Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Bank BPH stawia na kredyty

Bank BPH stawia na kredyty

Klientka Inteligo / .* / 2005-02-25 09:50
Komentarze do wiadomości: Bank BPH stawia na kredyty.
Wyświetlaj:
MICHAŁ / .* / 2005-02-28 22:32
śmiechu warte ! złożem wniosek o kredyt hipoteczny - w banki (i w e********* wyliczyli, że mam zdolność kredytową NA 55.000 NA 15 LAT) a po przesłaniou do "centrali" okazało się, że nie mogę dostać żadnego kredytu - nawet we franku na 30 lat !!! w citybanku dali 70.000 !!!(w pko "bp") proponowali 50.000). wniosek? MOŻE TRAFIŁEM NIE NA ANALITYKA BPH A JAKIEGOŚ MUŁA !!!
Klientka Inteligo / .* / 2005-02-25 09:50
Może i BPH stawia na kredyty , ale osobiście byłam świadkiem , gdy przyszła osoba dowiedzieć się o to , czy przyznano jej kredyt . I co? Pani powiedziała , że to dopiero 2 tygodnie od złożenia wniosku , a one są zawalone pracą . Muszę dodać , że w tym czasie jedynymi klientami byłyśmy tylko my - ja stałam przy okienku kasowym. Zresztą w tym banku w moim mieście nigdy nie ma klientów . Sama zrezygnowałam z konta po pewnym incydencie . Na pewno są też zadowoleni klienci BPH , ale ja do nich nie należę.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy