Forum Polityka, aktualnościKraj

Banki wprowadzają dodatkowe opłaty

Banki wprowadzają dodatkowe opłaty

Money.pl / 2009-05-21 08:58
Komentarze do wiadomości: Banki wprowadzają dodatkowe opłaty.
Wyświetlaj:
Ili / 87.207.168.* / 2009-05-22 10:15
Ja mam konto w Millennium i nie jest do końca tak jak napisali...wcześniej owszem wypłaty z bankomatów sieci Euronet byly za darmo - teraz są płatne, ale w zamian wprowadzono darmowe wypłaty z bankomatów Banku Zachodniego WBK i sieci Cash4you. Dla mnie osobiście wygodniej bo bankomatów WBK jest pełno. Moja rada...artykuły - > cenne i dobrze, że są, ale zanim w 100% uwierzymy w to co zostało napisane - sprawdzmy w banku. W tym przypadku darmowych bankomatów jest teraz dwa razy więcej niż gdy można było korzystać bezpłatnie z Euronetu (pomijając oczywiście macierzyste bankomaty Millennium). Absolutnie nie bronie banku Millennium, ale czytając kolejny raz co nam zabrali i jak to jest źle ponosi mnie. Może autor jest stronniczy, że nie napisze pełnej informacji tylko negaty, ale zawsze dostaliśmy jako klienci coś w zamian (nawet jeśli chodzi o nieszczęsne hipoteki) i wiadomo, że bank nic nie robi charytatywnie, ale w jajo też nas nikt nie robi. Czytajcie umowy i cenniki. Zawsze jest jakaś alternatywa.
Wapniak / 2009-05-22 09:05 / Tysiącznik na forum
No i mamy przykład bolszewizmu na najwyższym poziomie.... Gdyby Komuna miała te możliwości /powtarzam się/ co dzisiaj, trwała by po wsze czasy! No, ale inny jej rodzaj przed nami...
_qwert / 2009-05-27 22:31 / Tysiącznik na forum
kup sobie większą parę skarpet i przestań wiecznie zrzędzić.
fifi313 / 2009-05-21 21:58
"Sam bank zastrzega, że zmiana spowodowana jest wygaśnięciem porozumienia z siecią, a nie poszukiwaniem oszczędności."czy nie łatwiej nawiązać porozumienie, niż stracić klientów. PKO pobrało 10zł za korzystanie z karty,oddałam im. Podniosło opłatę za prowadzenie konta,zamknęłam to konto i otworzyłam oszczędnościowe na 5% niepłatne z możliwością raz wybierania w miesiącu,tu wpływa pensja i wybieram,konto mam a bank nie obraca moją kaską,pozdrawiam!
rafikld / 193.33.110.* / 2009-05-27 19:10
Widzisz. Trzeba bylo otworzyc w Aliorze. Kontro za darmo, karta (kiedys) tez za free, wszystkie bankomaty za darmo, a dzieki temu ze obracaja w nocy twoja kasa jeszcze zarabiasz 6,5 %
fifi313 / 2009-05-27 21:24
Dzięki, pewniejsze jest 5% i gwarancja na PKO, że gdyby z tych zostawianych końcówek na koncie uzbierały się tysiące, to przy plajcie banku zostaną wypłacone. Przykre, że PKO ma na avista ludzi pieniądze, minimalny nalicza procent, podnosi opłaty za prowadzenie konta, nie zabiega o klienta. Tych lepiej zarabiających naciąga na konto ARUM, tam zdziera opłaty za konto i kartę. Przywilej - załatwianie spraw w biurze, a przy okienku bez kolejki. Pozdrawiam!
kilent banków / 83.11.171.* / 2009-05-21 16:44
Doprowadzą do tego ,że każdy klient banku , będzie wybierał pioeniądze w banku macierzydtym i nosił kasę przy sobie , a przez to bankowmaty całkiem zbankrutują zobaczymy
janiszek72 / 85.222.86.* / 2009-05-21 11:08
Janek Krzysztof Bielecki szuka głąbów i jeleni, którzy zrzucą się na następną wypłatę jego mizernej miesięcznej pensyjki w wysokości 200 tys. PLN. Wysokich milionowych premii zapewne w tym roku nie należy się spodziewać w kulejącym Banku Pekao S.A. Burdel panujący w największym oddziale na Placu Bankowym w Warszawie jak był tak i w dalszym ciągu jest. Jednym słowem masakra. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
chgfh / 195.140.236.* / 2009-05-21 10:38
Ale to wolny kraj nie rozumiem dlaczego zmuszać ludzi do konta, karty, komórki, prawa jazdy, - chcesz to masz nie chcesz to twój wybór twoje życie.
Aga71 / 95.48.126.* / 2009-05-21 11:02
Nie do końca prawda!!! Pracodawca zmusza do posiadania konta, telefonu komórkowego!!! A bez prawa jazdy to możesz dostać pracę, ale tylko jako zamiatacz ulicy. Tak więc życzę powodzenia i rozwoju zawodoweg obez tych "gadżetów".
lemoniadowy joe / 79.185.240.* / 2009-05-21 08:58
Pamiętacie z jakim rechotem młodych wykształconych z dużych miast przyjęto wiadomość że znany polityk nie ma osobistego konta bankowego. Uznano to za przejaw ciemnogrodztwa i zacofania, a nie objaw roztropności. Jeśli nie MUSZĘ to konta nie posiadam, choćby po to by nie płacić frycowego. Konto bankowe to też smycz skarbowa. Nie muszę to nie mam. A właśnie chęć posiadania wszystkiego co się rusza wpędziła ludzi w długi i dożywotnie niewolnictwo. A teraz skamlą takie mądrale o dopłaty do kredytów, wspomożenie i ulgi. WON.
rocklin / 91.198.15.* / 2009-05-21 09:33
Nigdy nie MUSISZ. Można gotówkę w skarpecie trzymać ;)
@@@ / 195.90.107.* / 2009-05-21 23:23
Trzymanie kilku tysięcy w skarpecie jest tańsze niz na koncie w PKO BP
bodek_ / 80.68.236.* / 2009-05-21 09:01
HeHe - ten znany polityk (jak dla mnie - aż za nadto znany) już ma konto. I jest zadowolony, bo kupuje... książki.
A co rozumiesz o smyczy skarbowej? Że bez konta łatwiej w szarej strefie? Czyli łatwiej oszukiwać?
Hmm... pozostawię bez komentarza.

Najnowsze wpisy