Forum Polityka, aktualnościPolityka

Będą obowiązkowe mundurki szkolne

Będą obowiązkowe mundurki szkolne

Money.pl / 2007-04-13 09:16
Komentarze do wiadomości: Będą obowiązkowe mundurki szkolne.
Wyświetlaj:
pispis / 89.76.56.* / 2010-11-17 19:49
Bardzo dobry pomysł
Kasalenna / 2010-11-11 18:40
śmiechu warte. może ubierzmy się wszyscy w worki od ziemniaków. w takim razie niech nauczyciele też się ukłonią do obowiązku, bo duzo wymagają a nic nie robią
Wapniak / 2010-11-11 11:53 / Tysiącznik na forum
Bardzo dobrze. Tarcze ze znakami szkoły, były by też nie od rzeczy.
natalcia / 2010-11-09 13:40
Osobiscie uczeszczam do Angielskiej szkoly w centrum Londynu. Mundurki sa tu obowiazkowe i teoretycznie nikt nie narzeka. Mundurek jest po to by nie pokazywac tej roznicy miedzy ludzmi, miedzy sytuacjami pienieznymi w kazdej rodzienie. NIektórych nie stac na mundurek, racja, ale jestem pewna, ze gdy zglosi sie to do rady , mundurek zostanie zakupiony poprzez pieniadze z rady :) dodatkowo chcialam powiedziec, ze idiotycznie zachowuja sie osoby uczeszczajace do podstawówki, które z wielkim trudem pisza swoje imie, a w co drugim zdaniu robia bledy ortograficzne. Dodatkowo próbuja pokazac sie w jak najlepszym swietle i pokazuja ten niski poziom poprzez ostre slowa krytyki.pozdrawiam.
Anjali / 83.23.206.* / 2007-09-30 20:41
Gdyby byly jakies fajne to dlaczego nie?
Podobaja mi sie typu spodniczka, kolanowki, biala bluzka, i krawat - dla dziewczyny oczywiscie.
Powiem szczerze, ze jestem przyzwyczajona do mundurkow bo sama nosze, ale mundur harcerski :PP
Dowiedzialam sie ze ja mam nosic jakies tuniki- podobno są ladne, poniewaz wybieral je u mnie w szkole samorzad uczniowski.
Pozdrawiam
ktos / 87.205.72.* / 2007-09-05 18:58
Zróbmy strajk! to podziała!!! nie będziemy chodzić do szkoły przez jakiś czas! na pewno coś zrobią! 0 frekfencji 0 kasy dla nich! to najlepsze rozwiązanie!!!!
daryja13 / 83.20.106.* / 2007-08-17 09:55
To jakaś porażka!! ja już widziałam jaki będę miała mundurek,normalnie masakra!! Bedzie obwisła koszulka polo w kolorze oliwkowym z granatowym kołnierzykiem a do tego jeszcze gruba granatowa kamizelka!! No normalnie poracha!! A jeszcze gorsze jest to że idę teraz do drugiej gimnazjum i przez 2 lata będę sie musiała z nimi męczyć!! RATUNKU ::: piszcie na mojego e-maila www.daryja13@poczta.onet.pl
T. / 81.190.70.* / 2010-11-10 13:33
"Daryja' , póki jeszcze czas , chodź w krótkiej mini i w stringach.
3eee / 83.9.9.* / 2007-06-13 22:43
a jak osoby nie mają forsy to co???
mundury / 83.14.234.* / 2007-09-02 14:42
moim zdaniem to nie w porzontku , gimnazijum , i podstawuwka musi nosić mundurki , a szkiły poza gimnazialne nie muszą , powino też wejśc rozpożądzenie , ze szkoły poza licealne powini tez nosic
RODZIC / 83.31.64.* / 2007-07-27 13:38
rodzice rząd pod przykrywką pomocy w zakupie bubla pod postacią chorego pomysłu gienia
robi z was wala obiecane pomoc jest ale jak można się domyśleć jest zrobione to tak aby
jak najmniej dopłat wypłacić więc co robi ministerstwo i oświata ? wydaje postanowienie o
dopłatach pod koniec miesiąca lipca szkoły dostały postanowienie około 24.07.07 i
zobowiązuje rodziców niczego nie świadomych do składania papierów do 03.08.07 czego to
nie wymyśla aby nie dopłacić za giertycha tylko się pytam co z rodzicami trudniej
sytuowanych którzy nie dowiedzą się na czas ?więc jak macie sąsiadów niczego nie
świadomych to powiadomcie o dacie po której nie uzyskają dopłaty .tylko u nas jest to
możliwe czyli deliryzm polski ciąg dalszy
nelka / 88.156.164.* / 2007-06-09 20:37
ja się dowiedziałam że u mnie będą jakieś kamizelki z kokardą na boku i do tego spódnica. W sumie okaże się jak to zobaczę, ale nie podoba mi się ten pomysł ze spódnicami:
1.Spódnice dobre, ale dla podstawowej.
2.W TE DNI nie każdy dobrze się czuje w spódnicach,
a one nie są wcale takie długie.
3.Wogule niektórzy nie lubią spódnic. Znam taką co nigdy nie zakłada spódnic,przez całą podstawówkę zawsze w spodniach.
4.Niektóre dziewczyny mają grube czy krzywe nogi, no i sobie wyobraźcie jak one wyglądają i raczej nie będą się czuć w nich wspaniale.

No ale mam nadzieję że mundurek będzie ładny:)))
Jedna taka / 83.4.37.* / 2007-05-16 13:20
no comment...popieram ,,mamę,, jestem z tobą!!!
Bezrobotna mama / 91.94.65.* / 2007-05-14 18:36
jaki ten giertych jest p******** mam 42 lata i szóstkę dzieci nie stać mnie na taki wydatek a najlepsze jest to że potrzebne są im co najmniej takie mundurki a po za tym dzieci rosną (moje dość szybko ) i nie mam pieniędzy żeby kupować im mundurki co pół roku a najgorsze jest to że i tak będą wyglądać w tym jak śmieci nie tylko moje dzieci ale i wszystkie i bardzo bym chciała żeby wszyscy którzy to przeczytają zrobili bunt w szkołach i nie chodzili w tych wieśniackich mundurkach po prostu rzygać mi się chce jeśli wyobraże sobie całą szkołę od dołu do góry tak samo ubraną, a poza tym dzieci i młodziesz polska będzie wyglądać jak naród śmieci !!!


I JESTEM STANOWCZO NA NIE !!!!!!!!!!!!


bez poważania dla giertycha


mama
Pallinka;) / 89.174.101.* / 2007-09-01 19:31
To prawda! Zgadzam się z panią w 100% Jeżeli ja mam wyjść do szkoły w takim czymś, to ja dziękuję!!!
To jest obciach na maksa!!! Ale co można poradzić, jeżeli nasz
"kochany" pan Giertych nie myśli i nie liczy się ze zdaniem innych!!!
xxxx / 83.12.62.* / 2007-05-27 09:36
A czy stać panią, żeby kupować co 2-3 miesiące nowe ubrania dla dzieci????Lepiej chyba kupić ten mundurek raz na jakiś czas (bardziej się opłaca) niz co miesiąc kupować nowe jeansy i bluzki. Niech pani się przyjrzy jak wyglądają niektóre dziewczyny w szkole!!!Ubiorą sobie takie spodnie biodrówki i stringi jeszcze wystają górą!!Dlatego wzrasta ilość gwałtów!!! Niech uczeń czuje się uczniem a nie jak na rewii mody. Na to oni mają czas jak skończą szkołę, chyba, że pani hołduje takiej "modzie". Uczniowie bynajmniej będą wyglądali jak uczniowie i nie bedę się od siebie różnili.
Pallinka;) / 89.174.101.* / 2007-09-01 19:33
Ja wolę być za "rewią mody" niż za mundurkami!!!!!!!!!!
rodzic / 83.31.15.* / 2007-06-19 23:10
twoja wypowiedz utwierdza mnie w przekonaniu ze jesteś z młodzieży wszechpolskiej ,moherowych beretów lub co najmniej zagorzałym zwolennikiem romanka trudno .ale tacy ludzie powinni zrozumieć ze jak kogoś nie stać na te wspaniale pomysły giertycha to oni nie kupują co miesiąc nowych ubranek raczej zapożyczają sie na te tanie książki (pomysł romcia trochę niewypał)aby dziecko mogło sie uczyć, jako rodzic trojki dzieci wiem coś na ten temat ,i sadze ze zwrócenie uwagi na schludność ubioru była by wystarczająca.za czasów większości z nas były fartuszki ale to nie te czasy aby komuś narzucać ubiór a dla zwolenników mam pomysł kupcie wielodzietnej rodzinie np.3rzy komplety podręczników i do tego dla każdego dziecka po 2wa komplety wspaniałych mundurków a może romcio ze swojej kiesy to za sponsoruje ?
bożenka / 83.22.148.* / 2007-04-21 18:37
moim zdaniem to jest fajny pomysł chyba najnormalniejszy z wszystkich innych które wymyśla ten giertych!!! fajnie będzie jak będziemy je nosić wszyscy będziemy jednakowi i będzie spokój u mnie w szkole nie jest tak dramatycznie z ubiorami, makijażami itp. ale zdarzają sie wyjątki=) a poza tym będę tylko rok je nosiła bo wychodzę nie martwcie się i tak będą;) pozdro
nelka / 88.156.164.* / 2007-04-20 20:42
klaudynko15, wspułczuję tobie, mnie by zesłabiło jakbym miała chodzić w polarowej kamizelca.Coś okropnego
AdUlKaa !! / 89.174.242.* / 2007-05-03 17:48
buhaha !! Ja nie chce nosic mundurków !! nigdy w życiuu :d czy nie morzna chodzi ubranym jak sie chce i tak jak na kogo stac ?? niewiem po co to wszystko ja i tak ja nie bd nosic zadnych mundurków !!! szkoda kasy !! a jak by musialy byc te mundurki to albo rózowe albo niebieskie !! w zyciu w kratkee ;/;/ jestem zlaa !!!!!!!wrrrrrrr......
nelka / 88.156.164.* / 2007-04-20 20:40
A ja napiszę tak. Uważam że mundurki powinny być, bo choćby w gimnazjum to bardo się patrzy na ciuchy. I jak dla mnie to nawet przesadzają. W podstawówce jeszcze tak nie było. Jak przecież ktoś się wyróżnia to odrazu zaczepiają i wyśmiewają się itd.. Będzie to owszem spory wydatek, ale i tak więcej by poszło na normalne ciuchy. Niektóre mundurki są naprawdę bardzo ładne. Mi się bardzo podobają taki śliczne tuniki,albo taka zwiewna bluzka i spodnica.Ale za to jak ja widziałam te bezrękawniki, to mnie zemdliło. Okropność! Nie podobają mi się wogule takie stroje z materiału dresowego, są okropne, a już o dresie nie myślę. Szczerze, to się trochę boję żę będzie coś dresowego, bo jestem w szkole sport. więc staram się o tym nie myśleć. Skoro już te mundurki mają być, to niech to naprawdę będzie coś ładnego,bo wcale nie jest trudno o wybór. Ja widziałam naprawdę piękne. A wybór jest duży.
zwykła ja / 88.199.79.* / 2007-05-10 20:52
Mówisz ze jak ktos sie wyróznia to wysmiewaja...to pomysl o dzieciakach , które sa innej budowy...wyobrazasz sobie rózne budowy ciała w tej samej kiecce...to dopiero bedzie powód do wysmiewania...
A wogóle to zycze , zeby mamusie wybrały ci własnie bezrekawnik...bo wtedy bedziesz wiedziała co czuja inni , chodzac w stroju , który do nich nie pasuje...
:o) / 83.7.4.* / 2007-04-23 15:13
Popieram cie nelka!!!
Ja tez nie mam nic przeciwko mundurkom, tylko niech beda ladne i eleganckie!A nie jakies beznadziejne bezrekawniki to byloby straszne chodzic w czyms takim.
W szkolach powinno sie odbyc glosowanie na temat jak powinien wygladac mundurek.
Olciak xD / 83.7.29.* / 2007-04-26 15:51
Hmmm...
U mnie będzie głosowanie jaki mundurek wybrać, najgorzej jak nie będzie z czego wybierać.
Mi najbardziej podobają się spódnice układanki, a co do górnej części stroju to... TYLKO NIE SWETRY, dresy czy kamizelki! pleas;]
klaudynka15 / 195.136.177.* / 2007-04-20 19:11
no dokladnie1porzaszka z tymi mundurkami po co to i co to zmieni?? moze zachowanie uczniow?? napewno nie. U nas juz dyrektor wymysli ze bedziemy nosic polarowe kamizeli!!! przeciez jak ja bede w tym wygladac?? nie to nie jest normalne...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy