Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Będzie trzy razy mniej kredytów hipotecznych

Będzie trzy razy mniej kredytów hipotecznych

Money.pl / 2009-03-04 21:18
Wyświetlaj:
Eder11 / 212.76.37.* / 2009-03-05 07:19
Co to za tytuł? Niech autor najpierw poduczy się trochę matematyki i zobaczy definicję pojęcia "trzy razy mniej", bo moim zdaniem 3 razy mniej oznacza spadek o 300%. Jednakże później w tekście jest napisane o spadku o 30%. I tak media zupełnie niepotrzebnie podtrzymują i podsycają panikę wśród nieświadomych zdarzeń gospodarczych ludzi.
residenzpalast / 83.5.161.* / 2009-03-09 12:12
Jaki Pan taki Kram- przeciez tam pracuje ikona tej firmy- Ob E Szweda- po prostu geniusz - mistrz prognoz dlugoterminowych, znawca wszelkiej maści biznesow....Wiec nie oczekujcie czegokolwiek madrego. Jak czytam "Open Finance" to mam natychmiastowe parcie na scianki jelita grubego...
Jawor77 / 89.229.22.* / 2009-03-07 21:44
Tylko tak dla ścisłości matematycznej - trzy razy mniej kredytów to spadek o 75% a nie o 300%. Nie żebym się czepiał, ale Ty też jesteś z matematyką na bakier.
marek 19.53 / 83.24.35.* / 2009-03-05 00:08
Bardzo się cieszę.
Nie wziąłem udziału w wyścigu szczurów (kupuj, bo będzie drożej), akumulowałem i teraz spokojnie zabieram się za doinwestowanie firmy i przebudowę chałupy.
Nieco nieopatrznie zacząłem (dość wysokie ceny) dwa lata temu (PiS) . POtem przystopowałem. Teraz inwestuję na potęgę. ( W mojej skali)

Błogosławiony kryzys.

Faktem jest, że obroty w firmie spadną, już to widzę. Ale zrekompensuje mi to poświęcenie wolnego czasu na inwestycje własne.
Od dawna nie byłem w stanie tak dużo i efektywnie inwestować w firmę i dom.

Błogosławiony okres rządów PiS- wzrost gospodarczy, inwestycje i możliwość akumulacji.
Błogosławiony okres rządów PO - kryzys i możliwość tanich inwestycji na koszt jego wyborców. Tylko czekam na kolejkę wykształciuchów pod bramą.

POzdrawiam dobroczyńców.

P.S. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wszystko rozpatruję z punktu widzenia mojej mikro firmy i maxi rodziny (w firmie jeden lub dwóch pracowników, w domu co najmniej sześć osób przy stole).
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2009-03-05 16:22
A to dobre :-) za PiS- wzrost gospodarczy owszem był ale żeby twierdzić, że to ich zasługa to po prostu trzeba być debilem.
Inny debil mógłby powiedzieć, że PiS doprowadził Polskę do kryzysu a PO ją z niego wyciąga. ja jednak powiem, że na okres rządów PiSu przypadł okres koniunktury a na okres rządu PO dekoniunktury na świecie. Boże jakie te pisiory to debile, no aż strach pomysleć co by było gdyby dziś Kaczki były u władzy, normalnie kanibalizm i pożoga.
kupa / 84.203.65.* / 2009-03-05 01:49
Co to za belkot? Moim zdaniem powinienes sie wziac za pisanie ksiazek a nie za inwestycje. Marnujesz swoj talent chlopie.
dojczebank.pl / 89.76.208.* / 2009-03-04 21:18
http://www.dojczebank.pl/

Najnowsze wpisy