Forum Forum inwestycyjneForex

Balcerowicz: Szybkie przyjęcie euro najlepsze dla Polski

Balcerowicz: Szybkie przyjęcie euro najlepsze dla Polski

Wszystkowiedzący / .* / 2005-02-22 17:47
Wyświetlaj:
czytelnik / .* / 2005-03-11 07:48
dzisiaj zarabiam netto 1458 złotych.proszę fachowców od finansów, którzy są za wejściem Euro o odpowiedź na pytanie: Ile będę zarabiał Euro, zakładając stabilną sytuację gospodarczą - bo tymi słowami odkurzacie sobie dywan...
Tomasz Chabas / .* / 2005-02-23 16:44
Wejście do strefy EURO obniży koszty związane z bankową obsługą eksportu i usunie ryzyko kursowe - jest więc idealnym rozwiązaniem na poprawę kondycji firm eksporterów! Także dla firmy w której jestem Export Managerem.
Wszystkowiedzący / .* / 2005-02-23 18:52
Konkretnie dlaczego obniży? Według mnie zwiększy koszty kredytu w związku z pojawieniem się brakiem konkurencji pomiędzy różnymi walutami. I co Pan na to? http://republika.pl/pieniadz/
Ryszard / .* / 2005-02-22 23:27
Jak słysze słowa "Ryzyko wzrostu cen (po wejściu do euro) jest nieduże " to mnie trafia szl......Tak tylko mówią Ci co z naszych podatkow doja ile sie da dla siebie a reszta społeczeństwa dla nich nie istnieje.Brawo Panowie "Specjaliści od finansow"Przez 15 lat potrafiliście tylko zrójnować Kraj i doprowadzić społeczeństwo do biedy "GRATULACJE"
Ryszard / .* / 2005-02-22 23:21
Jak słysze slowa że "Ryzyko wzrostu cen (po wejściu do euro) jest nieduże " to mnie trafia szl..... tak mowią ci co z naszych podatkow doja na swoje pęsje ile sie da (super spece finasow) a przez tyle lat to ich dzialania potrafili tylko doprowadzic do ruiny Państwo i nedzy jego społeczeństwo.Brawo super fachowcy.
Polak / .* / 2005-02-22 23:21
Balcerowicz powinien przestać wypowiadać się na tematy ekonomiczno finansowe.Ten monetarysta ma znajomośc zasad ekonomii gospodarki na poziomie niższym niż księgowa w małej firmie a jego zamrożenie kursu dolara w 1989 napędiziło tylko kolesiom mase pieniędzy czas posypaćgłowe popiołemi pomyśleć o polskim dziadostwie i głodnych dzieciach to Pańskie dzieło.
Quest / .* / 2005-02-22 20:52
Popieram Pana Leszka, że powinniśmy wejść do strefy jak najszybciej a kurs Euro to 2,- zł. Przy takim kursie nie będziemy dziadami. A export? Mamy zbyt wysokie koszty produkcji ot co? Za bardzo nas "doją"
Wszystkowiedzący / .* / 2005-02-22 17:47
Niestety na tej stronie nie ma prawdy na tematy finansowe. Stwierdzam, że mamy tutaj do czynienia tylko z propagandą finansistów. Ja polecam wam stronę http://republika.pl/pieniadz/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy