Forum Forum inwestycyjneForex

bax------------- do wszystkich

bax------------- do wszystkich

bax / 2009-05-10 18:55
kupil sobie ktos deske????????/ bo jutro bo jutro plyniemy po fali ha ha ha ciekawe co ujrza me oczy rankiem hehehe jesli usne do rana :)
Wyświetlaj:
kibic_43 / 2009-05-10 21:12 / Bywalec forum
NBP gotowy do drukowania pieniędzy
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/nbp;gotowy;do;drukowania;pieniedzy,43,0,449579.html

....wiec jak ja zielony rozumuje zapowiada si, ze beda ciezkie czasy
kara z bankiera / 2009-05-10 20:38 / Bywalec forum
Witam BaX - jak napisałeś będzie to FALA ale nie WODOSPAD . ;)

POZDROW.
bidnymaniek / 2009-05-10 20:15 / Tysiącznik na forum
kibic_____ty bedziesz spokojny bo masz juz swiadomosc jaki bedzie finał .....ale zal tych co wyskocza ze strata.......no ale to taki biznes hahaahahhah
kibic_43 / 2009-05-10 20:41 / Bywalec forum

kibic_____ty bedziesz spokojny bo masz juz swiadomosc jaki bedzie finał .....ale zal tych
co wyskocza ze strata.......no ale to taki biznes hahaahahhah

Poczekam na sam dołek i jak juz bedziecie pewni na 90% ze, odbija to wtedy kupuje i usrednie. Maniek narazie nie wykonam zadnego zakupu do wyklarowania sie sytuacji. ale ktoz to wie teraz to wszysko moze sie wywrocic do gory nogami wiec wszysko jest mozliwe
Giorgio13 / 79.185.60.* / 2009-05-10 20:19
spokoj i wiara w dolara mi zostala:) chlopaki myslicie ze mozna by kupic dolka mam z 10% pln czy raczej juz sie nie pchac????
kibic_43 / 2009-05-10 20:34 / Bywalec forum
Ja nie bede Tobie radził , ale teraz sie wstrzymaj z zakupem i zobacz jak sytuacja sie rozwinie i kup na samym dolku . Z tym pytaniem to juz do Sieroty , Bidegomanka, Baxa i Green . Tak jak Tobie napisałem mam załozonego pampersa.
bax / 2009-05-10 19:15
poczytaj dzisiejsze posty i powiedz CZY JESTES CZEGOS PEWIEN bo ja dzis to w zasadzie nic nie wiem tylko przypuszczenia????????????/ jestes teraz na jakiejs walucie lub na jakims szorcie czy stoisz z boku? bo ja na złotowkach tylko a to u mnie rzadkosc
Giorgio13 / 79.185.60.* / 2009-05-10 19:13
co ja mam zrobic potrzebne mi bardzo pieniadze a n ie moge sprzedac ze strata kurde:(
spodziewalem sie czegos innego kurdemc
kibic_43 / 2009-05-10 19:31 / Bywalec forum
Ja tez mam drozej kupione i trudno trzeba załozyc pampersa i czekac :) . Jestem 50/50 $/pln. Witaj Bax dobrze mi napisałes nie zagapiaj sie ale cóz nauka kosztuje /troche mnie to martwi bo kasa zblokowana /.... hm . wytrzymam pampers załozony :) Giorgio13- nie martw sie bedzie dobrze . spokoj , spokoj i jeszcze raz spokoj / mozna wiele tym osiagnąc/. Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-10 19:22 / Tysiącznik na forum

co ja mam zrobic potrzebne mi bardzo pieniadze a n ie moge sprzedac ze strata kurde:(
spodziewalem sie czegos innego kurdemc

z reguly cierpliwosc bywa sowicie wynagradzana, tak wiec przetrzymaj wszystkie dolki i bedzie dobrze,
a jezeli gniecie ciebie wirtualna strata, to wez pod uwage ze tak dlugo jak nie pozbyles sie USD jest to tylko wirtualna strata, bo w ilosci posiadanych USD nic sie ine zmienilo - sprzedasz i z wirtualnej straty bedziesz mial rzeczywista, ktorej nigdy nie odrobisz - twoje finanse i twoja decyzja
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy