bax do ani

bax / 2009-05-11 17:14
po ile kupilas????????????/ to o dolarze A O TYM POZERANIU WZROKIEM TAKI FACET TO KOLEJNY TROL NIGDY NORMALNY FACET nie zwraca uwagi na to co wokol bedac ze swoja kobieta , przeciez moze zawsze to robic tak by ona tego nie zauwazyla to raz a dwa tak zachowuja sie tylko faceci ktorzy zawsze beda mieli jedna kobiete lub jakies scierwa do bzykania jesli facet slini sie na widok kobiet co uinnego usnmiech mile slowa ale z tym trzeba sie urodzic wtedy kobiety zawsze beda takiego faceta lubic
Wyświetlaj:
anka z bankiera / 2009-05-11 17:19 / Bywalec forum
bax.ja widzę,ze Ty stary wyjadacz jestes:)))niestety dla mnie ja mam jakiś 6-ty zmysł i zawsze widzę co sie swięci,zresztą znam facetów...każdy z nich inaczej się zachowuje przy swojej kobiecie,a inaczej sam na sam:)))kupilam po 3,22,trudno...
bax / 2009-05-11 17:24
nigdy nie zalecalem sie do kobiety ktora kocha swego faceta bo to strata czasu ale zawsze tez to slyszalem od kobiet ze byc blisko mnie to robi sie goraco takze ja w sumie wiem co moge JEDNO WAZNE jestem powyzej rok z jedfna kobieta teraz i tylko ona mnie interesuje jesli bedzie dalej ok to bede tylko z jedna to o wyjadaniu :) i podobnie bylo jak bylem zonaty
anka z bankiera / 2009-05-11 17:27 / Bywalec forum
Bax podobno feromony działaja dwa lata,to wszystko przed Tobą:)Ja jestem z mężem od 8-smej klasy podstawówki,ale czasami myślę,że to był błąd...Mogłam troche poszaleć,a teraz juz nie wypada:)))
bax / 2009-05-11 17:31
i to to jest wlasnie to grozne zjawisko niestety. i daj boze zebyscie sie zawsze kochali bo nie sprobujesz to nie zjesz
anka z bankiera / 2009-05-11 17:35 / Bywalec forum

to to jest wlasnie to grozne zjawisko niestety. i daj boze zebyscie sie zawsze kochali
bo nie sprobujesz to nie zjesz

czy grożne nie wiem,ale w sumie chyba jest ok,nie tęsknie za zakazanym owocem,bo nie znam jego smaku:)))
sierota marycha / 2009-05-11 17:22 / Tysiącznik na forum

każdy z nich inaczej się zachowuje przy swojej kobiecie,a inaczej sam na sam:)))

jednak nie znasz......:)
anka z bankiera / 2009-05-11 17:25 / Bywalec forum

jednak nie znasz......:)

a może znam tylko tych z ciemnej strony mocy:)))
anka z bankiera / 2009-05-11 17:23 / Bywalec forum

jednak nie znasz......:)

może masz rację:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy