Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Bannersbroker - pasywny dochód z reklam w internecie

Bannersbroker - pasywny dochód z reklam w internecie

skomentuj
Lowca / 2012-02-29 15:23
Witam!
Chciałbym wam opisać pokrótce nową firmę z branży personalizowanej reklamy internetowej - BannersBroker.com
Na wstępie może dodam że nie jest to żaden MLM (marketing wielopoziomowy), piramida finansowa ani SCAM.

Co to jest BannersBroker?
BannersBroker.com to firma działająca na rynku reklamy internetowej (wartym 500 MILIARDÓW dolarów rocznie!).
Zajmują się zakupem powierzchni reklamowych na stronach internetowych.
Do tej pory (ponad rok działalności na rynku) wypłacili $34,679,729.00 (prawie 35 mln $) prowizji dla swoich partnerów. W tym roku ma to być już 150.000.000$ wypłaconej prowizji! Także wzrost jest ogromny.
Oczywiście daleko jeszcze do googla, ale jak na rok działalności to znakomite wyniki.

Firma oferuje spersonalizowane reklamy, czyli mając stronę możesz wykupić sobie reklamę dla dowolnego targetu ze względu na miejsce na całym świecie (np. tylko ludzie z Krakowa czy Warszawy), albo na tematykę itd.
Natomiast szybki rozwój firmy zapewniają inwestorzy i o tym chciałbym napisać.

Dotychczas firma otworzyła biura w Indiach, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Portugalii, UK, Irlandii. Póki co więc nie ma polskiej wersji strony www, ale na ten rok planowane jest kolejne 10-15 nowych biur na świecie więc może i polska się pojawi, natomiast strona jest intuicyjna i nie potrzeba wielkiej znajomości angielskiego.

Firma jest legalnie działająca, w 100% wypłacalna. Właścicielem jest kanadyjski inwestor.
Ktoś może zapytać, po co firma ma dzielić się pieniędzmi z klientami, skoro sami mogą inwestować - owszem to prawda, ale to właśnie Ci ludzie zapewniają im niesamowitą reklamę i powodują że firma rozwija się kilkukrotnie szybciej niż normalnie. Poza tym pozyskują w taki sposób inwestorów którzy mają własną stronę internetową. Rynek reklam internetowych jest ogromny. Zyski Google w zeszłym roku w 95% pochodziły właśnie z reklam (przychód na poziomie ok. 30 mld $).

Dla sceptyków znających nieco angielski proponuję poszukać negatywnych opinii o tej firmie w google, ja nie znalazłem... firma działa prawie półtora roku! To chyba coś znaczy.

Jak to działa? Podobnie jak np. na giełdzie gdzie dajemy kasę maklerowi a on się z nami dzieli.
Tutaj też, zakupujemy pakiety za które firma kupuje miejsca na reklamy gdzieś tam na stronach na całym świecie i dzieli się z nami zyskami, z tą różnicą że na GPW trwa to miesiącami lub latami tutaj zyski są potężne, zawsze 100% od zainwestowanej kwoty.

Ok, jak to działa:

Do wyboru mamy różne tak zwane panele:

Żółty (10$) - zarabiamy 100% wartości w około 2-3 tygodnie.
Fioletowy (30$) - zarabiamy 100% w około 4-5 tygodni.
Niebieski (90$) - 100% około 8 tygodni
Zielony (270$) - 100% w około 12 tygodni
Czerwony (810$)
Czarny (2430$)

Co ważne możemy kupić dowolną ilość paneli! Także jak widać, zyski są bardzo szybkie.
Oczywiście jak dany panel skończy pracę (zarobi 100% wartości) to możemy puścić go ponownie i ponownie, a zarobione już pieniądze albo wypłacamy albo kupujemy kolejne panele i mnożymy zyski!

Ważne jest to, że należy zachować proporcję 2(+5):1 przy zakupie paneli. Czyli chcąc mieć 19 żółtych musimy mieć 7 fioletowych itd. (Wzór to x*2+5=y gdzie x oznacza wyższe panele a y ilość niższych paneli).

Opłaty:
Miesięczny abonament standard to 15$ - można kupować panele do zielonego.
Abonament pro to 100$ i można kupować również czerwone i czarne (panele te będą potrzebne przy większych inwestycjach ze względu na zachowanie proporcji w panelach)

Aby nasze panele mogły działać musimy zapewnić im „paliwo” w postaci trafficu, czyli ruchu na stronach gdzie są umieszczone.
Wygląda to w ten sposób że za 50$ kupujemy paczkę trafficu który wystarcza na uruchomienie paneli o wartości 200$, czyli jesteśmy 150$ na plusie zawsze.
I to tyle opłat.

Ok na koniec mała symulacja:
Na początku najlepiej zainwestować 250$
11 paneli żółtych
3 panele fioletowe
50$ na traffic (paliwo dla paneli)

Ja osobiście zainwestowałem właśnie taką kwotę, już po 9 dniach panele żółte uzyskały 100%, a panele fioletowe jak na razie mają troszkę ponad 30%.

Oczywiście można zacząć od znacznie niższych kwot (minimum 25$).

Póki co są tam opcje wpłat/wypłat typu jakieś portfele i karty kredytowe ale od marca/kwietnia wchodzi ich własna karta master card bo jest bardzo dużo wypłat i zdecydowali się na taki krok. Czyli będzie wyglądało to tak jak na Moneybookers że zarobioną przez nas kasę wypłacamy bezpośrednio z bannersbroker w bankomacie, omijamy tym samym jakieś przewalutowania i inne p*******.

BannersBroker jest rynkiem zamkniętym co oznacza, że można „wejść” jedynie z polecenia przez kogoś. Polecanie znajomym da wam też jeszcze jedną korzyść otóż za każde 2 osoby które zaprosicie otrzymacie gratisowy traffic (paliwo dla paneli). Czyli przykładowo zapraszasz dwie osoby które kupiły po jednym żółtym panelu to ty otrzymasz traffic na uruchomienie jednego żółtego panelu zawsze kiedy oni go uruchomią, także kasy za polec
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy