Forum Forum dla firmKadry

Badania BHP: Lekarz przyjdzie do firmy

Badania BHP: Lekarz przyjdzie do firmy

Money.pl / 2008-12-12 11:27
Komentarze do wiadomości: Badania BHP: Lekarz przyjdzie do firmy.
Wyświetlaj:
J.T. / 83.8.147.* / 2008-12-19 16:23
No ten lekarz przyjedzie do fimy a czy ktoś sie zastanowił za ile.???!!!
Czy to następne nabijanie kabzy kosztem przedsiębiorcy !!!! ??
wowa / 150.254.22.* / 2008-12-13 11:02
...chyba tylko po to, by stwierdzić brak kończyny. Te badania to nawet w przychodni kit , więc może rzeczywiście trzeba dostosować formę do treści, zwłaszcza że wielu tzw. lekarzy z lecznictwa otwartego tylko do tego się nadaje.
Życzę zdrowia-Ostatnio "Przebadany".
PS.
Przy okazji na własny koszt zrobiłem prześwietleni płuc, cholesterole, trójglicerydy. W swej naiwności myślałem , że w "pakiecie" jest badanie na cukier i teraz muszę ganiać drugi raz (chyba 7,5zł).
Za "pakiet" płaci oczywiście moja firma i może to ona winna, że tak skromnie jestem zdolny... Może facetowi z banku robią jeszcze na boreliozę, żółtaczkę i hif-a?
podatnik / 2008-12-12 11:27 / Bywalec forum
Naprawdę kogoś pogięło.Komus bardzo zależy na tym , aby firmy nie pracowały , a wyłacznie zajmowały się troska o pracowników, którzy i tak swojego zdrowia sami nie szanują.
Kazdy system musi być prosty i przejrzysty - przykład każdy ubezpieczony ma raz w roku zrobić kompleksowe badania profikatyczne , ale prawdziwe i rzetelne , a jak ich nie zrobi płaci za wizyty lekarskie jak zachoruje i to zadziała. Ale w tym kraju jest metoda ,że nikt za siebie odpowiada tylko inni muszą się o niego troszczyć i to jest następna ustawa zwalniająca obywatela z odpowiedzialności za siebie.
Ciekawa jestem jak twórcy tego gniota wyobrażaja sobiw relizację
tej ustawy.Pewnie bedzie po Polsku , przyjdzie lekarz albo i nie i wystawi fakturę i wypisze trochę świstków i na wyciagnieciu kasy z firm się skończy.

Najnowsze wpisy