Forum Forum finansoweInne

Banki kłamią w reklamach. Będą kary

Banki kłamią w reklamach. Będą kary

Money.pl / 2008-06-26 09:23
Komentarze do wiadomości: Banki kłamią w reklamach. Będą kary.
Wyświetlaj:
Pitagoras / 178.56.217.* / 2011-06-13 11:16
Artykuł już stary. Obiecanki cacanki, mamy 2011 rok a zakłamane reklamy banków w dalszym ciągu funkcjonują! Np. Idea bank reklamuje, kredyty, że 3mln zł bez zaświadczenia totalna bzdura!!!! Przychodzi co do czego to żaden bank nie chce pożyczyć kwot w przedziale 5-10tyś nawet na firmę która dopiero zaczyna działalność w skądś te pieniądze na start potrzebuje a banki sępią o wykaz dochodów albo hipotekę!!! Nawet wszelkie reklamy kredytów na START dla firmy to wielka ściema! Getin bank oferuje 15tyś złotych jedynie na podstawie pozytywnej historii w BIK. Nie dostałem kredytu bo jej nie mam, mimo że w życiu spłaciłem kilka kredytów na sprzet elektroniczny ale banki gdzie spłacałem nie przekazały mojej historii, ostatnią ratę zapłaciłem ponad rok temu. Po cholere więc Getin wprowadza takie warunki udzielenia kredytu które są praktycznie nie do spełnienia!!!! Bo kiedy spłaciłem kredyt banki nie miały jeszcze umowy z Bik o przekazywaniu każdej historii. W bankach pracują same tłumany i oszuści jak widać którzy nawet nie potrafią skonstruować właściwych, logicznych i przede wszystkim możliwych do spełnienia warunków udzielenia kredytu!!!! Aporpos niemal wszędzie gdzie nie wypełnie formularz kredytowy odzywa się zakłamany taxe care gdzie pracują same tłumany które nie potrafią odróżnic spółki z o.o. od firmy jednoosobowej autentycznie!!! Czarnecki zrobił sobie w Polsce monopol!!!! Co się ku...a dzieje w tym chorym kraju!!!!!!!!!!!!!!
arch / 2008-06-26 12:31 / Tysiącznik na forum
trzeba było się uczyć matematyki -a teraz niepłakać ,
-jednym słowem - rąbac frajerów !
mkk_prawdziwy / 82.177.46.* / 2008-06-26 12:33
Ale o co Ci chodzi ? Bo puściłeś chyba jakiegoś bąka.
mkk_prawdziwy / 82.177.46.* / 2008-06-26 11:14
I bardzo dobrze że będą kary. Dostałem od Santander Bank informacje , że jest dla mnie kredyt w promocyjnej cenie. Przy kwocie kredytu 10 000 zł na 12 miesiecy rata wynosi 857 zł. Gdy poszedłem do banku okazało się że rata wynosi 1011 zł ! ! !. Dlaczego w otrzymanym liscie bank kłamał ?
czarek_b / 62.181.191.* / 2008-07-11 02:02
Mam nadzieję, że na tej liście nie ma BZ WBK, bo założyłem sobie u nich konto przed wyjazdem do Dublina. Mam mieć bez prowizyjne wypłaty z bankomatów AIB, których jest podobno dużo, poza tym, prowadzenie tego konta ma być za free. Zobaczymy. Wracam około listopada(wyjazd w sierpniu) i wtedy, albo im podziękuję, albo będę z Nimi darł koty.
zenoon / 83.31.58.* / 2008-07-11 21:54
Nie spotkałem sie jeszcze z oszuswem bankowym. ale wiadomo, ze bazuja one na ludzkiej naiwności. my robimy biznes w baku, bank robi biznes na nas.
z innej beczki, fajn ajest ta oferta wbk, o której piszesz? Ma wiele plusów. I na pewno prowadzenie przez internet?
Mam nadzieje, ze nie ma tam żadnego kuczka.
sedge / 193.138.110.* / 2008-06-26 11:54
jezeli na otrzymanym liscie nie bylo adnotacji ze jest to tylko prognoza lub czegos w stylu "proponowana rata nie jest ofertą banku w rozumieniu kodeksu..." mozna ubiegac sie o odszkodowanie z tytułu braku uzyskania kredytu (takiego jak w liscie) ktory mogl zawazyc na dalszym zyciu i np wplynac na aktualna niekorzystna sytuacje finansowa...
studentMIM / 2008-06-26 09:23 / Tysiącznik na forum
Moim zdaniem istnieje róznica pomiędzy nie poinformowaniu o ryzyku strat (to każdy rozsądny człowiek inwestujący w fundusze wie), a podaniem, że oprocentowanie wynosi x, gdy faktycznie (liczone rocznie, czyli standardowo) tyle nie wynosi
soq / 77.253.161.* / 2008-06-26 09:38
Z tego co pamiętam KNB już nie istnieje, a jej kompetencje przejął KNF...

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: