Forum Forum inwestycyjneFundusze

Będzie korekta...???

Będzie korekta...???

Samuel / 2007-05-05 17:03
Witam!!!!

Mam pytanie..?? Pobobno szykuje się korekta po długim weekendzie. Ja mam własnie teraz troche pieniedzy do zainwestowania i od 2 tyg czekam bo juz predzej sie doczytałem ze coś się szykuje ale jak narazie jest zielono na giełdzie. Chciałbym zainwestować w funduszach i nie wiem czy dalej czekac czy jednak kupować... Chciałem postawic na akcje ale nie chce wtopić... Poradzisz coś....??? czekać czy kupować..?? dzieki za wskazówki od kogokolwiek.....
Wyświetlaj:
trelemorel / 87.205.190.* / 2007-05-06 15:30
Stary, gdybyś nie czekał dwa tygodnie, liczyłbyś dzisiaj zyski lub straty a Twoje doświadczenie i wiedza o ruchach na giełdzie byłyby o dwa tygodnie bogatsze. Gdy chcesz zagadać do dziewczyny też wszystkich pytasz czy to zrobić ? Zagadaj po prostu i zobaczysz , albo dostaniesz w twarz albo będzie to wielka miłość, bez względu na wynik nabędziesz doświadczenia i dzięki sobie czegoś się nauczysz... Poczytaj , pogłówkuj i kupuj. Gdzieś czytałem że zwałka może być jutro albo równie dobrze za miesiąc, rok, nigdy.....
matuus / 83.24.40.* / 2007-05-06 13:24
znam takich co czekają od 2004 . Jesli Akcje to dlugi choryzont min 4-5 lat Pozdr
:) / 124.243.168.* / 2007-05-06 14:10
gielda bedzie jutro tfuuu tzn korekta
Samuel / 2007-05-06 19:17
No własnie gdybym miał pieniądze do dyspozycji na długi czas to wcale bym się nie zastanawiał co zrobic tylko bym zainwestował ale to ma byc na ok 3 max 4 m-ce więc dlatego tak sie szczypię.....są to moje pieniadze zaroboine w pocie czoła no jak kazdy chciałbym wyciagnac z tego jakis zysk większy niz na funduszu pieniężnym..... w każdym razie dzięki za komentarz...Pozdro
:) / 124.243.168.* / 2007-05-07 02:09
na okres 4mc raczej sie w fundusze nie inwestuje.fundusze to inwestycja dlugoterminowa.krotkoterminowo to sie inwestuje prosto na gieldzie a trzeba miec sporo wiadomosci zeby tak zrobic.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy