodem Ziobro, dwa dni po śmierci pani Blidy, oznajmił z trybuny sejmowej że mamy do czynienia z aferą korupcyjną na niespotykaną skalę. Pani Blida podobno przyjęła w zamian za lobbowanie interesów pani Kmiecik, 100 tyś PLN na remont domu w Szczyrku, mercedesa, 500 tyś w formie prezentów rzeczowych i jeszcze luksusowe wczasy. Na uwagę, że te rewelacje oparte są na zeznaniach dwóch niewiarygodnych świadków, odpowiedział że prokuratura dysponuje jeszcze twardymi dowodami.
Co z tego zostało? Nie ma łapówki na remont chałupy. Nie ma mercedesa jako łapówki - Blida nigdy takiego samochodu nie posiadała. Nie ma łapówki w formie prezentów na kwotę 500 tyś. Pani Kmiecik nigdy obciążających zeznań nie składała. Nikodem Ziobro wygłaszając swoje rewelacje ordynarnie kłamał.
Dowiadujemy się też, że przeciwko pani Blidzie prowadzone było dochodzenie nie w sprawie korupcji, a POŚREDNICTWA przy przekazaniu łapówki. To dochodzenie jest oparte na zeznaniach byłego posła Zająca, przeciwko któremu toczy się kilka postępowań o pomówienia i oszczerstwa oraz kilka z urzędu o składanie fałszywych zeznań. Takim to świadkiem dysponował Nikodem Ziobro. W dodatku ta łapówka (80 tyś złotych) miała być przeznaczona do załatwienia anulowania odsetek z tytułu zadłużenia. Okazuje się, że odsetek w tej sprawie nie było i taka łapówka nie była potrzebna. Tak więc pani Blida, zdaniem Nikodema, pośredniczyła w łapówkarskiej sprawie której nie było.
AndrewNew / 83.16.121.* / 2007-12-06 13:56
Kolego Nikodemie Sabre , jak tak wszystko wiecie, to powiedzcie czemu sie zastrzeliła ?
Tak dla jaj ? Dla sensacji ???
No bo że giwerę miała to dla tego uczciwego świata SLD rzecz normalna. Muszą sie jakoś umieć bronić przed politykami PIS-u, prawda ?
Sabre / 2007-12-06 14:18 / Tysiącznik na forum
Tę swoją giwerę miała, by bronić się nie przed politykami PiS, tylko przed ludźmi którzy czasami grożą politykom (Jarosław miał na ten przykład "pistolecik", obecnie ma gromadę borowików).
Może komisja jest właśnie po to, by wyjaśnić dlaczego popełniła samobójstwo?
Samobójstwa udane zdarzają się dwudziestokrotnie rzadziej niż nieudane, potrzeba do tego dużej determinacji (zwłaszcza w takich okolicznościach). Ale nie tylko. Są one popełnianie zwykle jakiś czas po traumatycznym przeżyciu, lub przeżyciach. Dlatego warto by taka komisja zbadała ostatnie tygodnie/miesiące życia pani Blidy, by stwierdzić czy takie zdarzenia nie miały miejsca. Oświadczenie jej męża nie jest roztrzygające - często osoby najbliższe nie dostrzegaja takich rzeczy.
P.S.
Jeżeli teł bełkot (którym się popisałeś), to wszystko co potrafisz, to daruj sobie pisaninę. Nie masz szacunku dla innych, ale okaż przynajmniej szacunek dla siebie - obrażając zmarłych wystawiasz świadectwo jedynie sobie.
wieś / 80.54.16.* / 2008-04-25 19:30
Ty idioto! Pani Blidda? Nikt sobie ot tak nie strzela w łeb. Ty to nazywasz determinacją?!!! Popieram innych.Przynajmniej obeszło się bez bzdurnych przesłuchań które i tak by nic nie dowiodły bo oczywiście Pani (idioto) Blida wyszła by obronną ręką .Szkoda tylko że takich jak to piszesz traumatycznych przejść nie mają inni kacykowie już teraz byłej SLD a obecnie teraz innych partyjek...Naprawdę szkoda....przysłużyli by się dla kraju...(idioto)...
Bies2 / 2008-04-25 19:53 / Bywalec forum
Ty chamie. Ty prymitywny durniu. Ty za przeproszeniem cyborgu. Gdybyś palancie przeczytał jedno ze wspomnień ludzi, którzy byli przez UB zatrzymywani , to byś wiedział, że funkcjonariuszami do brudnej roboty w UB, byli tobie podobni. To taki intelekt jak twój z braku organicznej możliwości refleksji, kwalifikował głupola na szeregowego pracownika UB. Co ty prymitywie masz wspólnego z tymi , którzy przyczynili się do odbudowy lub odzyskania niepodległości. Ty jesteś na poziomie neandertalczyka. Idź coś zeżryj bo późno. To chamie dla oszczędzania czasu i zbędnych przesłuchań NKWD i UB załatwiała sprawy w lesie.
A.T. / 83.18.191.* / 2007-12-06 14:14
"No bo że giwerę miała to dla tego uczciwego świata SLD rzecz normalna"
Jarosław Kaczyński też miał pistolet, co dla uczciwego świata PC/PiS jest rzeczą normalną.

P.S. Jak widzisz, zarówno Twój, jak i mój argument nie ma zastosowania do kwestii uczciwości/nieuczciwości. Więc po co go w ogóle wyciągasz ?
Cspostrzegawczy / 2007-12-06 15:11 / Tysiącznik na forum
co do pistolecika Kaczyńskiego, to były wtedy inne czasy, przypomnę, że wtedy zginął prezez NIKu prof Pańko w niejasnych okolicznościach.
terazwyjązaWSI! / 83.24.240.* / 2007-12-06 17:09
a co im przypominasz dobre czasy, kiedy to nie apelowali, lecz podcinali podwozia służowych Lanci. Mieli po prostu konkretną robotę z konkretnym, wymiernym, efektem. Teraz pier... tu trzy po trzy. Aż przykro się robi jak się pomyśli, co utracili.
Cspostrzegawczy / 2007-12-06 12:57 / Tysiącznik na forum
Myślę, że Blida bała się , że prokuratura się czegoś dopatrzyła. Uczciwy człowiek wplątany w mafię może zareagować samobójstwem, chroni wtedy swoją rodzinę.
A może to był wypadek - może był tu cynizm tak wybielonej Barbary Blidy, może Blida chciała "usiłować popełnić" samobójstwo i być tylko ofiarą - może myślała, że "bezpieczny nabój" będący w pistolecie jej nie zabije ?
maa / 2007-12-06 13:07 / Tysiącznik na forum
Regulamin forum
AndrewNew / 83.16.121.* / 2007-12-06 14:00
Nie masz chłopczyku zbyt wieli rzeczowych argumentów,
a i twój słownik widać jest na takim poziomie jak ty sam...
Cspostrzegawczy / 2007-12-06 13:27 / Tysiącznik na forum
Powiem tylko, że
uczciwy człowiek się nie boi i nie ma powodów do popełniania samobójstwa nawet przy niesłusznym zatrzymaniu.
Wapniak / 83.28.110.* / 2007-12-06 12:23
"Trzeba zadać podstawowe pytanie: dlaczego Barbara Blida popełniła samobójstwo?" - pytała Beata Kempa. Właśnie. Dlaczego? Może ten wątek pociągnąć? Chyba, że to nie samobójstwo... Jak znam życie, poza pianą nic z tego nie będzie. Każda odpowiedź ma w gruncie rzeczy, tego samego adresata.
................................ / 213.158.197.* / 2007-12-06 12:15
Najbardziej moralnie odpowiedzialnym za śmierć Blidy jest jej mąż. Miał szeroką wiedzę nie tylko na temat przechowywanej w mieszkaniu broni.

I nie zrobił nic, by przeciwdziałać temu nieszczęściu...
maa / 2007-12-06 12:56 / Tysiącznik na forum
Ale jesteś draniem...
tożtoniemożliwe! / 83.24.240.* / 2007-12-06 17:31
większym niż ten, co to się obnaża poniżej?
KAP / 2007-12-06 17:26 / Tysiącznik na forum
nie ma co sie odzywac do trolla. wpuscil temat by prowokowac. gorzej ze juz nie widomo czy masz do czynienia z jakims zacietrzewionym pisorkiem, czy z pospolitym wandalem

Najnowsze wpisy