Forum Forum finansoweKonta

Bank Nordea - wrazenia klienta

Bank Nordea - wrazenia klienta

Ryszard1 / 84.169.172.* / 2009-08-03 22:35
Gdy kilka lat temu bralem kredyt hipoetczny w Nordea musialem zalozyc rowniez konto. Pare miesiecy temu zlozylem wniosek o wydanie karty bankomatowej do konta (mam drugie konto w innym banku wiec wczesniej nie potrzebowalem karty). Wydawanie karty bankomatowej trwalo kilka miesiecy i wymagalo moich dwoch osobistych wizyt w oddziale w Gdansku przy Heweliusza (sam wniosek skladalem przez interntet). Obsluga klienta w tym banku to gleboki PRL. Niestety zupelny balagan. Okazalo sie ze wniosek internetowy trafil gdzies do kosza, natomiast wniosek zlozony podczas pierwszej osobistej wizyty w banku (skladal go pracownik banku w mojej obecnosci) nie zostal przez kogos autoryzowany wiec rowniez trafil do kosza. Gdy podczas drugiej wizyty chcialem porozmawiac z szefowa dzialu obslugi klienta, dowiedzialem sie ze nie ma dla mnie czasu.

Na infolini powiedziano mi ze moja ewentualna reklamacja trafi wlasnie do szefowej tego dzialu czyli bedzie sama sedzia we wlasnej sprawie. Okazalo sie rowniez ze pracownik banku powinien byl zaproponowac karte, chyba "Instant", do czasu otrzymania wlasciwej. Oczywiscie nikt mi tego nie proponowal.

Radze sie powaznie zastanowic nad wyborem tego banku, a w kazdym razie oddzial przy Heweliusza omijac wielkim lukiem.
niestety klient / 87.199.37.* / 2009-08-06 17:29
Dodam jesze lepszy numer o tym banku.Oni nie wiedzą jak się oblicza podatki a konkretnie zaokrąglenia.Facet który pełni funkcję zastępcy dyrektora w jednym z oddziałów był zdziwony gdy mu zgłosiłem ten problem.(Nie wiem czy sam w życiu wypełniał PIT-a).W tym czasie gdy inne banki dla klientów robią specjalne lokaty dla zmniejszenia podatku oni naliczają go od każdego grosza odsetek i jeszcze są zdziwieni.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: