Forum Forum finansoweInne

Banners broker - zarabiaj na reklamie

Banners broker - zarabiaj na reklamie

Banners Brokler / prw / 78.10.126.* / 2012-06-16 08:50
Banner Broker jest to innowacyjny biznes reklam w sieci, pochodzący z Kanady. Posiada wielu użytkowników z całego Świata, a od niedawna także w Polsce.

Dotychczas firma wypłaciła swoim partnerom: 17 mln $ i obsłużyła 4,5 mld reklam w przeciągu roku działalności.


Co ciekawe, nawet tak duża kwota, nie jest nawet rysą na powierzchni biznesu reklam internetowych na Świecie - wart jest on ponad 500 mld $ rocznie.
Samo Google, jedna z najbardziej dochodowych firm internetu, zarobiła w ciągu minionego roku 29 mld $ z czego 95% to były dochody z reklam

Banner$Broker działa na tym samym ogromnym rynku reklam internetowych, z siecią ponad 30.000 partnerów - wielu z nich, to wysoce zmotywowani przedsiębiorcy internetowi prowadzący swój biznes rekomendacji z ogromną szybkością.

W Banner Broker ciekawe jest to, że możesz być kompletnie pasywny/pasywna (nie musisz się ogłaszać, zapraszać ludzi) i uzyskać nawet 200% zwrot swoich pieniędzy w niedługim czasie.
Jeśli natomiast chcesz budować zespół, ogłaszać się - to będziesz zarabiał/zarabiała więcej.

Warto w tym miejscu wspomnieć na czym Banner Broker zarabia, że jest w stanie wypłacać takie prowizje. Firma generuje ogromne zyski poprzez sprzedaż miejsc na banery (jak sama nazwa firmy wskazuje) na stronach internetowych z dużym ruchem. Zyski dzieli ze swoimi partnerami, czyli z takimi osobami jak Ty (jeśli wpiszesz się do systemu) czy ja.

Jednym ze sposobów zarabiania w Banner Broker jest kupowanie tzw. paneli - do wyboru w 6 różnych kolorach i o wartościach z przedziału 10$ - 2430$.
Zanim jednak zakupisz panele czy inne narzędzia programu, firma prosi o kupienie pakietu startowego - STANDARD lub PREMIUM. Czym się one różnią wyjaśnię Ci, kiedy już zapiszesz się do systemu - lub sam/sama będziesz mógł/mogła poczytać o tym na stronie Banner Broker.
Pokrótce napiszę jednak, że wraz z pakietem (najmniejszy jego koszt to 25$) kupujesz także małą ilość paneli (w zależności jaki rodzaj pakietu startowego kupisz) które otrzymują od razu "paliwo" na rozruch, czyli tzw. traffic.
Traffic jest to taki właśnie napęd dla naszych paneli - jest on potrzebny, żeby nasze pieniądze w panelach zaczęły na siebie zarabiać.

Aby rozpocząć zarabianie - możemy zakupić tylko pakiet startowy.
Jednak możemy go nabyć tylko raz dla danego konta. Potem możemy dokupić panele oraz potrzebny do ich uruchomienia traffic.


Z Banner$Broker możesz nie tylko uzyskiwać dochody z pracy Twoich paneli, ale możesz także nawiązać współpracę jako reklamodawca oraz osoba oferująca stronę internetową z dużym ruchem dla reklamodawców.
To niesamowity biznes, który możesz sam/sama napędzać i który pozwoli Ci bardzo
to jest mój link polecający

http://www.bannersbroker.com/prw
kontakt do mnie : email: m315@onet.eu
Wyświetlaj:
OSTRZEŻENIE / 109.243.136.* / 2014-01-25 19:48
OSTRZEŻENIE Nie liczcie że w BB zarobicie, mam znajomych którzy też tak myśleli i co ? A nic stracili kupę kasy i nic z tego nie mają bo wypłacić się nie da zarobionych pieniędzy rzekomo w BB UWAGA TO PIRAMIDA FINANSOWA KASĘ MAJĄ TYLKO CI KTÓRZY SĄ WYSOKO .
Kizi / 91.218.208.* / 2014-03-17 14:56
Złodzieje ja straciłem naiwnie 1000 usd.
MII / 83.26.99.* / 2014-07-02 10:31
miałem styczność z kilkoma cwaniaczkami z BB w Sieradzewie....bezczelne i narzucające się typy żerujące na naiwnych, szukających zarobku bez pracy i szybkich zysków. Nie skalali się praca i mówią że zarabiają z****.... pieniądze, a mają ciągle ciągnące się problemy finansowe i szukają dofinansowań lub piramid. Wciągneli mojego znajomego który utopił sporą kwotę a tłumaczyli że ich wspólna znajoma prowadząca biuro rachunkowe też w tym od dawna siedzi i dzięki temu się ładnie rozrasta. Okazało się że to G.... Prawda. Księgowa razem z mężem latami pracowali na to co mają i czego się dorobili a jak przy okazyjnym spotkaniu się zgadali to wyszło że na BB część kasy z firmy dostała bo za to że weszła to dostała podwyżkę w rozliczeniu z nimi żeby to jej się zwróciło. Jak zaczęliśmy ten złoty biznes przeliczać z opcją sprawdzoną możliwości zrealizowania wypłat zarobionych $ to dopiero fajnie wychodzą jaja. Przeliczcie sobie sami , bez emocji i realnie to zobaczycie jak można w h... zrobić innych i żerować na naiwnych ludziach. Ciekaw jestem gdzie jestem jak od tego ci milionerzy płaca podatki bo przecież jak tyle kasy mają w panelach i tyle zarabiają to coś powinni też zapłacić. Pewnie Urząd Skarbowy i UKS podreperowałyby na wpłatach budżet Państwa i to całkiem nieźle.
zender / 86.63.85.* / 2013-08-13 21:09
Poradnik odzyskania pieniędzy z Banners Broker czyli jak odzyskać wpłacone pieniądze do serwisu BannersBroker

Witam , chciałbym wszystkim przedstawić poradnik odzyskania pieniędzy wpłaconych do serwisu Banners Broker za pomocą karty kredytowej/debetowej VISA/MASTERCARD . Mnie się udało także szansa na odzyskanie wpłaconej kwoty jest duża . Poradnik tylko dla osób wciąż posiadających kartę Mastercard BannersBroker . Poradnik jest mojego autorstwa i jest płatny ale kwota jest symboliczna w porównaniu do całej kwoty którą wpłaciliście ( 500zł - 10000zł ) . Koszt poradnika to 100zł . Zawarte w nim jest krok po kroku co trzeba wykonać aby odzyskać swoje wpłacone pieniądze . Metodę opisaną przeze mnie wykorzystujesz na własną odpowiedzialność . Metoda opisana przeze mnie w przypadku mojego banku zadziałała w 100% i udało mi się odzyskać całą wpłaconą kwotę mianowicie 1420zł . Znam osoby które wpłacały wielokrotność tej kwoty i nie odzyskały ani złotówki . Postanowiłem podzielić się ze wszystkimi tym bardziej , że odkryłem taką możliwość .

Kupujecie poradnik w formie elektronicznej - PDF , przesyłany natychmiast po wpłacie na konto bankowe lub poprzez serwis PAYPAL .
Zainteresowanych zakupem proszę o email na :
peterguja@hotmail.com
ppp983 / 91.233.184.* / 2013-08-30 12:34
Ponad 2 miesiące czekam na wypłatę. Stanowczo odradzam tych złodziei. Jak ktoś będzie Was próbował namówić - stanowczo odradzam. Wtopiłem w ten biznes jedną pensję i oczekuję na wypłatę $250 od ponad 2 miesięcy (konto mam od lutego). To jest takie samo dziadostwo jak Lyoness i tym podobne "zarabiające" programy. Ps. Też dałem się nabrać na nagabywaczy, co na wszystko mieli odpowiedź. Odradzam stanowczo !!
Pan_z_wami / 2013-05-23 15:10
az sie dziwie ze ludzie jescze wierza w cos takiego ze moga dostawac kase z tego tytulu ze beda klikac albo cos ogladac... chyba sobie zartujecie.... dziwie sie ze jesszcze takie pomysly maja ludzie
Paweł S / 89.75.48.* / 2013-05-23 14:22
Hehehe...tak się dzisiaj uśmiałem, kiedy zacząłem czytać polskie blogi na temat BB. Generalnie piramidka, która już idzie na dno. W Polsce jeszcze wiele się o tym nie mówi, ale poczytajcie sobie artykuły z cywilizowanego świata, np: http://www.newswire.net/newsroom/pr/72698-banners_broker_ponzi_scam.html. Trwa już oficjalne śledztwo przeciwko tym złodziejom w związku z niewypłacalnością a Mastercard nie ma już z nimi nic wspólnego. A jeśli jakiś polaczek typu Rafał Kujawa będzie starał się Was przekonywać, ze tak nie jest, to znaczy, że jest osobą marketingową podstawioną przez BB, która płaci mu za wciskanie ludziom kitu i pozyskiwanie ostatnich frajerów
Dr House / 217.67.215.* / 2013-05-09 11:34
Wpłaciłem do nich 400$ we wrześniu. Nie jesteś w stanie wypłacić tych pieniędzy bo cały czas cię za coś chargują, jak to nie za wymyślony z sufitu wzięty "trafic" to za członkostwo vip. To co zarobisz wydasz na sztucznie stworzone opłaty członkowskie. Oczywiście ktoś powie że nigdy nie jest tak kolorowo, ok. Chcę Ci powiedzieć potencjalny "inwestorze" żebyś się zastanowił zanim tam wpłacisz kasę. Jest to klasyczna piramida MLM mimo że przedstawiciele polscy biją się w piersi że tak nie jest i robią otoczkę globalnej marki. Tak naprawdę żeby zarabiać to trzeba być na szczycie i naganiać nowych jeleni pod siebie, sztuką jest wypłacić jakiekolwiek pieniądze od BB. Cały czas się tłumaczą że mają problemy techniczne jak nie ze stroną www to z operatorami wypłat albo serwerami. Jak można działać od 2 lat i mieć non stop problemy techniczne??? To chyba mówi samo za siebie.
Nie sposób się z nimi skontaktować, najlepszy przykład, jeśli chcesz się z nimi skontaktować telefonicznie to za rozmowę z tobą pobiorą ci 25$ z konta(nie źle - przegięcie) oczywiście cały czas się tłumaczą że mają pełne ręce roboty.
P.S. Usłyszałem niedawno od osoby która jest na szczycie w polskiej ekipie że wpłacając tak małe pieniądze jak 400$ nie da się tu zarobić. To mówi samo za siebie do czego potrzebni są nowi członkowie(świeża krew).
Pzdr.
qwerty999 / 188.222.51.* / 2012-12-11 10:20
1.czy to możliwe aby pieniądze brały się znikąd?
2. gdzie można znaleźć te "przestrzenie reklamowe" w które inwestuje firma?
3. gdzie mogę znaleźć jakąkolwiek ofertę na zakup tej "przestrzeni reklamowej" od firmy?
4. jakim cudem można zarabiać nic nie robiąc?
5. skoro jesteś tylko inwestorem to dlaczego firma nie weźmie kredytu w banku. po odliczeniu kosztów obsługi wychodzi taniej niż to co widzimy?
KamilG / 188.147.172.* / 2012-12-19 11:09
qwerty999 Na wszystkie te pytania które zadajesz warto zadać je publicznie na webinarze na temat BannersBroker. Postaram Ci się odpowiedzieć na te pytania na które znam odpowiedź.
1 nie to nie jest możliwe
2 nie można ich znaleść ponieważ BB ich nie tworzy a jedynie jak informuje odsprzedaje innym brokerom i reklamodawcom te powierzchnie które zakupiła taniej korzystając z naszych pieniędzy
3 nie można ich znaleść właśnie dlatego jak napisałem wyżej
4 ?? raczej to niemożliwe jest
5 tego nie wiem należało by ich o to spytać może mają inny pkt widzenia na swoje sprawy.

Mam nadzieję że pomogłem ja z BB inwestuję od listopada tego roku nie jestem rewelacyjnie zadowolony ale idzie wszystko do przodu więc na razie jestem z nimi. Z informacji wiem że nikt nie narzeka kolega ma wszystkie dokumenty zatwierdzone ci co są dłużej dostają wypłaty Masz chęć oceń sam zapraszam do dyskusji na swojego bloga http://advertisingbroker.blogspot.com

Najnowsze wpisy