Forum Forum inwestycyjneFundusze

bardzo prosze o pomoc brat poleca profit (sprzedaja tfi skandi)

bardzo prosze o pomoc brat poleca profit (sprzedaja tfi skandi)

tony666 / 83.10.8.* / 2007-05-15 23:16
tam trzeba placic za zarzadzenie, na poczatku i na koncu ale za to doradzaja i mozna przechodzicz fundusz na fu nie placac podatku moge tez sam wszysko robic bez rzadnych oplat w mbanku ale tu trzeba sie chyba znac na tych tfi ijak sie zmienia tfi to za kazdym razem trzeba pla podatek w gre wchodzi 100 000 doradzcie z gory dziekuje za pomoc która opcje byscie wybrali
Wyświetlaj:
doradcafinansowy / 212.2.100.* / 2007-05-16 12:49
Witam,
Ja jestem niezależnym doradcą finansowym. W swojej ofercie posiadam między innymi produkty skandi. Portel inwestycyjny dopasowujemy do oczekiwń konkretnego klienta. Jeżeli ma pan jakieś pytania proszę o kontakt na e-maila doradcafinansowy2@op.pl
ARTS / 2007-05-16 10:38
Jeżeli interesowałaby cię rozmowa lub korespondencja na temat o którym piszesz, to zadzwoń lub wyślij maila 601-28-77-30.

osobiscie wolę pogadać. Ale gdybys mailował, to napisz cos wiecej o Twoich oczekiwaniach wobec tej inwestycji - jaki okres, jakie stopy zwrotu, jaka dostepność srodków, jakie ryzyko inwestycyjne akceptujesz.

pozdrawiam

ARTS
radziej / 2007-05-16 21:56 / Bywalec forum
na okres 3 miesięcy przy akceptacji 100% ryzyka to jaką stopę zwrotu zagwarantujesz?
tajnyagentSB / 81.169.155.* / 2007-05-17 03:54
no ja myślę, że dadzą Ci pewnie ze 180% przynajmniej, bo jak nie to znaczy, że są kiepskimi doradcami... albo Skandia będzie miała gorszy dzień... jeśli tak się stanie to zgłoś się do mnie :) ja daję na wejście 150 % z lokaty + co najmniej drugie tyle z funduszy ;)
radziej / 2007-05-20 22:23 / Bywalec forum
ale 180% już po odliczeniu opłaty za zarządzanie? bo jak nie to wchodzę z kasą w Twoją lokatę a polowke wrzuce na funda i trzymam znacznie dluzej niz kwartal, jestes dobrym doradcą, przekonales mnie... tajny doradcoSB :) pozdrawiam
~zenuś / 195.22.117.* / 2007-05-18 04:07
Poważni ludzie tutaj chcą pomagać innym fundusze ubezpieczeniowe wybierać a wy się z nich nabijacie... Panowie jak tak można ? ;) A jakie warunki masz na tej swojej lokacie połączonej z funduszem...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy