Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Będzie nowa lista zawodów rzemieślniczych

Będzie nowa lista zawodów rzemieślniczych

Money.pl / 2007-06-08 17:48
Komentarze do wiadomości: Będzie nowa lista zawodów rzemieślniczych.
Wyświetlaj:
Nie dla durnoty. / 83.28.201.* / 2007-06-27 17:02
Boże co mnie pokusiło, że ja i moja rodzina zgłosowalismy na PiS. Przecież to rozwiązanie jest rodem z komuny. Po uchwaleniu ( nie daj Boże ) takiej durnoty dopiero z Polski zaczną ludzie emigrować
R-2oor / 2007-06-16 16:28
Proponuję wprowadzić minimum wyższe zawodowe wyształcenie (lic. i inż.) dla chcących mandat posłów poparte doświadczeniem w aktywności najpierw dla lokalnej społeczności. Dość tej żenady półgłówków. To jest przedewszystkim zagrożenie naszego życia i bezpieczeństwa.
weswoly doktorek,mir / 213.158.196.* / 2007-06-08 17:48
wydaje sie ,ze jest to jakies niedomowienie,gdyz jezeli chodzi o zdrowie - jestem terapeuta bioenergoterapeuta i nie wyobrazam sobie czegos takiego jak terapeuta ,ktory deo tej pory staral sie pomagac ludziom chorym dobrze jak mu sie udawalo ale projektem ustawy dajemy mozliwosci nie profesjonalistom dzialac na rynku pomocy potrzebujacym dziwie sie ze ktos tago nie widzi to tak jakbyktos przeczytal iles tam ksiazek medycznych nie zdal egzaminu ze swojeju wiedzy ,nie uzyskal uprawnien i udawal lekarza czy zdajecie sobie sprawe do czego doprowaqdzi taki projekt.Bylem wiele lat prezesem stowarzyszenie terapeutycznego gdzie walczylismi z amatoeszczyzna a dzisiaj na to chcecie pozwolic ,zastanowcie sie3 nad tym,zdrowie to profesjonalizm,uprawnienia czeladnicze i mistrzowskie ktore nadaja Izby Rzemieslnicze,to wola o rozsadek
R-2oor / 2007-06-16 16:29
Ciekawa znajomość języka polskiego jak na wieloletniego prezesa :D Szczerze powiedziawszy to nie rozumiem o co Tobie chodzi.
Ryszard@ / 193.151.53.* / 2007-06-10 10:11
proponuję wpisać na listę zawód polityka gdzie bez uprawnień i wiedzy nie można by go uprawiać, dlaczego szewc musi a polityk nie musi. uważam, że Państwo skupia się na elementach utrudniających życie rzemieślnikowi i ułatwiające życie nierzemieślnikowi ktry za przeproszeniem ma gdzieś Państwo, uprawia rzemioslo wyuczone (nie w szkole) skutecznie na czarnym rynku, skuteczniej niż rzemieślnik z papireami czeladniczymi wykorzystujący uczniów i znajomości. Ludzie żyjemy w wolnym kraju gdzie liczą się jedynie umiejętności a nie paiery wydane przez pseudo fachowców czy też pseudo szkoły z pseudo nauczycielami frustatami nękanymi przez swojego szefa Giertycha. Może by tak wprowadzić również dyscyplinę w lesie i nakazać zdobywanie uprawnień lisom, wilkom, wewiórkom, mrówkom itd zapewne ci co to wymyślają mieli by pełne ręce roboty bo w głowach to i tak im sie to nie mieści.

Najnowsze wpisy