Forum Forum finansoweKredyty

Banki chętnie udzielają drugiego kredytu na mieszkanie

Banki chętnie udzielają drugiego kredytu na mieszkanie

Wyświetlaj:
sylwia z kwidzyna / 82.177.183.* / 2007-09-16 21:01
które banki?byłam w bph bo mają tanie kredyty a mam w pkobp i nie za bardzo chcieli :(
iwona brzeg / 213.238.120.* / 2007-09-17 09:37
Santander ma ofertę na sfinansowanie drugiej nieruchomości, mam u nich kredyt i jestem jak na razie zadowolona. Jeśli masz w pkobp to możesz się przenieść ale z tego co się orientuję za wcześniejszą spłatę pkobp krzyczy sobie niezłą kasę.
Elendir / 89.78.239.* / 2007-09-12 06:45
Jedno mieszkanie można wynająć. A zyski z wynajmu przeznaczyć na spłatę kredytu. Taki wynajem może znacznie poprawić zdolność kredytową.
(日本語版) / 2007-09-11 12:10 / ___
tyle ze wlasnie ceny zahamowaly,a nawet tu i owdzie zaczely sie cofac.
Choc ja tez widze wciaz trend wzrostowy,to polecanie zaciagania kilku kredytow na raz jest co najmniej dziwaczne.I do kogo jest adresowana ta rada,skoro zarobki w granicach 10 tys. miesiecznie ma w Polsce niecale 10 %
Czytelnik / 89.171.104.* / 2007-09-17 10:56
W USA też banki chętnie udzielały drugiego, a nawet trzeciego kredytu hipotecznego... Aż w pewnym momencie ceny nieruchomości przestały drożeć, wzrosły stopy oprocentowania kredytów, bo banki nie chciały sobie nawzajem pożyczać pieniędzy (bo jeśli bank pożyczkobiorca ma zbyt liberalne zasady udzielania kredytów to zwiększa się ryzyko jego bankructwa na skutek wysokiego odsetka "złych" kredytów) przez co wzrosły stopy referencyjne a w efekcie oprocentowanie wszystkich kredytów hipotecznych, co jeszcze bardziej zwiększyło odsetek niespłacanych kredytów i ... koło sie zamknęło! W rezultacie cala gospodarka USA i pośrednio także gospodarka światowa (większość giełd papierowych i towarowych) zaczęły się staczać po równi pochyłej. Początek GLOBALNEJ BESSY! Ale może znajdzie się jeszcze paru naiwnych Polaczków, którzy wejdą w wieloletnie inwestycje na szczycie trendu wzrostowego, kierując sie danymi historycznymi, a nie trzeźwymi prognozami na przyszłość...
npat / 84.178.68.* / 2007-09-16 18:44
to tylko moga banki wymyslec zeby dawac drugi kredyt dla nich to czysty zarobek ale co potem inwestor zrobi z nieruchomoscia ktora juz nie bedzie wzrastac?jest oczywiste na dzis sa nieruchomosci przewartosciowane aLE BANKI JESZCZE WIDZA W TYM DLA SIEBIE ZAROBEK: Jak moze m2 nieruchomosci kosztowac w polsce tyle samo co za granica gdzie zarobki sa duzo mniejsze w polsce.dzis m2 w wiekszych miastach polski drozsze od nieruchomosci w berlinie , paryzu itp.skad sie to bierze?To logiczne ze rynek jest napompowany ale i tak ktos na tym zarabia........
h / 89.171.91.* / 2007-09-16 18:54
a przeciez to wlasnie Money.pl dopiero co namawialo,zeby nie kupowac mieszkania za gotowke,tylko wziac kredyt,a tamte pieniadze wsadzic w akcje na gieldzie,bo DUUUUZO zarobia.
Gdzie sa teraz ci doradcy.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: