Forum Polityka, aktualnościPolityka

Beger kupowała podpisy

Beger kupowała podpisy

Money.pl / 2007-09-28 07:05
Komentarze do wiadomości: Beger kupowała podpisy.
Wyświetlaj:
teoretyk-praktyk / 2007-09-28 10:17 / portfel / Toddler giełdowy
No dobrze ta wstrętna skorumpowana SO, tylko co zrobić z firmami, które ogłaszają się, że jedną a ich usług jest zbieranie podpisów a w dodatku przedstwiają w swojej ofercie taryfikator od odpowiedniej ilości zebranych podpisów? To, że kupiła podpisy od kobiety to nie oznacza, że są one lipne, a po drugie jak kupiła tanio a sprzedała drożej, czy to jest z prawnego punktu widzenia przestępstwo, skoro np. sprzedawała je innym posłom, a były zbierane pod konkretną osobę lecz po cała partię, więc de facto ni sprzeniewierzyła sie woli wyborców, lecz nawet jąw zmocniła, skoro więcej kandydatów na posłów SO może być zarejestrowanych, a przecież o to popierającymn ja chodziło: żeby SO w Zgromadzeniu Narodowym było więcej a nie mniej: może dzieki temu jakaś mało znana osoba, a wartościowa dostanie się do ZN. Przecież wyborcy wiedzieli, że popierają nie konkretną osobę, lecz partię. Jeśli zaś poparli imiennie panią Beger to jest to istotnie sprzeniewierzenie się ich woli, czyli przestępstwo wyłudzenia pewnego dobra jakim jest poparcie danej osoby. Jakbym się czuł gdyby ktoś handlował moim podpisem? Hmm, a jak się czuję jak ktoś obiecuje 3 mln mieszkań a nie buduje nic, a jak ktoś inny buduje 200 km autostrad to sam przpypisuje sobie zasługę? Albo bezczelnie kłamie, że jest magistrem a nie jest i wygrywa dzięki temu wybory? Albo mówi o podwyżkach dla policji i ich nie ma? Albo mówi, że nie ma pieniędzy, po czym są tylko dla kogo innego (np. drobne 10 mld PLN, albo 10 mld $ na kontach byłej pzpr w Szwjacarii)? A jak się czuję jak Michnik mówi o demokracji a robi doktorat za komuny a jego brat jest zbrodniarzem komunistycznym czego brat jakoś nie komentuje?
zdenek... / 83.13.250.* / 2007-09-28 09:19
ach ta wyborcza.
najpier piszą że płaciła za lipne podpisy.
potem okazuje się że posłanka płaciła osobie zbierającej nielipne podpisy a to duża różnica.
Gazeta Wyborcza - kto to czyta - ja bym się wstydził
szolem alejchem / 89.76.2.* / 2007-09-30 22:52
ja tez sie wstydze juz kupowac GW.
pantagruel / 2007-09-28 09:45 / OJOS DE BRUJO
skup sie i nie pisz bzdur
Elendir / 2007-09-28 08:51 / Łowca czarownic
Żałosne.

Choć faktem jest że czasu na zbieranie podpisów było nie za dużo w tych wyborach.
MN2 / 2007-09-28 07:05 / Bywalec forum
To duży postęp. Wcześniej sama fałszowała podpisy, teraz jez kupuje. Jeszcze kadencja i zostanie Ministrem Sprawiedliwości
Beger / 89.76.2.* / 2007-09-30 22:58
O nie! Mylicie sie - pani Renatka widzialaby sie raczej w Ministerstwie Finansow .....
klon / 83.8.200.* / 2007-09-28 09:05
Nie kracz bo nigdy nic nie wiadomo. To porażka jacy ludzie dostają się do sejmu. No, ale to dzęki nam.
1ton8 / 193.93.68.* / 2007-09-28 08:25
jak można kamerą video nagrać rozmowę????????
ciekawostka / 83.27.126.* / 2007-09-28 09:34
generalnie mona yaplacic ya wsyzstko
ale cyz sa na to dowodz w formie rachunkow , pryestepstwo skarbowe jak nicł
i tu mamz dlugowlosa pania B., moye nie falsyowala ale kwitow ya benyznke to sie ma czy sie na ma Pani B. a podatek do US odprowadyonz cyz nie
Gal / 80.240.190.* / 2007-09-29 10:18
To już nie chodzi o to, że regina placila 1 czy 3 zł za podpis dla mnie każda z tych sum była by obraźliwa. Ale przedstawioną listę podpisów km uznała i zarejestrowala. Teraz na mój zarzut, że podpisy są sfałszowane można by sprawdzić, ale jak listy są jyż spalone. Hipoteza podpisy i dane personalne zmajstrowala z powiertza 1 osoba. Jak to sprawdzić? oczywiście po spaleniu list nie można.

Najnowsze wpisy