Forum Forum finansoweBanki

Bank PKO-opinie

Bank PKO-opinie

Mirek12 / 2013-05-24 13:39
Ostatnio słyzszałem dużo negatywnych opinii na temat banku PKO!! Czy moglibyście się wypowiedzieć , czy aż tak jest źle z tym bankiem? Jednym z przypadków o jakim słyszałem to , to że ktoś owtrozył sobie konto za które bank miał pobierać około 100 zł miesięcznie...
Wyświetlaj:
Ważka 22 / 2013-06-12 13:29
Nie rozumiem skąd ten długi czas oczekiwania na decyzję kredytową, trzy miesiące to moim zdaniem przesada.
Pan z którym mieliśmy podpisywać umowę był naprawdę nie poważnym człowiekiem. Po przyjeździe do oddziału banku, rzecz jasna po umówieniu się z ttym panem okazało się że nie ma osób decyzyjnych podpisania umowy. Jak dla mnei cały ten bank to jedna wielka porażka, przez to ze jest taki kolosem nie potrafi ogarnąć rzeczy ważnych dla dorbego funkcjonowania banku.
mariola56 / 46.112.29.* / 2013-06-04 19:49
Mam konto zero w PKO. Do tego korzystam z IKO co jest nowościa. Wygodnie sie placi przez tel. Tym bardziej ze nietrzeba miec komorki z NFC.Z obsługi jestem zadowolona i jest duzo oddziałów.
Nowicjusz12 / 2013-06-04 15:12
Radzę trzymać się jak najdalej o zakładania konta firmowego w tym banku. Dość że mają wysokie koszta utrzymana takiego konta to jeszcze mają naprawdę kiepską obsługę!! Przeraża mnei również kompetencja osób które powinnuy telefonicznie pomagać klientom , a często zdarza się tak że już przed 16 kończą pracę... . Do tego jeszcze sprawa z dziwnymi opłatami, o których dowiadujemy się dopiero później. Osobisćie nie polecam zakłądania jakiegokolwiek kona w tym banku!!
Radek Poradek / 2013-05-24 13:57
Niestety tak bywa kiedy mamy do czynienia z dużymi bankami... nigdy nie dasz rady zadowolić wszystkich klientów... zawsze znajdzie się taki który się do czegoś przyczepi!!

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: