Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Będą ograniczenia w przyjazdach na Wyspy?

Będą ograniczenia w przyjazdach na Wyspy?

Money.pl / 2007-10-30 10:08
Komentarze do wiadomości: Będą ograniczenia w przyjazdach na Wyspy?.
Wyświetlaj:
dr Judasz / 82.115.76.* / 2007-12-17 18:28
Nie dadzą rady zrobić nic, za jakieś 10 lat Polacy i reszta obywateli byłych demoludów zaczną się zabierać do siebie a oni zostaną z bandą kolorowych nierobów.
Andre7 / 2007-11-22 12:17 / Tysiącznik na forum
niech obetną wynagrodzenie za nic nie robienię (najwyższe w Europie), zaram im spadnie emigracja i to ta najgorsza ..
georg / 2007-11-03 16:34 / Bywalec forum
Tu nie chodzi o ograniczenie imigracji z UE (jak sadza autorzy ponizszych komentarzy), ale z Trzeciego Swiata.
maklerstan / 83.12.209.* / 2007-12-07 11:49
a z czego ty to wywnioskowales madra glowo.Dla nich polska to trzeci swiat,robimy to samo co ukraincy arabowie i inne mniejszosci trzeciego swiat.to my i pakistani jestesmy dla nich najwiekszym zagrozeniem.Gdzie nie pojedziemy to sie plegniemy i rozmnazamy nie integrujac sie ze spoleczenstwem tylko zakladajac swoje grupy kolonie dzielnice i miasta.To jest najwieksze zagrozenie dla kraju to samo robia azjaci roznych krajow polsce.
georg / 2007-12-08 00:36 / Bywalec forum
Dziekuje za komplement. W istocie, glupi nie jestem (dyplom z wyroznieniem z matematyki w Warszawie i doktorat z ekonomii w Londynie). A Wlk Brytanie tez troche znam, bo mieszkalem tam ponad 20 lat. Imigracja z Polski nie jest na dluzsza mete zadnym problemem (z Ukrainy tez nie). Najpozniej w drugim pokoleniu ci ludzie sa jak rodowici Brytyjczycy (a np. w moim przypadku nawet i w pierwszym). A poza tym, ograniczanie imigracji z kraju UE jest prawnie niemozliwe.
Adam222 / 77.88.184.* / 2007-11-02 21:33
Gada jak ci z LPR-u. Jesteśmy w UNI i mamy prawo pracować i żyć gdzie chcemy. I żadne zapędy polityków tego nie zmienią. Jedyna metoda na ograniczenie wyjazdów do Anglii to duży wzrost płac w Polsce i ograniczenie biurokracji.
pavell / 2007-10-30 14:00
Mało prawdopodobne jest by to dotyczyło Polaków, który robią w Anglii na prawdę super robotę. Np. wiele farm funkcjonuje tylko dzięki pracownikom z Polski. Jak ograniczą to w pierwszej kolejności napływ kolorowych.
griko / 2007-10-30 10:08 / portfel
zdecydowanie popieram Camerona- on szuka pracy dla leniwych brytyjczyków a ja uważam, że polski inżynier, który w Londynie zasuwa jako kelner to jest kompletne pójście na łatwiznę i świadczy o poziomie tegoż "inżyniera".
I nie imputujcie mi,że w Polsce pracy nie ma....
mariu / 84.13.155.* / 2007-12-05 17:23
O poziomie inżyniera świadczy to że chce pracować nawet jako kelner za godziwe pieniądze bo ten co cokolwiek potrafi żadnej pracy się nie boi a ty co to piszesz nie ubliżaj tym co próbują żyć jak człowiek i odciązają rynek pracy w polsce dla takich jak ty. Zamierzam wrócić do polski bo też jestem inżynierem ale jako kierowca zarabiam najmniej 4 razy tyle co w polsce odkuję się, wrócę i zabiorę ci tą twoją pracę bo wydje mi się że wiem więcej o życiu niż ty.
wsciekly / 83.9.170.* / 2007-11-14 09:54
Co Ty w ogole gadasz!!!!????
Czlowieku bylem w Anglii prawie 2 lata mialem dobra prace.Odkladalem bylo mnie stac na wszystko.,przyjechalem do Polski bo tu zostawilem narzeczona bo ona nie chciala tam jechac z powodu pracy(umowa na czas nieokreslony i 1400zl na reke) i jestem.Szukam pracy w wojewodztwie swietokrzyskim i co...przez 5 miesiecy nie moge znalezc nic co dawalo by mi jakas stala prace..a tu w planach malzenstwo i itd..i jak tu zyc??!!!!ps.chygba zadzwonie do Tuska!!!!
z-BIG / 2007-11-27 23:02
Daj znać - jesli szukasz roboty - mój kumpel poszukuje do pracy w lubline a to rzut beretem 4 tys brutto
man13 / 2007-10-30 10:48 / Tysiącznik na forum
W polsce jest praca, moze nawet zbyt wiele. Brak natomiast niewolnictwa, jako formy ukladuw spolecznych. Jest jednak gro polakow ktorym przeszkadza obecny system wolnosci osobistych i postanowili walczyc o nieratyfikowanie karty praw obywatelskich oraz udawadnianie polskim inzynierom ze ich miejsce jest w szeregu zle oplacanych, nieefektywnie pracujacych rodakow na polskiej plebanii
programol / 2007-10-30 10:08
Mój Boże! Co ten liberalizm narobił w tej Wielkiej Brytanii!
uu / 86.156.217.* / 2007-11-18 20:46
wystarczy ze funt spadnie do 2 zl za sztuke i do widzenia uk, a to juz niedlugo
sorry batory / 217.44.196.* / 2007-11-23 08:08
jesli UK nie chce podzielic losu USA powinna wstrzymać kompletnie imigrantów a tych bez pracy wydalić, jedyni to ocali królestwo, inaczej Anglia po prostu sie rozleci ...

Najnowsze wpisy