Forum Forum finansoweKonta

Bank PKO S.A. oszukuje klientów

Bank PKO S.A. oszukuje klientów

Nikita04 / 2008-03-21 21:07
Jestem posiadaczka konta w banku PKO S.A. Do rachunki otrzymałam kartę debetową VISA. Wypłata w bankomatach własnego banku jest bez prowizji (tak było w banku BPH przed połączeniem się z bankiem PKO S.A.). Wypłacałam z bankomatu banku PKO S.A. 500 zł i pobrano mi prowizję w wysokości 6 zł. Poszłam z tym problemem do banku. Co się okazało. Powiedziano mi, że po połączeniu teraz wypłata gotówki z bankomatów własnego banku w przypadku karty VISA jest obciążona prowizją ! O czym mnie nie poinformowano w liście, który otrzymałam wraz z nową kartą VISA !!! Co jest najlepsze w tym wszystkim !!! W banku znalazłam ulotkę pt. : "Bankomaty w Europie bez prowizji", gdzie zamieszczona jest następująca informacja: "Bezprowizyjne wypłaty dotyczą kart debetowych Banku PKO S.A. : Maestro, Maestro Junior, Maestro OK, Maestro Xelion, Maestro Business, Maestro Business SME, Maestro Politechnika, MaestroMax, Maestro Personal Banking, Maestro Private Banking, Maestro Inwestor, Visa, Visa Młodzieżowa".

Dlaczego więc bank wprowadza SWOICH klientów w błąd !!!
Wyświetlaj:
Lenka5 / 91.207.126.* / 2020-06-02 21:45
Na przelew z zagranicy czekam 5 dni oszusty i dno
Andrzej Kowalski / 193.238.67.* / 2019-11-16 13:12
Dyspozycja zamknięcia rachunku złożona 1.07.2019 osobiście w oddziale banku w Łodzi przy ul. Sacharowej u Pani Marty K....skiej. 30.10.2019 roku otrzymuję pisemną informację o tym iż rachunek nie został zamknięty i widnieje zadłużenie. Brak możliwości załatwienia sprawy online. Omijajcie szerokim łukiem ten oddział. Procedury banku pekao (tak przez małe p ) są przestarzałe i nie dostosowane do rzeczywistości. Wstyd! Zacofanie i wszechobecna biurokracja.
Davis825 / 185.246.208.* / 2018-10-23 04:42
Dzień dobry,
Potrzebujesz finansowania w domu, w firmie, aby kupić samochód, kupić motocykle, stworzyć własne firmy, na własne potrzeby z kapitałem, który będzie wykorzystywany do udzielania pożyczek między ludźmi w krótkim i długim okresie, od 4000 do 10 000 000 do wszystkich poważnych i uczciwych osób Kontakt: davispasicalloanlender@gmail.com

nazwa wnioskodawcy ------------------
kraj-------------------
stan--------------------
adres ----------------------------
numer telefonu -------------------------
potrzebna kwota pożyczki ------------------------------
wiek---------------------
Trwanie-----------------
stan cywilny-----------------
Tomek783 / 5.173.64.* / 2018-10-09 15:45
W dniu dzisiejszym na infolinii PKO S.A. zadałem pytanie czy na podstawie numeru referencyjnego banku na potwierdzeniu przelewu jakie otrzymałem mogę sprawdzić czy potwierdzenie jest prawdziwe i czy taki przelew został rzeczywiście wykonany. ODPOWIEDŹ BRZMI: Telefonicznie nie mogę, mogę podjechać do placówki ale tam także najprawdopodobniej mi tego nie powiedzą. Czyli można wydać jeszcze pieniądze na bilety czy paliwo i stracić czas. W takim razie potwierdzenia przelewu z tego banku są BEZUŻYTECZNE w prowadzeniu działalności. Jeśli nie można sprawdzić czy potwierdzenie jest prawdziwe ktoś mógłby nas takim potwierdzeniem OSZUKAĆ.
Pytanie numer dwa, jak długo w tym banku "idzie" przelew międzybankowy:
Odpowiedź "jak w każdym banku w Polsce od jednego do trzech dni roboczych".
Czy to jakaś kpina? Czy pieniądze są wożone gotówką na rowerach i wpłacane na konto? Praktycznie wysyłając zwykły przelew międzybankowy z innych banków pieniądze pojawiają mi się najpóźniej po trzech księgowaniach. Jeśli 3 dni robocze to NORMA i obowiązuje według PKO S.A we "wszystkich" polskich bankach, to ludzie chyba zaczną przelewy Pocztą Polską wysyłać, bo takie zamrażanie cudzych pieniędzy na TRZY DNI jest SKANDALICZNE. Czytając opinię w internecie okazuje się, że to nie jest odosobniony przypadek tylko działanie częste banku. ODRADZAM TEN BANK, sam zamknąłem konto firmowe bo tak nie da się prowadzić działalności.
hhh650 / 83.20.255.* / 2019-10-01 17:20
3 dni obracają Twoimi pieniędzmi i zarabiają na tym fortunę Twoimi moimi kolegi ciągła manipulacja wsadzili miliard na wysoki procent a operują na bieżąco pieniędzmi kolejnych klientów jak zus
Almadowar / 83.19.20.* / 2018-01-18 11:24
Jeżeli chodzi o PKO to polecam ale tylko PKO INTELIGO !!! Darmowe prowadzenie konta, darmowe wypłaty z bankomatów pko o bzwbk, darmowa karta przy wydaniu 100zł miesięcznie. Do tego fajna aplikacja i bankowość elektroniczna. Bank też często organizuję fajne promocję gdzie można zdobyć ciekawe nagrody lub np. bilety do kina. Konto można otworzyć przez internet np. tutaj: http://f50c.pl/s6tm2


A jeżeli zależy komuś na zupełnie darmowym koncie to tylko Nest Bank. Dodatkowo jeżeli jesteś beneficjentem programu 500+ to bank rocznie dokłada 200zł. Konto można otworzyć np.tu:http://f50c.pl/mwzh8
poszkodowany125 / 109.241.194.* / 2018-01-04 23:30
ja pobrałem 1000 zł z konta mojego zagranicznego i zabrali chamy 88,97zł a za pięc minut chciałemn oplacić OC za samochód na kwotę 447zł to te złodzieje zażądali 25 zł opłaty.
no tak to tylko w polsce jest.
pozdrawiam tych złodzieji .
Ali1 / 37.47.70.* / 2017-12-19 16:46
Nie ma banku PKO S.A.
Jest bank Pekao S.A. oraz bank PKO BP
Może Twoja prowizja wynika z nieznajomości nazwy swojego banku ?? xd
ba / 80.48.183.* / 2017-11-26 17:12
splaciles kredyt w pko bp uwaga nie dostaniesz informacji na pismie w razie komornika lezysz
firmas / 158.75.91.* / 2017-10-26 20:24
Sorry, ale wszystko zawsze jest zapisane w regulaminach, banki, to zbyt duże instytucje, żeby mieć luki. A jeśli chodzi o pko, to akurat u nich solidnie wszystko jest, trzeba tylko czytać
ba / 80.48.183.* / 2017-11-26 17:41
bralem kiladziesiat kredytow i wszystkie splacalem w terminie na co zawsze dostawalem informacje na pismie ostatnio splacilem kredyt w sierpniu i do dzis bank nie chce wystawic informacji twierdzac iz wszystko jest ok u nich ale i ja tez chcialbym miec porzadek w swoich dokumentach chyba czas na zmiane banku moze jeszcze sa banki co powaznie traktuja klijentow
sztetke / 79.186.17.* / 2017-10-12 19:08
bo wszystkie banki są w szponach żydów a żydzi to oszuści ...to pewne jak w banku
guzikowska / 83.30.101.* / 2017-06-19 12:30
ja place rachunki przez telefon jest to czyste oszustwo siedze przy tel 2 godziny i tylko muzyka i muzyka i tak od 4 dni jezeli nie to ja zmieniam bank chcialam szybciej zeby nie stac w kolejkach a i to lipa
Alan123456789 / 82.214.143.* / 2017-09-07 12:43
Cześć :)
Proszę o pomoc! Ankieta - 5 pytań - 60 sekund :)
Potrzebuję do pracy magisterskiej :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSde0Qy5PArpQFeI86bf_7LnMXjWTQK0h-E5s-PhAkz7DsQ29w/viewform?usp=sf_link
dziadek62 / 78.10.208.* / 2017-04-27 19:30
komisja nadzoru finansowego powinna zająć się tym bankiem to są cwaniacy przeciesz w umowie o kredyt jest napisane że wszystkie sprawy sądowe będą rozpatrywane przez sąd właściwy dla miejsca zamieszkania i co robi bank zakłada sprawe w e-sądzie w lublinie gdzie na rozprawie niejawnej zapada wyrok o zapłate o tym sądzie można powiedzieć bardzo złe rzeczy jeśli taki bank iak pko posówa się do takich przekrętów to jak można napisać ćos dobrego wiem że zaraz będzie riposta niejakiego pana szatkowskiego myśle że to jest analityk w białym kołnierzyku mam zamiar nagłośnić sprawy związane z bankami i osobami tam pracującymi
ewcwece / 5.172.239.* / 2017-04-27 10:10
Pożyczki na dowód w 15min na Twoje konto http://kredytyk.com.pl
od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze!
- Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik
- kredyty przez internet, dla Firm
- Kredyt na mieszkanie/hipotekę
- Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów,
- kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne
Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!
ewcwcwe
oszuk / 188.146.138.* / 2017-04-23 11:19
opiszę w skrócie: bank obiecał mi kredyt inwestycyjny. ale aby taki uzyskać zaproponował mi wpierw konsolidacyjny aby zamknąć trzy mniejsze kredyty zaciągnięte na działalność. miałem pełną zdolność kredytową.
korespondencja była prowadzona drogą mailową bo przebywałem w GB gdzie miałem stały pobyt, a firmę miałem w PL. zaakceptowałem warunki banku tz, zgodziłem się na konsolidacyjny bo za chwilę bank obiecał mi niezbędny inwestycyjny. zostałem poinformowany telefonicznie, że umowa konsolidacyjnego bedzie przygotowana na 09 bm. ale niestety z pewnych przyczyn zgłosiłem się do banku 10 bm i okazało się, że w 09 bank bez podpisania umowy zrobił juz konsolidację i przelał cały kredyt na poszczególne konta różnych banków w których miałem kredyty. hahah dobr no nie? gościa nie widzą a dają kasę. 10 bm zgłaszam się do banku przepraszam za opóźnienie pani wyjmuje umowy do podpisania oczywiście z datą 09 bm a tu ZONK!!! mój dowód stracił ważność 01 bm. więć zlitowałem się nad t ą biedną kasjerką bo pewnikiem miała prowizję od tego kredytu ale czy ja to byłem ja?
niestety inwestycyjnego kredytu nie dostałem i firma moja popłynęła
więc pytam jaka to polityka tego chorego banku? bez dokumentu tożsamości na podstawie mailowych dokumentów bank udziela kredytu w wysokości 130 tyś i dolicza sobie ubezpieczenie 20 tyś.... beczka śmiechu
Andrzej.D. / 77.253.185.* / 2017-04-03 21:25
To PRAWDA, ŻE BANK PKO S.A. TO ZWYCZAJNY OSZUST I ZŁODZIEJ, WPŁACIŁEM PRZELEWEM ZA DYSTRYBUCJĘ ENERGI ELEKTRYCZNEJ NA KONTO TAURON, SUMA NIE DUŻA, ALE OKAZAŁO SIĘ, ŻE KONTO ZOSTAŁO WCZEŚNIEJ ZAMKNIĘTE, W TAKIM WYPADKU AUTOMATYCZNIE BANK POWINIEN ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE DO WPŁACAJĄCEGO. DO TEJ PORY KWOTA TA NIE ZOSTAŁA ODESŁANA Z POWROTEM. ZWYCZAJNE ZŁODZIEJSTWO, NAWET POTRAFIĄ SIĘ POŁASZCZYĆ NA TAK NISKĄ SUMĘ JAKĄ JEST 120 ZŁOTYCH. NIKOMU NIE POLECAM TEGO BANKU, TO JUŻ NIE PIERWSZY RAZ Z NIMI TAKIE JAJA SĄ I TAKIE OSZUSTWA.
Mark66 / 89.229.11.* / 2018-01-22 12:09
Zgadzam się.Żeby wypłacić z PKO ze swojej lokaty oszczędnościowej pieniądze trzeba czekać pięć dni!!!! a przy rezygnacji lokaty zabierają ci 2% prowizji nie wiadomo kto ustala takie warunki - eksperci w białych kołnierzykach złodziej kradnie w nocy a PKO w biały dzień! A i tak twoimi pięniędzmi obracają na koncie które unich Masz.Moja rada nie trzymać pięniędzy na koncie bo Banki na tym zarabiają i to nie mało a na Bank PKO jest coraz więcej zawiedzionych klientów.PKO SA coraz gorszy bank!
H Szatkowski / 2017-04-04 09:10
1. Kiedy niby była zmiana owego konta ?
2. Kiedy dokonano przelewu ?
3. Po co ten wrzask na forum ?
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: