Forum Forum dla firmKadry

Będzie oferta dla zwalnianych z LOT-u?

Będzie oferta dla zwalnianych z LOT-u?

Money.pl / 2010-03-18 11:13
Komentarze do wiadomości: Będzie oferta dla zwalnianych z LOT-u?.
Wyświetlaj:
janiszek72 / 2010-03-18 12:57 / Tysiącznik na forum
Oferty pracy dla zwalnianych pracowników są, ale w innych krajach na podobnych stanowiskach. Brawo. Tak trzymać. Im więcej osób zatrudnimy poza granicami naszego kraju tym mniejsze będzie u nas bezrobocie. Fenomenalny, cudowny i nowatorski plan rządu Donalda Tuska i jego działających charytatywnie doradców osiąga swoje apogeum. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
ex employee / 80.48.90.* / 2010-03-18 11:13
"Świetny artykuł" z cyklu >Srutu tutu, pęczek drutu< .
400 osób zwolnionych, to Ci którzy mieli Umowy na czas nieokreślony !
Osobom zatrudnionym na czas określony, po prostu Umów się nie przedłuża (czyli na bruk) co stanowi kolejną nieokreśloną ilość osób.... i ONI nie zostali zwolnieni ! Oni po prostu przestają pracować

Szkolenia ?
To jakaś fikcja ds. lewego zarobku przez.......
Zanim zakończyłem pracę w LOT dopytywałem się o jakieś szkolenia lub ewentualną pomoc w znalezieniu pracy.
Szkolenie (jakieś) miało być, ale zostało ODWOŁANE !

Pomoc ?
Jedynie w formie rozmowy z pracowniczkami Urzędu Pracy, które przyszły, aby wręczyć adresy stron internetowych , gdzie szukać pracy (na własną rękę) oraz, aby wręczyć arkusz rejestracyjny BEZROBOTNEGO.

Ze strony Firmy - Masz Pan odprawę trzymiesięczną i spadaj.
W formie kurtuazyjnej jedynie pytanie --> Znalazł Pan już jakąś pracę ? (wziąłem trzy dni wolnego na "poszukiwanie pracy").
Od momentu odebrania Świadectwa Pracy NIKT się nie odezwał ze strony (już) byłego pracodawcy.
Ostatnia wypłata i odprawa przelewem...... i jednego/kolejnego pracownika mniej na liście płac.
TO WSZYSTKO !

Obecnie jestem posiadaczem tytułu "ZAREJESTROWANY BEZROBOTNY" z zasiłkiem !
Ofert Pracy (w mojej profesji) BRAK.
W U.P. powiedziano Mi, że dla mnie będzie ciężko ........ , ale jak już znajdę coś sam, to Proszą o wyrejestrowanie !

Ot i cała prawda ze strony zwolnionego "grupowo".
janiszek72 / 2010-03-18 13:08 / Tysiącznik na forum
Dokładnie, krótko, szczerze i na temat. Tak w Polsce rząd traktuje swoich kochanych obywateli, których ma (oprócz swoich bliskich i kolegów pokroju Rosoła i Sobiesiaka) w głębokim poważaniu. Medialnie i PR-owsko rząd jest nadopiekuńczy, a w rzeczywistości pozostawia zwalnianych pracowników na pastwę losu. Głosujcie towarzysze na cudowne dzieci Donalda Tuska, glosujcie, a i na Was niebawem przyjdzie czas bezrobocia. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam.
P.S. Życzę koledze dużo samozaparcia i wytrwałości w znalezieniu pracy. Trzymaj się ciepło i nie poddawaj się tym szopenfeldziarzom.

Najnowsze wpisy