Barwy kampanii

lubię Napoleona / .* / 2005-10-19 09:21
Komentarze do wiadomości: Barwy kampanii.
Wyświetlaj:
xyz / .* / 2005-10-21 09:32
Kaczyński o dziedzictwie "S" Tusk: Wszystkie wątpliwości powinny zostać wyjaśnioneTusk: Wszyscy wierzycie dokładnie w to samo co ja Tusk: Czasem zdarza się i "zepsute jabłko"Tusk: Jestem dumny, że miałem odwagę przystąpić do "S" Kaczyński: Naprawa państwa, to uwolnienie go od raka korupcjiKaczyński: Jestem dla Urbana wiekszym złem niż Tusk Kaczyński: Jeśli wygram, sprawy służb specjalnych zostaną wyjaśnioneTusk: Taki ktoś jak Kurski, może zepsuć poziom debaty publicznej Kaczyński o sprawie Jacka KurskiegoWalęsa o poparciu dla Tuska Tusk: Jestem zażenowany
Tendymion>Wierzbicki / .* / 2005-10-20 18:29
Dlaczego zapominamy o prostych zjawiskach? Prezydentura Tuska może okazać się wylacznie zgubną dla Polski. Przypomnijmy sobie z jaką uciechą wetowal sejmowe ustawy ustępujący prezydent. Czy Tusk pod presją wystawiającego go na stołek finansowego zaplecza miałby inne możliwośći jak stać się kulczykupcewiczem? Wątpię bardzo! Ponadto jest to persona bez charakteru. Rola - jaką odegrał w libertyńskim triumwiracie z Bieleckim i Lewandowskim najlepszym tego dowodem. Ponadto jego marszałkowanie w Sejmie od przypadku do przypadku i ze śledzeniem w czasie ważnych obrad transmisji sportowych na laptopie stawia go w rzędzie krnąbrnych sztubaków- a nie polityków z prawdziwego zdarzenia. Mało nam dotąd było afer? Chociaż Kaczyński też coś zaliczył w "telegraficznym skrócie" - wokę niepewność związaną z jego prezydenturą od złowieszczej pewności pogłębienia kryzysu państwa w wypadku kandydatury bezmyślnego a pazernego Tuska. A tym - co go popierają - szczerze i z troską zdrowia życzę !
Wyborca / .* / 2005-10-20 12:53
Gdyby Platformie chodzilo naprawde o los kraju, wystarczyloby zrobic jeden prosty zabieg , który zagwarantowalby 20-punktowa przewage Tuskowi , a wiec pewne zwyciestwo. Wystarczylo powiedziec, bo to widac golym okiem, ze program PiS nie ma nic wspólnego z PO. Skoro tak jest, to powtórka z AWS jest bez sensu. Platforma powinna zrobic krok do tylu - powiedziec dobrze - nie ma spójnosci, wy wygraliscie, my sie wycofujemy, nie chcemy ani wicemarszalków, ani ministrów, ani wicepremierów. Wtedy Donald Tusk automatycznie zostaje prezydentem. Podobny manewr wykonal Jaroslaw Kaczynski - tylko w mikroskali - zwiekszyl prawdopodobienstwo prezydentury swojego brata poprzez tzw. poswiecenie polityczne. Gdyby PO zdecydowala sie na taki krok, pokazalaby, ze jej intencje sa czyste, ze nie chodzi jej tylko o ped do wladzy. A ponadto dalaby do zrozumienia, ze jednym gwarantem bezpiecznej Polski i madrej gospodarki jest Donald Tusk jako prezydent. Jest wiele roznic pomiedzy DT a LK , ale jest jedna rzecz która bardziej przekonuje mnie do jednego kandydata, niz do drugiego . Otóz jeden z tych kandydatów potrafi wziac odpowiedzialnosc za poczynania calego swojego sztabu, jak i ludzi swojego sztabu, to dobrze o nim swiadczy, poniewaz to znaczy, ze bedzie potrafil jako prezydent wziac odpowiedzialnosc za swoich ludzi. Drugi kandydat, mówi - to nie ja, ja o tym nie wiedzialem, ktos cos zrobil z mojego sztabu na wlasna reke, poza moja kontrola. Jak ktos, kto nie moze kontrolowac swojego sztabu, bedzie w stanie kontrolowac cale panstwo
logo / .* / 2005-10-20 15:15
Piękna argumentacja w drugiej części ,bo co do pierwszej to odpowiem taką starą anegdotką o szefach. Szef który ma GŁOWE a nie ma PLECóW ,albo ma PLECY a nie ma GŁOWE to INWALIDA."SZEF bez PLECóW i GŁOWY znaczy NIC".Dlatego tutaj trzeba to zrozumieć !
K25 / .* / 2005-10-20 08:50
Te komentarze, to chyba piszą ludzie ze sztabu Pana Kaczyńskiego !!! Hehe
lopez / .* / 2005-10-20 08:28
Jacy Poalcy taki prezydent. Tusk chce być prezydentem, a nie wie co robił jego dziadek, co nie interesuje go przeszłość, a może lepiej mieć pamięć wybiórczą, po drugie nagonka na Cimoszewicza jest dla oburzajaca i brak przeprosin ze strony PO. Nie daruję im tego i przez to wolę Lecha - przynajmniej będzie sie działo... he he he w końcu dobierze siemoże tym UB i SB ABW do pupy bo za duża mają władzę, m.in. dlatego zginął Papała bo pan nadepnął panu Millenrowi na piętę i by sieokazało że SLD, ABW współpracuje z mafią wszak policjant, polityk i złodziej razem żyją - jak mówi stare przysłowie. Pan Lech też nie jest idealny, ale wolę mniejsze zło niż pajaca Brukseli, a na takiego mi wyglada Tusk. Optymizm może w d.. sobie w sadzić, panie Tusk przestań chrzanić o matce ile dostała renty tylko powiedz prawdę...
:P / 84.10.43.* / 2005-10-25 10:52
a ja twierdzę, że twoim przodkiem pradziadkiem był jakiś portorykańczyk i to nędzowny jakiś...i co ? zaprzeczysz? a może nie pamiętasz? nie interesuje cię przeszłość?
logo / .* / 2005-10-20 12:37
Panie Lopez wykazujesz się Pan mniejszą ROZWAGą na jaką Pana kiedyś oceniałem.Dorosły mężczyzna nie rozmienia się w drobne bo ...zostanie żebrakiem.A Pan wykazuje ciągoty w tym kierunku.Czy nie czas na przemyślenie ????Piszesz Pan o PRAWDZIE, jakiej bo w POLSCE jak powiedział kiedyś PYRKOSZ w Janosiku to mamy TRZY: PRAWDA.Gówno PRAWDA i Rychtig PRAWDA.Która jest ta Pańska???
evita / .* / 2005-10-20 08:21
Tylko TUSK!!!!!!!On będzie godnie nas reprezentował. 99% mojego miasta glosowało na Tuska .Ale w II turze będzie 100%
lopez / .* / 2005-10-20 08:31
Evita - roztrwoniła cały majatek Argenty - Tusk może zrobićto w Polsce, byłaś Evita w Argtentynie jaka tam bieda i przestępczość, wiec nie głosuj na Tuska, a może Ty jesteś z jego mafii????
kater / .* / 2005-10-20 13:46
tu gościu chyba naprawdę coś jarałeś. zamknij gębę jak masz pieprzyć od rzeczy. i nie tylko tobie by się to przydało. Tego oszołoma kaczora szopki byłyby nawet może i smieszne gdyby nie to, że pieprzony janosik może zaszkodzić rozwojowi gospodarczemu Polski. Ale w sumie jak sobie tak poczytam komentarze takich przygłupów jak ty, to mysle sobie, że to co dostaniecie dzieki rzadom PISS w pełni wam sie należy. Pozdro palanty!
Jan Maria Boruta / .* / 2005-10-19 22:55
TUSK=BEZROBOCIE, WYZYSK I NĘDZA MILIONÓW POLAKÓW
Andy / .* / 2005-10-19 15:35
Ludzie, leczcie się z nienawiści, plujecie na samych siebie.
JedenTaki / .* / 2005-10-19 13:42
A ja powiem takKto popiera Tuska? cała zachodnia prasa rozpisuje sie jaki to Donald Tusk bedzie dobrym prezydentem dla "Polski" ? ciekawe ze tak im bardzo zalezy zeby Polska miala dobrego prezydenta ?pytanie dlaczego? bo widzi w tym swoj interes swiatem rzadzi pieniadz,jaki jest najmadrzejszy naród swiata, najbardziej wyksztalcony i sprytny, ktory ten spryt i madrosc ma dla siebie nie dla nas, ludzie nich nienawidza, poniewaz swoja wiedze i madrosc kumuluja do wyzysku ? mysle ze wiekszos wie o kogo chodzidlaczego zachod nie popiera Kaczynskiego ? bo Kaczynski bedzie sie im przeciwstawial, nie bedzie ulegly, czarne nazwie czarnym a biale nazwie bialym jaki z tego wniosek ?lepiej wybrac kandydata takiego ktory bedzie zdecydownie za Polska i polakami niz uleglego i poslusznego zachodowi, mamy wybór pomiedzy: czlowiekiem pracowitym, uczciwym i kompetentnym o ugruntowanych pogladach Lechem Kaczynskim, który uzyskal wszystkie stopnie naukowe (mgr, dr, doc., prof.) a niekompetentnym kombinatorem i lawirantem Donaldem Tuskiem. wnioski pozostawiam kazdemu do wyciagniecia. Media sugeruja, ze na prof. doc. dr Lecha Kaczynskiego glosuja malo inteligentni i nieudacznicy, ci którym sie nie powiodlo, niezaradni, slabi itp. Natomiast Donalda Tuska popieraja wszyscy którzy wierza w swoje mozliwosci, czuja sie pewni siebie i daja sobie rade w zyciu. Wystarczy sledzic debaty telewizyjne, czytac posty internetowe, zeby sobie wyrobic opinie. Widac wyraznie, ze prof. Lecha Kaczynskiego popieraja wszyscy bez wzgledu na stan zamoznosci i wyksztalcenia, którzy maja juz dosc: kretactwa, matactwa, zlodziejstwa, korupcji i niekompetencji. I zadne zmanipulowane sondaze o kolejnych rekordach Tuska nie zmienia tego stanu rzeczy.
zbyszek / .* / 2005-10-20 09:54
Oj Jeden Taki ktoś dokonał odkrycia. Zwęszył ten wybrany naród wykształcony, sprytny i zaradny, który wykorzystuje swoje zalety dla wyzysku. Brawo. Idac tym tokiem rozumowania to wyciagamy z tego jaki wniosek. Ano taki że to Pan Kaczyński, tak gruntownie wykształcony wykorzystuje swój spryt (podwójny-wszak ma brata ) do ogłupienia ludzi i wykorzystania do własnych celów. Po strukturze jego elektoratu to przecierz widać. Głosowali na niego słabo wykształceni, biedni, starsi, mniej zaradni a to takich właśnie wykorzystują Ci, których zdemaskowałeś. Przecież Ty i tobie podobni, nie zważając na racjonalne argumenty i zaistaniałe fakty, dalej twierdzą że światem rządzi jeden taki naród wybrany. Czy nie przyszło Ci do głowy taka refleksja: skoro ten naród rządzi całym światem to jak to sie stało że o mały włos go nie unicestwiono. Jak dopuścili do holokausu, rządząc przecież Światem. Oczywiście Ty znasz na to odpowiedź zapewne o celowym wywołaniu przez nich wojny żeby się pozbyć konkurencji w Europie i temu podobne bzdury. No to Ci jeszcze podpowiem że faktycznie naród ten jest bardzo sprytny gdyż wmówił prawie całemu światu że jeden z proroków spośród nich, którego ukrzyżowano za bluźnierstwo przeciwko Stwórcy jest synem bożym. Tak skutecznie to wmawiali że prawie 50% mieszkańców Ziemi modli się do Niego. A jego Matke - też Ich rodaczkę (bo przecierz nie jest z Częstochowy) uznano nawet za królową jednego pięknego europejskiego kraju.No to przezydentem powiniem być ten , kto chodzi na ich pasku.No przyznaj Jeden Taki, że w tym coś jest.
logo / .* / 2005-10-19 15:08
Rozwaga i przezorność przewidywania w polityce zagranicznej jest dużą sztuką kompromisów które ziezawsze i przez wszystkich jest zrozumiała.Zarozumiałość i hardość nie zawsze wychodzą na "zdrowie " polityce dalekosiężnej.Mały przykład: Wielka rura-gazociągu.Jak mówi przysłowie :POKORNY DWIE MATKI śIE.
crosser / .* / 2005-10-19 12:29
W miastach nie chcemy kaczora dyktatora i są na to dowody - wyniki z I tury (nie jakies zakichane sondaze): W miastach powyżej 50 tys mieszkancow - Tusk 40% i wiecej poparciahttp://www.prezydent2005.pkw.gov.pl/PZT1/PL/WYN/W15/index.htmw tych samych miastach Kaczyński - ponizej 35%http://www.prezydent2005.pkw.gov.pl/PZ T1/PL/WYN/W7/index.htmKto chce dyskutować z FAKTAMI ???
Krzysztof / .* / 2005-10-19 22:42
I co Pan chciał udowodnić?Z tych procentów wynika tyle, że w dużych miastach jest mniejsze bezrobocie, ludzie więcej zarabiają itd. itd, tacy wyborcy głosują na PO. Oczywiście do takich wniosków można dojść bez analizowania wyborów bo są one ogólnie dostępne. Społeczeństwo składa się jednak z obywateli o róznym wyksztalceniu, różnych miejscach zamieszkania itd. itd. Jeżeli przyjmiemy, że wszyscy mają te same prawa i rózne preferencje wyborcze ze względu na swój status materialny to nie możemy się dziwić takim, a nie innym efektom głosowania. Najgorsze co możemy w tej sytuacji zrobić to używać wyzwisk typu: barany, ciemnota itd. bo nie wiele to zmieni, a tylko antagonizuje społeczeństwo. Rozpoczniemy wojnę polsko polską?
Xporferus / .* / 2005-10-19 15:13
Bardzo przepraszam. Wyniki wyborów d***kratycznych związane są z frekwencją. Jeżeli przyjąć, że w tych miejscach głosowało ok. 50% uprawnionych (uprawnmieni = ok. 75% populacji), to szacunkowo na Pana Kaczyńskiego, jako kandydata, głosowało 17,5% (ok. 6500 osób), a na Pana Tuska 20% (ok. 7500 osób). Pytanie: od jakiego poziomu poparcia definiuje Pan, Panie crosser, definitywne odrzucenie któregoś z kandydatów (a może obu, bo ich wpólny wynik to ok. 37%:))?
Xporferus / .* / 2005-10-19 15:35
... w nawiasach szacunkowe liczby dla 50-ciotysięcznego miasta...
j23 / .* / 2005-10-19 09:27
popieram, te dwa paluszki które Tusk trzymał w górze po pierwszej turze, teraz będzie musiał sobie wsadzić w d...
Katastrofa / .* / 2005-10-19 10:07
'Popieram'? Czytanie ze ze zrozumieniem się kłania...
j23 / .* / 2005-10-19 18:38
poparłem tekst ,,lubię Napoleona'' ,a że komentarze nie wchodzą po kolei to wina administratora
as / .* / 2005-10-20 16:48
To nie wina administratora tylko piszącego czyli j23.Obok tekstu "lubię Napoleona" należało kliknąć :"odpowiedz" i wówczas komentarz ukazał by się pod komentowanym tekstem.Wnisek: z oskarżeniami trzeba uważać bo można trafić jak kulą w płot ale z czasem i tego można się nauczyć.
lubię Napoleona / .* / 2005-10-19 09:21
Nie pomogą Tuskowi ani sondaże , ani studenci (nie mają pracy ale mu ufają- młodość jest ślepa) ani media, ani ślub po 27 latach, ani Kwach ,ani Wachbędzie takim prezydentem jak Rokita premierem z Krakowa. Przytrzemy mu nosa w niedzielę.

Najnowsze wpisy