Forum Polityka, aktualnościKraj

Będą tańsze rozmowy na komórki?

Będą tańsze rozmowy na komórki?

Money.pl / 2006-11-22 17:47
Komentarze do wiadomości: Będą tańsze rozmowy na komórki?.
Wyświetlaj:
maniuś / 83.27.113.* / 2006-11-22 17:47
A ja w takie bzdety nie wierzę! Ponieważ w tym złodziejskim kraju na topie są tylko podwyżki i drenaż ludzkich kieszeni po to aby rządzący mieli dużo kasy na swoje zachcianki i zbytki.Ja już w tym kraju w nic nie wierzę.Nie wierzę w żadnego boga bo gdy by był to by ze słonecznego nieba walił piorunami w tych szubrawców okradających biedne społeczeństwo.
PiterS / 217.30.129.* / 2006-11-24 15:05
To po co żyjesz w tym kraju? Zal mi takich ludzi jak ty, którzy zamiast zrobić coś konkretnego, potrafią tylko biadolić. Weź sie do roboty, zdobądź porządne wykształcenie i też będziesz miał na zbytki... acha zaraz powiesz, że nie masz na szkołę, że powinno dać ci Państwo... itd Jak w kraju może być dobrze, skoro większość społeczeństwa krzyczy tylko: "Dajcie!!!", komuna się skończyła, chcesz mieć dobrze? - weź się do roboty
arahat / 83.24.173.* / 2006-11-25 13:34
piterS- komuna wlasnie wrocila z dziobem jak sie mowi. Twoje podatki jezeli je placisz..(?) i w jakiej kwocie (?) ida na utrzymanie taniego panstwa, ktorrego przywodcy lubuja sie w wyciaganiu smierdzacych trupow z szafy niejakiego lesiaka.

Najnowsze wpisy