Forum Forum dla firmKadry

Belgijski rynek pracy od maja otwarty dla Polaków?

Belgijski rynek pracy od maja otwarty dla Polaków?

Wyświetlaj:
hahahahahahaha / 83.20.22.* / 2009-04-03 18:14

Pytany, czy Polska zachęca Polaków pracujących w Belgii do powrotu do kraju

ale nie powinniśmy specjalnie ani ich namawiać

Masz rację panie "ministrze"
po co nam najlepsi i najpracowitsi Polacy
przecież oni mają za dużo energi do zmiany swojego i naszego życia
i może by chcieli wygryść z polityki i urzędów pana i pana pociotków
do tego pan nie może dopuścić
niech siedzą za granicą i pracują na urzędasów z uni i polski
Wapniak / 2009-04-03 09:44 / Tysiącznik na forum
Widzicie młodzieży jak Wam teraz dobrze?.... W ramach wywalczonej przez naszych wspaniałych kombatantów wolności, możecie w pogoni za chlebem "zwiedzać cały świat". Z dala nie raz od haimatu, od rodziny, żon, dzieci. Ile z tego macie satysfakcji a ile tragedii... widzę wokół. Interes się kręci, ale nie nasz wspólny. Nie dla dobra "własnego domu" bo najwięcej pożytku z tego faktu mają inni. Obcy. Nie widać?...
Cóż, władza obecna, nie po to nastała aby brać Was pod uwagę na dziś, bo w perspektywie - wcale. Wszyscy zaś oni, kombatanci siedzą tu na miejscu, mają się bardzo dobrze, zachłystując się owocami wywalczonej dla i przez siebie tzw. wolności.
Przykre ale Wam, miłych wojaży - ja nie życzę.
Osobiście, całe życie byłem, pracowałem i jestem zawsze w domu, u siebie. Wyjazdy zaś, traktuję tylko turystycznie. Wam z kolei - nie zazdroszczę.
Jameson666 / 87.232.224.* / 2009-04-03 16:47
A powinienes nam zazdroscic, przynajmniej mnie i wielu moim znajomym - bo jest czego :) Zrozum, ze sa ludzie ktorzy swietnie sobie radza za granica, wszak emigracja tez jest dla ludzi. Ty najwyrazniej nie nalezysz do tej grupy, wiec zyczymy Ci milego siedzenia w domku :) Chociaz... wcale nie zazdroscimy :)
Wapniak / 2009-04-04 19:04 / Tysiącznik na forum
Jameson666 - gdybyś jeszcze zrozumiał co czytasz... Nie przypominam sobie też razem pitego bruderszaftu... Poza tym adresatem tego postu napewno nie był Pan ani pańscy znajomi.To tyle.
Jameson666 / 87.232.224.* / 2009-04-06 09:35
Szanowny Panie Wapniaku,
Przykro mi, ze poczul sie Pan urazony, a jesli Pana uwagi nie byly adresowane do mnie (chociaz nie wiem jak mozna cos takiego sprawdzic...) to tym bardziej przepraszam, zwracam honor itp. A poza tym to dziwnie jest pisac w anonimowym poscie w Internecie per "Pan"... No ale jesli tak Pan sobie zyczy to bardzo prosze. Coz, w Irlandii wszyscy sobie mowia na "Ty" bez wzgledu na wiek i stanowisko i stad pewnie moje przyzwyczajenie. Pozdrawiam Pana i zycze wszystkiego dobrego!
Wapniak / 2009-04-17 10:58 / Tysiącznik na forum
Jameson666 - Dziekuję młody /domniemam/ człowieku za kulturę tak rzadko spotykaną na tym forum. Szczególnie słowa. Szkoda tylko, że nie do końca zrozumiałeś treść i posłanie mojego króciutkiego postu... Jeżeli chodzi o mnie zawsze staram się patrzeć na wszystkie sprawy z daleka i szerokiej perspektywy. Nie kierując się przede wszystkim własnym albo mej grupy interesem. Dla w miarę obiektywnej oceny rzeczywistości moje odczucia są nie ważne! Być może i dlatego, że mój wiek już na to pozwala. Na mniej emocji. Co do kultury - tak trzymać. Zawsze! Pozdrawiam i życzę powodzenia.
NIE / 84.192.79.* / 2009-03-19 22:02
http://www.hln.be/hln/nl/957/Belgie/article/detail/779211/2009/03/19/Milquet-wil-grenzen-sluiten-voor-Oost-Europeanen.dhtml
dla tych, kt. znaja nidrlandzi...

niestety NIE!
test / 83.24.224.* / 2009-03-18 16:37
test
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - skrzyluk.]

Najnowsze wpisy