Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Banki znowu zagrożone

Banki znowu zagrożone

Money.pl / 2009-01-21 12:57
Komentarze do wiadomości: Banki znowu zagrożone.
Wyświetlaj:
Arlemen / 2009-01-22 22:52 / Bywalec forum
tak było kiedyś z bankami http://pl.youtube.com/watch?v=EsyTcPSIAgk&feature=related
skneruska / 2009-01-22 22:50
a ja już pier... te wszystkie zawirowania , mam akcje banku i nie mam już siły patrzeć z dnia na dzień jak ludzie sprzedają za bezcen. najgorsze w tym wszystkim jest to, że nawet jak mam chęć odsprzedać akcje to nie mam gwarancji, że akurat dziś , za godzinę , za dwie znów nie pójdą w górę i znów będę po dupie bita. Teraz chyba tylko czekać na uspokojenie, może za pół roku. ja dzięki Bogu odkładam na starość i oboje z mężem pracujemy więc te pieniądze o jeść nie wołają i nie muszę ich spieniężać.
kubek1978 / 2009-01-22 22:37 / Bywalec forum
Moja teoria jest prosta... przetrwają tylko silne , rzetelne no może nie do końca uczciwe banki. Szlag trafi te najbardziej "naciągarskie" instytucje i dobrze. Kryzys wyplewi taką szarańcze.
eie32 / 89.77.244.* / 2009-01-21 15:10
Przyznaje racje.Natomiast dobrze byłoby wiedzieć, co robia zarzady w bankach zagrożonych. Jakie maja programy
obniżenia kosztów ich działalności i czy wynagrodzenia
zarzadow sa zagrożone.
xxxxl / 217.113.228.* / 2009-01-21 17:10
zarządy utopią "straty"
w "zbankrutowanych" bankach

i pozakładają nowe banki

i wezmą za to słusznie wypracowane wynagrodzenie
25154 / 77.79.228.* / 2009-01-21 14:55
zgadzam się! sma paracuje w branży finansowej i jestem ciekawa co z nami bedzie! czy to pzrejściowe kłopoty czy moze dopiero początek wielkich! w mojej firmir ogromny spadek spzredazy wszystkie banki poprzykrecały krany i nie ma co spzredawac i komu spzredawac, firama zastanawia sie nad zwolnieniami. my chce my wiedziec co z nami i co z naszymi Polskimi bankami a nie Amerykańskimi!!!!!!!!!!!!
rozwado / 2009-01-21 12:57 / Tysiącznik na forum
Po co nam te kompilacje o bankach brytyjskich i amerykanskich. O tym pisze IHT, yahoo, money.cnn, bloomberg. Polska prasa powinna donosic przede wszystkim o polskich bankach i polskich filiach bankow zagranicznych. Tutaj dziennikarze i analitycy mieliby pole do samodzielnych badan i analiz. Chcemy wiedziec co sie dzieje z PEKAO, PKOBP, BZWBK, Noble, Getinem i BREbankiem.
Knurion / 193.24.24.* / 2009-01-21 13:06
Przyznaję rację. Dla mnie również zdecydowanie bardziej interesujące są komentarze dotyczące kondycji polskiego sektora finansowego ...
Jednoczesnie obawiam sie, ze jest to kwestia tego ,ze prosciej przetlumaczyc artykuł lub artykuły z jez. ang. na jez. polski i wówczas stworzyć/odtworzyć jakiś komentarz....
tara / 2009-01-21 16:33 / Tysiącznik na forum
przeciez samemu mozna wejsc na strone notowan bankow a przekonacie sie o ich wartosci Getin 4.04.Milenium 2,08 Noble Bank 2,55 Unicredit 6,00 itd tanie jak barszcz i nie ma chetnych do kupienia ich akcji tak sa silne i stabilne.Teraz maja zezwolenie zmniejszyc rezerwy takze moze byc jazda z naszymi depozytami. Firmy chca oddac do sadu sprawy z opcjami jak wygraja ,to co stanie sie z kondycja bankow jak bedzie trzeba oodac firmom kupe kasy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy