Forum Forum finansoweKonta

Bank PKO S.A. oszukuje klientów

Bank PKO S.A. oszukuje klientów

Nikita04 / 2008-03-21 21:07
Jestem posiadaczka konta w banku PKO S.A. Do rachunki otrzymałam kartę debetową VISA. Wypłata w bankomatach własnego banku jest bez prowizji (tak było w banku BPH przed połączeniem się z bankiem PKO S.A.). Wypłacałam z bankomatu banku PKO S.A. 500 zł i pobrano mi prowizję w wysokości 6 zł. Poszłam z tym problemem do banku. Co się okazało. Powiedziano mi, że po połączeniu teraz wypłata gotówki z bankomatów własnego banku w przypadku karty VISA jest obciążona prowizją ! O czym mnie nie poinformowano w liście, który otrzymałam wraz z nową kartą VISA !!! Co jest najlepsze w tym wszystkim !!! W banku znalazłam ulotkę pt. : "Bankomaty w Europie bez prowizji", gdzie zamieszczona jest następująca informacja: "Bezprowizyjne wypłaty dotyczą kart debetowych Banku PKO S.A. : Maestro, Maestro Junior, Maestro OK, Maestro Xelion, Maestro Business, Maestro Business SME, Maestro Politechnika, MaestroMax, Maestro Personal Banking, Maestro Private Banking, Maestro Inwestor, Visa, Visa Młodzieżowa".

Dlaczego więc bank wprowadza SWOICH klientów w błąd !!!
Wyświetlaj:
egon707 / 91.224.146.* / 2014-12-06 17:24
Wczoraj odwiedziłem bank PKO . Potrzebowałem na szybko kredytu 1900 zł. Mam co prawda już kredyt w PKO w wysokości 30 tysięcy . Spłacam go bez problemów . Chciałem dobrać do niego te 1900 .Pani miała dodać tylko do tego te 1900zł . Pani tak przeprowadziła operację że wkręciła by mnie na 50 tyś zł. Co w sumie dało by mi kredyt do spłaty 80 tysięcy zł . Powiedziała mi to tak cicho że ledwo to słyszałem . Dobrze że coś mnie naszło i zapytałem o całkowity kredyt . Wiem ale jestem cienki w sprawach bankowych , pani to chyba odkryła prawdo podobnie próbowała wykorzystać !!! Ludzie uważajcie z bankami !!!
Klient Banku69 / 109.243.137.* / 2014-09-01 22:52
To jakiś żart i kpina z kontami w tym banku ! Oszuści i naciągacze. Otworzyłem konto internetowe i miało być kolorowo i cudownie bez opłat i prowizji okazało się totalnie inaczej !
Prowadzenie miało być za darmo jak będą systematyczne przelewy comiesięczne - pobierali opłaty, miało nie być opłaty za kartę - pobierali opłatę i to dwa razy w miesiącu każda różnej sumy, wypłaty w bankomatach miały być za free a tu najlepsze - pobierali takie prowizje ze głowa boli.
Prowizje nieczytelne na koncie nie można dojść za co i dlaczego tyle.
Tak wiec Darmowe konto w tym banku, miesięcznie kosztowało mnie minimum 50zł

OMIJAJCIE TEN BANK DALEKIM ŁUKIEM
rama 100 / 178.235.20.* / 2014-11-29 23:36
omijajcie ten bank a szczegolnie oddział Gliwice łabędy nastawieni nq udzielanie kredytow.
Stanisława999 / 91.234.12.* / 2014-11-03 20:18
I MASZ RACJĘ PO PROSTU KRADNĄ NAM BANKI I TO NA MAKSA
Klientka Banku Pekao 24 / 78.88.60.* / 2016-05-28 11:44
Sprawdzam historie operacji a tu po dwa razy ta sama suma odjęta w tym samym dniu i w tym samym sklepie
obserwator100 / 78.8.126.* / 2014-04-13 23:29
inne banki tez mają niespłacone złe kredyty .
np PEKAO .O ile pamietam stocznie też zbankrutowała przez niespłacenie kredytu
Andrzej913 / 212.96.238.* / 2014-04-12 10:16
Mam konto w tym banku od 2001 roku,ale dopiero teraz przekonałem się że to nie bank,nie pracują tam kompetentni ludzie.Wypłacałem pieniądze w bankomacie,transakcja została przerwana z powodu awarii bankomatu,pieniędzy nie otrzymałem,natomiast otrzymałem wydruk że moje konto nie zostało obciążone.Wobec powyższego udałem się do innego bankomatu i okazuje się że pieniądze zostały pobrane ,a moje konto jest puste.Udałem się do banku i tu szok pracownicy banku mówią mi że trzeba złożyć reklamacje i czekać ,oni maja czas do 30 dni.Idą święta ,rachunki nie opłacone a ja nie mam ani złotówki.Tak się zdenerwowałem że z tamtąd zabrała mnie karetka i znalazłem się w szpitalu.Mijają dni wyszedłem ze szpitala,ale pieniędzy nadal nie odzyskałem.Jak można tak potraktować człowieka?mówimy Bank ale tam pracują ,,ludzie''zasiądą przy pełnych stołach i ani przez chwile nie pomyślą jaką krzywde wyrządzili drugiemu człowiekowi,procedury.....Wesołych Świąt życze wszystkim pracownikom banku zwłaszcza centrali w Warszawie,bo ja ich niestety nie będe miał.
wanda585858 / 62.69.206.* / 2014-01-28 16:42
Rok temu poszłam do tego banku, żeby założyć lokatę na 43tys.zł. Pani, która obsługuje moje konto,nachalnie przekonywała mnie, żebym kupiła obligacje, bo na pewno nie stracę, a będzie to korzystniejsze niż lokata. Dzisiaj po roku idę do banku i okazuje się, że straciłam 800zł, czyli de facto ok.1700zł, bo na lokacie bym przecież najmarniej ok.2% zarobiła. To nie pierwsze straty jakie ponoszę w tym banku. Omijajcie z daleka ten bank. V/O Szczecin
kobitka / 83.23.5.* / 2016-04-17 18:21
ja też dałam się naciągnąć na założenie lokaty na rok bo lepszy procent i teraz mam kłopot założyli mi do lokat konto Eurokonto mobilne i tak będę się jeszcze męczyć do października
JANUSZ167 / 46.186.32.* / 2014-01-15 16:17
że to rozbójniczy bank. Za pobranie z ich bankomatu 500zł pobrali mi ci oszuści 15zł prowizji - łobuzy!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE POBIERAJCIE OT TYCH ROZBÓJNIKÓW PIENIĘDZY I NIE ZAKŁADAJCIE U NICH KONT.
Nie dość, że barwami i nazwa podszywają się pod PKO bp to jeszcze lichwę oprawiają. JEST TO NAJGORSZY BANK I NAJBARDZIEJ NIEPRZYJAZNY JAKI JEST W POLSCE
Anna Lublin / 46.205.69.* / 2015-04-20 15:46
Nie wybierajcie Banku Pekao SA. To najdroższy bank, w którym klient jest dla banku, a nie bank dla klienta. Masz problem, spotkasz się tylko z arogancją urzędników i biurokratycznym murem. Oni nie są po to, by pomagać swoim klientom. Oni swoich klientów mają w poważaniu.
Już Bank PKO BP jest bardziej otwarty na "człowieka". Ludzie, są przecież inne banki, bez łaski ! :)
Bry / 10.168.1.* / 2013-12-12 01:09
W ubiegłym tygodniu minął termin mojej lokaty terminowej w Banku Pekao S.A. Lokata zawarta na okres 13 miesięcy z oprocentowaniem 8%. Odsetki naliczone na poziomie 6%, oczywiście minus podatek. Na pytanie skierowane do banku otrzymana odpowiedź po kilku dniach to jedynie, że wszystko jest OK. Na kolejne pytanie w odpowiedzi poproszono o zrzuty ekranowe. Absurd! Bank doskonale wie na jakich zasadach zawierał umowę. Oszustwo w biały dzień. Nie polecam tego banku. W trybie natychmiastowym rachunek przenoszę do alternatywnego banku. Co więcej, obsługa kontaktująca się poprzez email z klientem jest w ogóle nie przygotowana. Piszą o rzeczach kompletnie nie związanych ze sprawą klienta. Obłęd!
Zadowolony INACZEJ pracownik / 89.72.153.* / 2013-12-07 13:08
MOJA OSOBISTA OPINIA O PKO FAKTORING :
ja się nie dziwię, że spadają obroty firm faktoringowych - jeśli wszystkie mają takich prezesów jak Warchałowski to niedługo PKO Faktoring będzie zamknięty...

DNO ! DNO ! DNO ! ...

beznadziejne warunki pracy, słabe wynagrodzenie, ciągły stres oraz niekompetencja prezesów w połączeniu z systemem zatrudniania znajomych, poleconych nieudaczników - tak można podsumować cały PKO FAKTORING !!!

Omijajcie z daleka jako pracownicy, oraz klienci. Wszędzie byle nie do PKO - moja osobista opinia, którą potwierdzi każdy kto tam pracuje i pracował

Żeby zmienić sytuację w PKO FAKTORING należy wywalić na zbity pysk całe kierownictwo, które nadaje się do łopaty a nie zarządzania ludźmi !!!
41ja41 / 176.105.139.* / 2013-11-09 23:06
Z BPH opłaczyło się Pekao s.a. a nie PKO SA
Proponuję nie mylić różnych instytucji.
Gratuluję Nikita4 nawet nie wiesz w którym banku masz konto, masakra.
ozzy741 / 91.200.92.* / 2013-11-01 18:49
Tak jest jak większość klientów tego poronionego banku przylaczam się do wpisow mam konto już 15 lat i w końcu koncze z tymi złodziejami prowizje placi się to od wszystkiego po prostu dramat i dno.
kryssow / 83.14.165.* / 2015-08-17 22:01
bank pko bp strasznie oszukuje mam konto firmowe i osobiste spłaciłam z osobistego kredyt chipoteczny teraz mam kłopoty z kredytem firmowym bo za wcześnie spłaciłam chipoteczny
Paweł170 / 89.68.146.* / 2013-11-05 19:37
podzielam ten pogląd i również rezygnuje z tego banku/po 18 latach/
Mu / 83.27.126.* / 2013-10-08 10:50
Spłacałem ratę za mamę a zostałem uznany za oszusta przez Panią Alicje S.M i nawet nie usłyszałem słowa przepraszam. Poinformowałem o tym odział banku, sprawy nie odpuszczę jeżeli oddział banku w Krakowie nie podejmie właściwych wniosków, sprawę skieruję do centrali w Warszawie. Nie pozwolę sobie na to aby spłacając ratę być określanym mianem oszusta. Ciekawie co na to bank.
dzejsej / 46.238.214.* / 2013-08-21 10:55
Mam problem z tym bankiem. W związku z tym, że jedna z instytucji naszego państwa zablokowała mi konto (czy słusznie to się jeszcze okaże, ale to inna sprawa) co miesiąc odwiedzam bank w celu wniesienia opłat za prowadzenie konta jak również za odsetki za debet, który na koncie posiadam. Pani w okienku informuje mnie za każdym razem jaką kwotę mam wpłacić, wpłacam, dostaję potwierdzenia, a i tak przez cały miesiąc dzień w dzień, po kilka razy dzwonią do mnie z centrali banku w celu ustalenia, czy dokonałam opłat. Miesiąc temu w czasie wizyty w banku dowiedziałam się, że mam na koncie zaległość w kwocie około 40 zł, która wynika z tego, że nie opłacam opłat za prowadzenie konta. Tłumaczę, że za każdym razem jak wpłacam pieniądze mówię, że chcę zapłacić również za to, na co usłyszałam, że zmieniły się przepisy i o ile mogą przyjąć ode mnie pieniądze za odsetki z debetu o tyle za prowadzenie konta opłaty wziąć nie mogą zanim nie spłacę całego debetu i w związku z tym urosła mi taka kwota. Jakiś tydzień temu dostałam od nich wezwanie do zapłaty - kwota ponad 100 zł. W banku nikt nie umiał mi powiedzieć co to jest. Oczywiście nie mogłam znowu zapłacić opłat za prowadzenie konta, za odsetki kasę wzięli. Kompletnie nie wiem o co chodzi. Idę uczciwie do banku, chcę im wpłacić pieniądze, by mi jakieś dziwne długi się nie robiły, a dowiaduję się, że bank przyjąć pieniędzy ode mnie nie może i dopóki nie spłacę debetu co miesiąc kwota z prowizji będzie mi się powiększać stanowiąc moje rosnące zadłużenie, od którego oczywiście rosną odsetki, za wysłanie do mnie wezwania do zapłaty doliczyli mi 20 zł, a jak chciałam się dowiedzieć z czego zrobiła się kwota ponad 100 zł to nikt mi nie potrafił udzielić odpowiedzi. Co więcej - chciałam te pieniądze też zapłacić - nie mogę. Jest wezwanie, jest obciążenie za wysłanie tego wezwania, chcę należność wpłacić, a okazuje się, że bank tych pieniędzy nie chce. Nie wiem gdzie z tym uderzyć? Dodam, że obsługa w moim oddziale jest przesympatyczna i szczerze współczuję tym paniom, które muszą świecić oczami za pomysły i politykę tych na wysokich stołkach.
z la / 87.204.106.* / 2014-01-28 21:09
witam ja spłacam karte debetowa co miesiąc i pani w okienku mi sprawdza czy sa przelewy a wczoraj pko wysyla łysoli i strasza moje dziecko mam czas do jutra żeby splacic wszystko szlak już mnie trafia
gość493 / 185.5.219.* / 2013-08-17 10:58
ja niedawno założyłem w banku pko s.a w Szczecinie konto premium z 12-miesięczną promocją 0 zł opłat za prowadzenie konta. Zaproponowano mi te konto jako klientowi biura maklerskiego pko. Po kilku tygodniach dostałem z banku pismo o spłatę zadłużenia, z którym udałem się następnego dnia do oddziału w celu wyjaśnienia. Wypełniłem tam taki formularz o reklamację i wyjaśnienie tej sprawy. Zapewniono mnie, że zadłużenie będzie anulowane, ale po tygodniu dostałem telefon z firmy windykacyjnej w tej sprawie i zobaczę co będzie dalej. Nie wykluczam założenia sprawy w sądzie
RychuWr / 83.10.229.* / 2013-08-16 09:57
Ja też mam w tym banku konto firmowe już ponad 19 lat. Zawsze było super i wsponiała, przyjazna obsługa /Wrocław, ul. Oławska/. Niestety, po przejęciu tego banku przez włochów coś zmieniło się zasadniczo !!!, BIZON ZMIENIŁ SIĘ W "OBCEGO" /jak w "Nostromo"/, zostali tylko ci sami ludzie i to myli czujność !!!, Ten Bank stał się bardzo, bardzo nieprzyjazny i nie będę się dłużej narażał na kłopoty - uciekam choć łza się w oku kręci ! - tyle lat!.
observator / 213.238.73.* / 2013-08-15 14:02
PeKaO S.A bardzo słabo się stara by w dobie konkurencji utrzymać klienów...POsiadam 4 konta osobiste i we wszystkoch poza tym z PeKaO jestem miesięcznie około 50 plz na plusie..A tu największa opłata,żadnych moneybacków czy premi z,najniżej oprocentowane lokaty...Chyba liczą tylko na przyzwyczajenia kilienów...Ja jednak nie zamierzam dalej tracić i likwiduję to konto.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: