Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Forum Forum finansoweKonta

Bank PKO S.A. oszukuje klientów

Bank PKO S.A. oszukuje klientów

skomentuj
Nikita04 / 2008-03-21 21:07
Jestem posiadaczka konta w banku PKO S.A. Do rachunki otrzymałam kartę debetową VISA. Wypłata w bankomatach własnego banku jest bez prowizji (tak było w banku BPH przed połączeniem się z bankiem PKO S.A.). Wypłacałam z bankomatu banku PKO S.A. 500 zł i pobrano mi prowizję w wysokości 6 zł. Poszłam z tym problemem do banku. Co się okazało. Powiedziano mi, że po połączeniu teraz wypłata gotówki z bankomatów własnego banku w przypadku karty VISA jest obciążona prowizją ! O czym mnie nie poinformowano w liście, który otrzymałam wraz z nową kartą VISA !!! Co jest najlepsze w tym wszystkim !!! W banku znalazłam ulotkę pt. : "Bankomaty w Europie bez prowizji", gdzie zamieszczona jest następująca informacja: "Bezprowizyjne wypłaty dotyczą kart debetowych Banku PKO S.A. : Maestro, Maestro Junior, Maestro OK, Maestro Xelion, Maestro Business, Maestro Business SME, Maestro Politechnika, MaestroMax, Maestro Personal Banking, Maestro Private Banking, Maestro Inwestor, Visa, Visa Młodzieżowa".

Dlaczego więc bank wprowadza SWOICH klientów w błąd !!!
Wyświetlaj:
guzikowska / 83.30.101.* / 2017-06-19 12:30
ja place rachunki przez telefon jest to czyste oszustwo siedze przy tel 2 godziny i tylko muzyka i muzyka i tak od 4 dni jezeli nie to ja zmieniam bank chcialam szybciej zeby nie stac w kolejkach a i to lipa
dziadek62 / 78.10.208.* / 2017-04-27 19:30
komisja nadzoru finansowego powinna zająć się tym bankiem to są cwaniacy przeciesz w umowie o kredyt jest napisane że wszystkie sprawy sądowe będą rozpatrywane przez sąd właściwy dla miejsca zamieszkania i co robi bank zakłada sprawe w e-sądzie w lublinie gdzie na rozprawie niejawnej zapada wyrok o zapłate o tym sądzie można powiedzieć bardzo złe rzeczy jeśli taki bank iak pko posówa się do takich przekrętów to jak można napisać ćos dobrego wiem że zaraz będzie riposta niejakiego pana szatkowskiego myśle że to jest analityk w białym kołnierzyku mam zamiar nagłośnić sprawy związane z bankami i osobami tam pracującymi
ewcwece / 5.172.239.* / 2017-04-27 10:10
Pożyczki na dowód w 15min na Twoje konto http://kredytyk.com.pl
od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze!
- Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik
- kredyty przez internet, dla Firm
- Kredyt na mieszkanie/hipotekę
- Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów,
- kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne
Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!
ewcwcwe
oszuk / 188.146.138.* / 2017-04-23 11:19
opiszę w skrócie: bank obiecał mi kredyt inwestycyjny. ale aby taki uzyskać zaproponował mi wpierw konsolidacyjny aby zamknąć trzy mniejsze kredyty zaciągnięte na działalność. miałem pełną zdolność kredytową.
korespondencja była prowadzona drogą mailową bo przebywałem w GB gdzie miałem stały pobyt, a firmę miałem w PL. zaakceptowałem warunki banku tz, zgodziłem się na konsolidacyjny bo za chwilę bank obiecał mi niezbędny inwestycyjny. zostałem poinformowany telefonicznie, że umowa konsolidacyjnego bedzie przygotowana na 09 bm. ale niestety z pewnych przyczyn zgłosiłem się do banku 10 bm i okazało się, że w 09 bank bez podpisania umowy zrobił juz konsolidację i przelał cały kredyt na poszczególne konta różnych banków w których miałem kredyty. hahah dobr no nie? gościa nie widzą a dają kasę. 10 bm zgłaszam się do banku przepraszam za opóźnienie pani wyjmuje umowy do podpisania oczywiście z datą 09 bm a tu ZONK!!! mój dowód stracił ważność 01 bm. więć zlitowałem się nad t ą biedną kasjerką bo pewnikiem miała prowizję od tego kredytu ale czy ja to byłem ja?
niestety inwestycyjnego kredytu nie dostałem i firma moja popłynęła
więc pytam jaka to polityka tego chorego banku? bez dokumentu tożsamości na podstawie mailowych dokumentów bank udziela kredytu w wysokości 130 tyś i dolicza sobie ubezpieczenie 20 tyś.... beczka śmiechu
Andrzej.D. / 77.253.185.* / 2017-04-03 21:25
To PRAWDA, ŻE BANK PKO S.A. TO ZWYCZAJNY OSZUST I ZŁODZIEJ, WPŁACIŁEM PRZELEWEM ZA DYSTRYBUCJĘ ENERGI ELEKTRYCZNEJ NA KONTO TAURON, SUMA NIE DUŻA, ALE OKAZAŁO SIĘ, ŻE KONTO ZOSTAŁO WCZEŚNIEJ ZAMKNIĘTE, W TAKIM WYPADKU AUTOMATYCZNIE BANK POWINIEN ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE DO WPŁACAJĄCEGO. DO TEJ PORY KWOTA TA NIE ZOSTAŁA ODESŁANA Z POWROTEM. ZWYCZAJNE ZŁODZIEJSTWO, NAWET POTRAFIĄ SIĘ POŁASZCZYĆ NA TAK NISKĄ SUMĘ JAKĄ JEST 120 ZŁOTYCH. NIKOMU NIE POLECAM TEGO BANKU, TO JUŻ NIE PIERWSZY RAZ Z NIMI TAKIE JAJA SĄ I TAKIE OSZUSTWA.
H Szatkowski / 2017-04-04 09:10 / Tysiącznik na forum
1. Kiedy niby była zmiana owego konta ?
2. Kiedy dokonano przelewu ?
3. Po co ten wrzask na forum ?
KAROLINA 330 / 89.68.127.* / 2016-09-01 19:40
Absolutnie nie polecam korzystania z tego banku! strona pko 24 zupełnie nie intuicyjna, tragiczna w użytkowaniu. Aplikacja mobilna pko token i pko24 tak samo - tragedia jeżeli chodzi o funkcjonalność, nie jest zupełnie user friendly. Jeżeli ktoś korzysta z innych banków to załamie się jak zobaczy jak to wygląda w pko. Przez ostatnie 3 dni robiłam 3 pilne przelewy. Niestety za każdym razem dostałam informacje ze przelew nie jest możliwy bo"potrzebna jest dodatkowa autoryzacja, czekaj na tel od konsultanta". Telefon z banków był - po kilku godzinach dopiero!! Autoryzacja polega na tym, że konsultant literuje wszystko, cały numer konta na jaki ma być robiony przelew, wszystkie dane, to trwa tyle czasu że krew Was zaleje!!! I nie da się tego wyłączyć, bo taka jest ich procedura. I do tego pytanie na końcu od konsultanta: czy jestem zainteresowana dodatkowymi ofertami, informacjami marketingowymi - masakra!! Mam milion innych uwag negatywnych do działania tego banku, więc ludzie dbając o Wasz komfort psychiczny naprawdę NIE POLECAM!!!!!
DavePoznan / 84.154.2.* / 2016-09-05 00:39
Mialem ten sam problem. Po 3 miesiacach uzytkowania, zrezygnowalem
janwojnilowicz1@gmail.com / 94.231.233.* / 2016-08-19 15:15
Bank Polski pko oszukuje klientów moja mama zapisała pieniądze z przeznaczeniem abym zapłacił

rachunki związane z pochowkiem zmarła a Bank Polski we Wrocławiu juz czwarty dzien z rzędu odmawia mi wypłacienia zapisanej przez moją mame z w zwiazku faktem ze umarła
AROGANCJA I CHAMSTWO BANKU PKO BP NIE MA GRANIC
ja spełniłem wszystkie rygorystyczne wymogi bankowe a bank jest po prostu oszustem ktory nie wypłaca pieniedzy
H Szatkowski / 2016-08-19 15:42 / Tysiącznik na forum
GDZIE był ten zapis ?

1. W banku jako zapis na wypadek śmierci ? Nie wskazuje się w nim celu, a po prostu wskazuje osobę uposażoną.

2. W testamencie ?
Maciek3 / 83.6.85.* / 2016-08-17 17:36
Ja dzisiaj musiałem odwiedzić ten "wspaniały" "bank" i wpłacić komuś pieniądze na konto. 30 min czekania, otwarte 3 kasy z 6, pracownicy plotkują z klientami o p*********, o kosztach wesela, o szkole a ludzie czekają, a kolejka rośnie. Na koniec rozwalił mnie tekst jednej z pracownic obsługującej przyszłe małżeństwo w kasie obok: "No, dzisiaj szybko poszło, prawda?". Dla porównania, później udałem się do swojego banku ING, gdzie również musiałem wpłacić pieniądze, co zajęło mi 3 minuty. Pozdrawiam czekających w kolejkach w PKO.
H Szatkowski / 2016-08-17 18:36 / Tysiącznik na forum
Trzeba było 'puścić' przelew na konto w PKO ze swego cudownego banku ING.

Że też nie wstyd pisać takich głupot, nawet zarobkowo.
Tomek97 / 185.13.235.* / 2016-11-16 22:47
nie kazdy zyczy sobie aby odbiorca wplaty znal nr konta wplacajacego
H Szatkowski / 2016-11-17 09:05 / Tysiącznik na forum
Owszem, w przypadku wpłat nielegalnych, choć wtedy są i tak znane dużo bardziej wrażliwe dane jak imię i nazwisko.

Można też na poczcie, można też było w ING złożyć papierowy przelew jako Jan Kowalski.
hjgjhg / 78.88.229.* / 2016-08-12 13:52
Też mi nowina, i to jeszcze jak.
fhulw / 83.26.252.* / 2016-08-11 18:00
lichwiarski bank, kupa oszustów, zwiększają prowizje za wpłaty gotówkowe zamknięte w taki sposób aby klient nie zorientował się że dotyczy to jego konta, po PÓŁTOREJ miesiaca! robią wyrównanie podwyżki zabierając klientowi sześć tysięcy złotych.
PooH77 / 37.47.9.* / 2016-04-12 13:51
Pod koniec zeszłego roku kupiliśmy mieszkanie pod hipotekę w tym pseudo banku. Pan "specjalista" od tego rodzaju kredytów stwierdził z luźnym uśmiechem, że bez problemu dostaniemy drugi kredyt hipoteczny na wykończenie mieszkania, ba! Dużo większy niż potrzebujemy możemy dostać! Potrzebne są tylko wpisy do KW (idiotyczny zapis, stosowany TYLKO w Pekao, który wydłuża czas oczekiwania na kredyt na wykończenie). W nowym roku tak podnieśli wymagania (wg tych młotów każdy członek rodziny przejada miesięcznie 1100 pln!!!), że mimo wyższych o ponad 500 pln dochodów w stosunku do zeszłego roku nie dostaliśmy nic, mimo że mamy dochód 6800 pln! Zrobili nas w takiego wała, że teraz spłacamy u nich hipotekę i jednocześnie dalej płacimy za wynajem. Do tego ZMUSZAJĄ do podpisania umowy na kartę kredytową. ABSOLUTNIE NIE POLECAM tego banku!
mikolaj978 / 5.60.69.* / 2015-11-10 15:44
dołączam się do przedmówców złodziejski bank konto nie było używane pomimo tego naliczali sobie po cichu 15zł. jak suma narosła do 150zł. zadzwoniła windykacja że jest zadłużenie ok se myślę idę zapłacić zamknę te konto muszę jakoś to przeboleć zjawiam się w banku a tam doszło 20zł. za tel. z windykacji i dodatkowo 15zł. za dodatkowy miesiąc OMIJAĆ TEN ZŁODZIEJSKI BANK
adams 50 / 176.107.109.* / 2016-11-16 12:42
Podobnie u mnie, zalozylem lokate roczna ,proponowano otworzenie konta,odmuwilem bo bylo mi zbedne .Jakie bylo moje zdziwienie prawie po 10 miesiacach otrzymalem wezwanie do zaplaty za prowadzenie konta, zadne wyjasninia nie pomogly ,zaplacilem, Zdzierstwo i oszustwo,
H Szatkowski / 2016-11-16 13:14 / Tysiącznik na forum
Nie podobnie.
'mikolaj' uważał jak dziecko, że konto 'nieużywane' jest bezpłatne
Ty zapłaciłeś za prowadzenie konta, na umowie którego Twój podpis został sfałszowany. Bo przecież bez umowy nie zostało ono otwarte.
To oczywiście mnie osobiście dziwi. No chyba, że jednak podpis sfałszowany nie był.....
W************** / 87.105.213.* / 2015-10-08 14:14
Złodziejski bank, nie chcą oddać moich pieniędzy z konta "mój skarb". Jutro jadę po samochód, chciałem wypłacić swoje pieniądze a okazuje się że mogę wybierać jedynie średnią krajową co miesiąc czyli coś koło 4 tysięcy więc żeby zlikwidować tą lokatę muszę czekać siedem miesięcy !!!
Basia******** / 83.28.245.* / 2015-11-04 15:35
Rowniez uważam i przestrzegam przed tym bankiem , mnie skradli duzo pieniędzy , czekałam długo na odpowiedz po złożeniu reklamacji , zgłosiłam na policje , a po 3 miesiącach otrzymałam odpowiedz ze nie da się nic zrobić ze powinnam miec ubezpieczenie konta. To ja się pytam bank nie ma ubezpieczenia od kradzieży internetowych? , nie bierze odpowiedzialnosci za powierzone temu bankowi pieniądze ??? Z DALEKA OD TAKICH BANKÓW!!!!!
JFF2 / 37.249.134.* / 2016-03-10 12:52
mnie też oszuści nie przeleli pieniędzy wg, mojej dyspozycji pomimo że byłem tzw, posiadaczem złotego konta za które płaciłem extra , po kilku reklamacja i monitach telefonicznych dowiedziałem że w związku z moimi rekapitulacjami sprawa będzie rozpatrywana co najmniej miesiąc a w przypadku negatywny należny się odwołać do rzecznika banku . Parodia , parodia należ unikać tego niesympatycznego banku. Wypowiedziałem współprace i dałem dyspozycje przelania salda do innego banku . Zwodzą mnie już ponad miesiąc.
Reklamacje , i telefoniczne monity bezskuteczne.
/Piotr / 188.252.99.* / 2015-11-19 06:43
bank pekao s.a. oszukuje klientów. rozmowa przed podpisaniem umowy ma się nijak do umowy, którą się podpisuje w banku, poza tym biorą wysokie prowizje 6,29 % od kwoty udzielonego kredytu
Patrycja1981 / 2.150.41.* / 2015-08-10 20:36
Bank PKO S.A. oszukuje klientow-zgadzam sie. Zamykalam konto bankowe w PKO SA. Powiedziano mi, ze okres wypowiedzenia wynosi 1 miesiac. No trudno-pomyslalam, ale ok. Jednakze wszelkie inne uslugi zostaly zablokowane natychmiastowo. Dodam, ze nikt mnie o tym nie poinformowal!Tak wiec nie moge wykonywac przelewow internetowych i usluga do przelewow telefonicznych tez zotala odlaczona. Ja wyjechalam za granice i teraz bank uzywa pieniedzy z mojego konta, podczas gdy ja nie moge ich ruszyc. Bezcenne
krzysiek sych / 81.190.111.* / 2016-04-05 19:29
Ja straciłem wszystkie moje oszczędności w BANKU PEKAO SA, może ktoś wie jak je odzyskać.
basia230 / 164.126.142.* / 2015-04-12 12:24
to jest jeden z najgorszych banków po pkobp w tych to tylko same oszustwa jak i w tych ich funduszach
do początku nowsze
1 2 3 4 5
skomentuj

Najnowsze wpisy