Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bajońskie ceny za koszmarne puzzle

Bajońskie ceny za koszmarne puzzle

Wirtualny Dziadek / .* / 2004-08-06 10:44
Komentarze do wiadomości: Bajońskie ceny za koszmarne puzzle.
Wyświetlaj:
PIECHUR / .* / 2004-08-30 13:30
PROPONUJĘ WPROWADZIĆ ZAKAZ BUDOWY AUTOSTRADBEZ POZDROWIEŃ PIECHUR
andy / .* / 2004-08-10 14:12
Jako dokument artykuł jest OK ale to jest portal ekonomiczny. W artykule brakuje wniosków ekonomicznych dlaczego taka sytuacja ma miejsce i jakich błędów należy unikać w przyszłości aby takiego stanu rzeczy nie obserwować przy innych wybudowanych autostradach (jeżeli takowe będą....)
andy / .* / 2004-08-10 14:24
O tym że artykuł jako arykuł ekonomiczny jest słaby świadczy już sam tytuł.Autor stawia teze że przyczyną takiego stanu rzeczy są bajońskie sumy za źle rozparcelowane działki.W artykule nie ma żadnego przykładu ani odniesienia dlaczego ceny są za wyskokie. Ceny jak to ceny podlegaja prawu podazy i popytu. Sa one po prostu rynkowe a nie zawyzone (brakuje argumentu). Moze jakis przyklad ? Na przyklad za metr kwadratowy trzeba zaplacic 1000 dolarow a i wtedy prosze udowodnic ze to za duzo.Czytelnikami money sa w duzej liczbie ludzie co sie na ekonomii lepiej lub gorzej znaja.....Prosze nastepnym razem o liczby, statystyki i przede wszystkim argumenty.....Co to znaczy źle rozparcelowane?Prosze autora o jakis przyklad, moze sa pociete na paseczki szerokosci 10 metrów. O co chodzi ? To ma być artykuł ekonomiczny?????
krytyk / .* / 2004-08-10 14:30
Drogi Panie. Skoro zna sie Pan tak doskonale na sztuce dziennikarstwa i wylicza co powinno sie znalezc w artykule, to prosze sobie sprawdzic w slowniku wyrazow obcych lub innym zrodle, czym jest felieton.
andy / .* / 2004-08-11 10:34
Jaką wartość ekonomiczną będzie miał artykuł w którym opiszę dziurawe drogi w Warszawie lub kolejki do urzędów. Tego wszyscy w Polsce doświadczamy i pisanie o tym bez jakiś ciekawych wniosków ekonomicznych na tym portalu (być może gdzie indziej tak) nie ma sensu.No chyba ze money.pl jest portalem gdzie pisze sie o wszystkim co dzieje sie w Polsce i czego doświadczamy ale w takim razie ja wybieram Wyborczą lub onet.pl.Money.pl ma sie czyms wyrozniac, jest miescem gdzie ludzie o zainteresowaniach ekonomicznych moga cos znalezc dla siebie. Dla mnie czytanie o "dziurawych drogach" sie juz znudziło.Np artykuł o tym czy budować autostrady za publiczne pieniadze czy prywatne skupił by moja uwage. Spodziewałbym sie w nim pseudo naukowo ekonomicznej polemiki. Wtedy jako negatywny przykład budowania autostrad za publiczne pieniadze mozna by wstawic prawie cały Pana artykuł.Nie znam sie na dziennikarstwie i nie znam sie na filmie ale to ja jako widz chodzacy do kina i placacy za bilet dokladam mala cegielke do tego co powinno byc wyswietlane w kinach.Jezeli Pan twierdzi ze ten artykul jest swietny na ten portal to OK ma Pan do tego prawo (inaczej by go Pan nie umieszczał) ale ja tez mam prawo do wyrazania swoich opinii i to zrobiłem. Pana krotka odpowiedz odsylajaca mnie do slownika wyrazow obcych nie zmieniła mojego zdania - tak jak w artykule nie podał Pan zadnych argumentów.Pozdrawiam
zenek / .* / 2004-08-10 09:37
właśnie ostatnio jechałem trasą na legnicę, dziecku się zachciało siku zajechaliśmy do jakiegoś małego baru w połowie drogi pomiędzy Opolem a Wrocławiem bar sam w sobie był dość fajny cały z drewna po drugiej stronie autostrady stoi taki sam jednakże moje dziecko tak szybko jak weszło do "toalety" tak szybko z niej wyszło mało co nie wymiotując - makabra. Może by też w końcu położyć nowy asfalt przy samych Gliwicach to jest dopiero horror - odcinek kilku kilometrów w 30 do 45 minut. A co do rzekomej autostrady z Katowic do Krakowa to mam prośbę by właściciel zadbał o przydrożne słupki odblaskowe ewentualnie o odblaski w samej jezdni bo w nocy to na tej drodze nic nie widać.
Gosik / .* / 2004-08-09 10:49
nic dodać nic ująć. Komentarz odnosi się zarówno do stanu rzeczy, trafnie i dowcipnie opisanego w felietonie, jak i do niektorych komentarzy czytelników, którzy najwyraźniej nie potrafią niczego skomentować, nie obrażając przy tym Bogu ducha winnych ludzi...
szekle / .* / 2004-08-07 22:13
Ha,ha,ha... Jeszcze jeden dowód dzisiaj na Pana Cimoszewicza - kłamca. Mnie to nie dziwi -przecież wywodzi się z grupy kłamców,złodziei i ignorantów.Zobaczymy co na to wyborcy ???
opolanin / .* / 2004-08-07 09:04
Zgadzam się z autorem felietonu. Kilkanaście km od węzła Prądy znajdują się dwa drewniane domki, które chyba udają MOP-a (Miejsce Obsługi Podróżnych). Poza tym pustynia. Zjazdy budowane na wzór umocnień Wału Pomorskiego musiały kosztować bajońskie sumy. Przy okazji okazało się, że inaczej niż w Niemczech nie można zjechać z autostrady w dogodnym miejscu. Na samym odcinku woj. opolskiego brakuje kilku zjazdów (chociażby wzmiankowana G. Św. Anny). Budując tak dalej zamiast oszczędzać paliwo będziemy go zużywać więcej bo wszedzie będzie nie po drodze. Poza tym ta autostrada to bardzo dobra jest.
xp / .* / 2004-08-07 10:12
Jechałem tą autostradą miesiąc temu i potwierdzam, że do Opola jest jeden punkt (wspomniane 2 budki) gdzie można coś zjeść i załatwić potrzeby fizjologiczne. Sama autostrada bardzo dobra.
prawie kaszub / .* / 2004-08-06 17:25
I tak zazdroszcze ślązakom.Przynajmniej mają te parą km.autostrady a u nas w pomorskiem trakty końkie i dukty leśne.
Życzliwy / .* / 2004-08-06 13:37
Szanowny Panie Redaktorze, korzystanie z autostrady nie jest przmusem i zawsze w celu dotarcia z Opola do Wrocławia moźna wykorzystać inne, poboczne ścieżki, co w przypadku osób starszych jest wskazane, jako, że na autostradzie należy rozwijac szybkość powyżej 40 km na godzinę. A wy, w tym Opolu na taką szybkość sobie nie pozwalacie, więc i austradę możecie ominąć spokojnie. Poza tym w czasie szybkiej jazdy nie ma jak podziwiać widoków, a tego co Pan sugeruje między Wrocławiem a Opolem na różne widoki nadziać się można, więc szkoda by było.
Adia / .* / 2004-08-09 09:00
Nie rozumiem Pana sposobu rozumowania. W imię przekory popiera Pan ten stan rzeczy? Przecież ni eo to chodzi, aby jechać bokiem. atę A4 płaciliśmy wszyscy, więc możemy chyba oczekiwać minimalnego standardu?
Em. Arek / .* / 2004-08-06 15:05
Brawo dla Życzliwego. Jakie to typowe zachowanie dla POLAKA. Jedź sobie człecze poza nasze granice. Chciałbym doczekać dnia, kiedy nie zobaczę takich komentarzy do bądź co bądź rzeczowego artykułu. Nie ma obowiązku czytania felietonów i pisania beznadziejnie głupich komentarzy zawierających głupie kpiny z mieszkańców Opola. Nie ma tez obowiązku używać własnego mózgu...
lolek / .* / 2004-08-06 11:35
hahahaha :))))))ale sie uśmiałemrewelacyjny felieton! :)trzymać tak dalej!
Brom / .* / 2004-08-06 11:11
Autor ma w 1000 proc. rację, o czym wie każdy kto kiedykolwiek jechał tzw. autostradą A4. Gratuluję trafności ocen.
Wirtualny Dziadek / .* / 2004-08-06 10:44
bardzo prosze o nie zamieszczane artykulow tego pana w portalu. Nie nalezy lansowac ludzi NIKCZEMNYCH (patrz poprzednie wypowiedzi).
Nemo / .* / 2004-08-08 00:55
Wirtualny dziadek powinien raczej zgłosic się do domu wirtualnych starców ojca Rydzyka, zamiast wypisywać tutaj swoje dyrdymały
Jola / .* / 2004-08-06 10:59
Wirtualny Dziadku, czy poza inwektywami charakterystyczny dla starczej demencji, masz coś jeszcze do powiedzenia?
Wasz Wirtualny Dziadek / .* / 2004-08-09 15:38
Tak, mam demencje starczą, Alzheimera, kiłę i AIDS, jestem inkwizytorem i pedofilem, ale ludzi NIKCZEMNYCH lansować NIE NALEZY.

Najnowsze wpisy