Forum Polityka, aktualnościŚwiat

batoniki z niemiec z plastikiem!

batoniki z niemiec z plastikiem!

cieciorka / 2013-03-27 09:31
znany producent slodyczy firma nestle, wycofuje z rynku wielkiej brytani i niemiec batoniki kitkat w ktorych stwierdzono i znaleziono kawalki plastiku! Niemamy obaw co do polskich produktow produkowanych w polsce gdyz testy wskazaly ze sa one czyste
Wyświetlaj:
robert_burnejka / 2013-06-27 11:34
Ja jakoś nie mam zaufania do tych produktów tego koncernu i nie kupowałam ich albo przynajmniej unikałam kupowania.A już tym bardziej nie kupowałam batoników... Strata pieniędzy jak dla mnie. Wolę sobie kupić jabłka albo jakieś chrupkie pieczywo pochrupać, np. Sunny Corn, o wiele zdrowiej, i całkiem smacznie. Po pewnym czasie już nawet nie chce sie wracać do tych pustych kalorii. Czasem sobie pozwolę na coś słodkiego, ale tak to chrupię i chrupię... I lepiej się czuję.
ja_jestem_maczo / 2013-03-28 12:45
o łaaa kolejna wpadka znanego producenta? co sie w tym swiecie dzieje ;/ dawniej nie bylo takich przypadkow i ludzie zyli i zyja dalej ateraz szukaja we wszystkim co sie tylko da...
yraka / 2013-03-27 10:43
Wycofywane są z Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii, Malcie, Austrii, Singapurze, na Filipinach i Kanadzie. Ale z Polski po co? Naród zje
sisi12 / 2013-03-27 10:43
Ja moge za darmoche wziąść,ma ktos namiar na magazyn ?
pomocy_34 / 2013-03-29 12:12
za darmoche to w polsce nawet po ryju nie mozna dostac nieestey xD a taka jest prawda ze po co ci slodycze ktore sa niebezpieczne i niezgodne z prawem do sprzedazy ?

Najnowsze wpisy