Forum Forum finansoweKonta

Bank PKO S.A. oszukuje klientów

Bank PKO S.A. oszukuje klientów

Nikita04 / 2008-03-21 21:07
Jestem posiadaczka konta w banku PKO S.A. Do rachunki otrzymałam kartę debetową VISA. Wypłata w bankomatach własnego banku jest bez prowizji (tak było w banku BPH przed połączeniem się z bankiem PKO S.A.). Wypłacałam z bankomatu banku PKO S.A. 500 zł i pobrano mi prowizję w wysokości 6 zł. Poszłam z tym problemem do banku. Co się okazało. Powiedziano mi, że po połączeniu teraz wypłata gotówki z bankomatów własnego banku w przypadku karty VISA jest obciążona prowizją ! O czym mnie nie poinformowano w liście, który otrzymałam wraz z nową kartą VISA !!! Co jest najlepsze w tym wszystkim !!! W banku znalazłam ulotkę pt. : "Bankomaty w Europie bez prowizji", gdzie zamieszczona jest następująca informacja: "Bezprowizyjne wypłaty dotyczą kart debetowych Banku PKO S.A. : Maestro, Maestro Junior, Maestro OK, Maestro Xelion, Maestro Business, Maestro Business SME, Maestro Politechnika, MaestroMax, Maestro Personal Banking, Maestro Private Banking, Maestro Inwestor, Visa, Visa Młodzieżowa".

Dlaczego więc bank wprowadza SWOICH klientów w błąd !!!
Wyświetlaj:
tomborlew / 2008-03-27 01:47
Nie wprowadza w błąd - świadomie oszukuje., a to jest różnica.
Nikita04 / 2008-03-27 17:43
No dobrze, niech bedzie: swiadomie oszukuje. Ale czy nie da sie z tym cos zrobic? Nie wiem co, np zaskarzyc bank za publikowanie niezgodnych z prawda informacji?
Slawek.r / 80.53.22.* / 2008-04-23 12:51
Mam taka sama sytuacje..dostalem karte visa i po wyplacie dla aktywowania karty 20 zl mi polczylo 5 zl .. dopiero ostatnio dostalem karte maestro i niby ta karta jest do bezprowizyjnych wyplat .a visa zwykla za vise srebrna BPH to tez pomylka gdzie wartosc dodana wole robic zakupy tylko sie podpisujac bez pinu i miec karte embossowa. by byl osmieszniej jestem ciekaw czy bede mial w wszystkich bankomatach darmowe wyplaty zgodnie z rachunkiem sezam max..
kucyk24 / 2008-08-08 16:11
witam sprawa dotyczy komentarza "pko oszukuje klientów" to żadna nowina ponieważ wystarczy zauważyć kto się tak najczęściej reklamuje i wymyśla bzdury używając różnych fikcyjnych reklam które nic nie znaczą klient który się da nabrać później tego żałuje bo należy dokładnie się zapoznać z ich ofertą najlepiej nie spieszyć się z zawieraniem umowy tylko wziąć regulamin oraz warunki jakie proponuje pko i udać się do rzecznika praw konsumenta który pomoże w tej sprawie a wtenczas będzie podstawa przeciwko PKO bo to jest oszust i naciągacz tylko czekają na tych co pilnie poszukują kredytów a później żałują.w tej sytuacji jeszcze radzę zwrócić się do rzecznika a jeżeli on nie pomoże wtenczas złożyć pozew przeciwko bankowi za wprowadzenie w błąd celowo i świadomie.
monicka15 / 2008-11-25 19:01
co niektórzy naprawde nie odrozniaja tych bankow od siebie ... piszesz o bp!
sikora / 87.207.204.* / 2008-10-11 15:49
a ja sie dzisiaj wkurzyłam wybrałam z bankomatu 800 zl i prowizje jaka zaplacilam za wypłacenie gotówki z bankomatu to 28 zl ku........za co? halo wypłacałam w bankomacie pko sa
davia / 2010-12-24 11:02
PKO BP SA czy Pekao SA? Oczywiście ludzie tego nie odróżniają, a potem wielka afera, że to bank oszukał.
monicka15 / 2008-11-25 18:59
a może wypłacałas kartą kredytową a nie debetową, co ?
KLEPSYDRA / 77.113.32.* / 2008-12-12 19:50
NO NAPRAWDĘ PODZIWIAM ŻE TAKI GÓWNIANY BANK JA TEN W OGÓLE W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BRONISZ:)
panimilus / 153.19.177.* / 2008-12-02 09:57
ja za to czekam już dwa i pół miesiąca na PIN do karty .Co Tydzień słyszę żę dziś będzie wysłany.Chyba zrezygnuję z usług tego banku, ale nie wiem który wybrać,może ktoś ma już sprawdzony bank?
Panienka nie z okienka / 83.168.106.* / 2010-08-03 22:39
Nie kochana,zaden.Lepiej skarpeta nawet ta sztywna,ale co tam pani włozy to tyle pani wyjmie,ani więcej ani mniej,przysięgam.
panimilus / 153.19.177.* / 2008-12-02 09:56
ja za to czekam już dwa i pół miesiąca na PIN do karty .Co Tydzień słyszę żę dziś będzie wysłany.Chyba zrezygnuję z usług tego banku, ale nie wiem który wybrać,może ktoś ma już sprawdzony bank?
KLEPSYDRA / 77.113.32.* / 2008-12-12 19:55
BOŚ SZCZERZE POLECAM:)
Reynevan / 217.153.39.* / 2008-12-02 12:53
Polecam Polbank. Dużo już było o nim pisane. Mam konto od roku i jedyne na co narzekam to beznadziejny system internetowy, do którego jednak da się przyzwyczaić. Ale 7% na koncie, z którego można płacić kartą i wybierać pieniądze z bankomatu + całkowicie darmowa obsługa i darmowe przelewy mi to w całości rekompensują :)
maryan01 / 83.7.237.* / 2009-02-02 17:12
Broń Cię Boże przed Polbankiem. Czy stopy idą w górę czy w dół to dla Banku bez znaczenia jest to i tak powód do podnoszenia oprocentowania kredytu, zwłaszcza gdy masz kredyt o zmiennej stopie stajesz się dojną krową, na reklamacje i zapytania nie odpowiadają
Tomee / 89.74.97.* / 2008-12-09 20:07
Polbanku nie polecam. Sytematycznie podnosza oprocentownie kredytu bezpiecznego tłumacząc to zmianami na runku. System bankowości internetowej to prawdziwa porażka. Obsługa nie najlepsza, placówki otwarte od 10:00, wieczne kolejki, opieszałość. Jak dla mnie darmowy rachunek ROR + oszczędnosciowy to za mało. Darmowe rachunki przy spalnieniu pewnych warunków ma juz wiekszość Banków. Lokaty mam w Pekao SA z oprocentowaniem 7,5% a można i mieć ponad 8%. Bankowość internetowa w porównaniu z Polbankiem czy Dominetem, w którym mam ROR to ekstraklasa.
zagrypiona żona / 79.188.90.* / 2009-04-22 22:15
Mój mąż wpłacił gotówkę do kasy banku Pekao BP sa, robi to bardzo rzadko,trzeba było zasilić konto.Kasjerka wzięła pieniądze przeliczyła na swoim biurku,częściowo przesłoniętym ladą przed wzrokiem klienta i oświadczyła,ze brakuje kilku tysięcy do deklarowanej kwoty.Mąż był tak zszokowany,ze pozwolił sobie wmówić pomłkę. Po powrocie do domu policzyliśmy pozostałą w domu końcówkę pieniędzy.Nadwyżki nie było.
Żarty,ze zrobił sobie zakupy i td.proszę wykluczyć.Okazuje się że podobną chistorie miał ojciec mojej pracownicy.?????
stan-one / 79.163.203.* / 2009-08-12 00:29
- rozumiem pomylić się o jeden banknot ale o kilka tysięcy?! - pewnie mąż tak umie liczyć kasę jak ty poprawnie pisać - gdzie wy chodziliście do szkoły?
Panienka nie z okienka / 83.168.106.* / 2010-08-03 22:46
Strasznie śmieszne.Czy tu chodzi o pomyłke czy o jawna kradzież?A pana(i) szkola nie była czasem pod górkę?Własnie zrobiene tego błędu raczej podpowiada, że nie są to młodzi ludzie.Wystarczy trochę myśleć,myśleć a nie obrzucać się błotem.
emeryt59 / 82.160.207.* / 2011-03-07 11:09
Mam od wielu lat konto w tym banku. Wspólne z żoną.Chociaz zakladałem je w PBK. ALe teraz niby jestem w PKO S.A. Mam przyznany debet 4000 zł.Na tyle opiewa umowa. Miałem "przygodę" zyciową i pan komornik zablokował mi konto. Konto czysto i ruszony debet. Wiszę na debecie około 2000 zł. I co ciekawe teraz. Co miesiąc na konto idzie 153 zł które pomniejsza debet. (Poporostu chce zlikwidowąc konto w tym złodziejskim banku) Ponadto na poczatku każdego miesiaca wplacam sumę za obsługę konta i odsetki debetowe. I nigdy z wplata nie moge trafic dobrze. Prawie co miesiąc , moze co drugi przysyła mi monit że brak srodków na koncie i oczywiście za to muszę płacić 2 x 20 zł(wspólne konto) plus kary dodatkowe itp. Ale w marcu przeszli samego siebie i napisali mi że przekroczyłem debet o niedopuszczalna kwote 80 zł. Debet wynosi 4000zł , 2000zł wykorzystane, regularne wnoszenie opłat. I posumowano moje zadlużenie na 144 zł. W tym roku te marne 2000 debetu kosztowały mnie już 300 zł!!!!! Niezły wynik jak na 3 miesiace, właściwie 2 , bo dopiero pierwsze dni marca. Na moje uwagi w banku szanowne panie nie potrafia nic rozsądnegoi odpowiedziec. Bo jak moze być przekreczony debet o 80 zł jak jeszcze mam do wykorzystania 2000 zł. Panie mówia ze tak musi być i basta. Może ktoś z internautów ma podobny problem i wie jak temu zaradzić? A PKO S.A. Bardzo lubi wysyłać upomnienia 2 x 20 zł. Czysty zysk. Tylko za co?
6 7 8 9 10 11
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: