Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Bez większych emocji

Bez większych emocji

Money.pl / 2006-03-22 19:19
Komentarze do wiadomości: Bez większych emocji.
Wyświetlaj:
orzeł / 2006-03-22 21:07 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
kurcze myślałem że zastanę tu wyniki z Hameryki podane przez Gabrika a tu nic - pewnie zielono :) lecę na onet:)
pozdrawiam (jak mnie grypa nie powali do łoża zerknę na opoczno)
Stroke Amrest cool chyba wsiądę :)
pozdrowienia
strokuś / 2006-03-22 22:34 / Uznany Bywalec forum i giełdy
biedny Gabrik, znów mu sie niezasłużenie oberwało za Grajka
strokuś / 2006-03-22 21:28 / Uznany Bywalec forum i giełdy
na opoczno zerkam tylko treningowo, więc jak jesteś chory to lepiej się dobrze wyśpij - nic lepszego na grypę na razie nie wymyślono ;-) ew. zwrot kosztów można sobie zapewnić inwestując w którąś z firm farmaceutycznych
często praktykuję takie ubezpieczenia - drogie paliwo ubezpieczałem molem, wydatki na leki farmacolem, wydatki na pizzę amrestem, a prezenty krukiem... no i jest jeszcze unimil.... ;-)
strokuś / 2006-03-22 21:01 / Uznany Bywalec forum i giełdy
jak oceniacie dzisiejszą sesję na opocznie?
osobiście mam złe doświadczenia z takimi świeczkami przy sporym obrocie i przegranej ze średnimi SMA45 i SMA90
wygląda jak wyjście przed spadkami
z drugiej strony od jakiegoś czasu oczekuję spadków na opo i jest szansa, że widzę po prostu to co chcę widzieć :-)
strokuś / 2006-03-22 19:56 / Uznany Bywalec forum i giełdy
"Interia myśli o telewizji"
http://www.networld.pl/news/news.asp?m=35&id=90811
piekot / 83.29.233.* / 2006-03-22 21:13
to interię ma telewizja
strokuś / 2006-03-22 19:19 / Uznany Bywalec forum i giełdy
wbk wykorzystał grypę do zwiększenia zaangażowania w amreście
gratulacje dla tych co zrobili podobnie (Ania, Baryton, Domin?) :-)
Domin Stary / 87.206.213.* / 2006-03-22 21:11
Zawsze uważałem że jest to spółka godna uwagi (sam czasem korzystam z produktów-), porządne fundamenty i realizacja planów nie zagrożona, myślę nawet że w związku z ptasią grypą rentowność wzrośnie jeżeli kontrakty z dostawcami były podpisywane w ostatnim czasie. Myślę też że będzie się zachowywać o wiele lepiej od rynku, bo ten uważam że będzie korygował (cokolwiek to znaczy-). Życzę wszystkim powodzenia.
strokuś / 2006-03-22 22:40 / Uznany Bywalec forum i giełdy
ja to bym chętnie jeszcze skunksa nabył, ale na razie jest tylko na CeTo i nie ma chętnych do sprzedaży, także pozostaje czekać na debiut na gpw i marzyć o sensownej cenie
Domin Stary / 87.206.213.* / 2006-03-23 00:04
Nie rozumiem, myślałem że mówimy o Amreście, co Masz na myśli pisząc o CeTo, zaintrygowało mnie to-).
strokuś / 2006-03-23 08:36 / Uznany Bywalec forum i giełdy
piszę o pewnej konkurencji Amrestu notowanej na rynku CeTO a wybierającej się na GPW
prosta to łamigłówka i ceramiki w nagrodę nie będzie ;-)
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy