Forum Forum dla firmKadry

Bezpłatne szkolenie ze zmian podatkowych w 2010 roku

Bezpłatne szkolenie ze zmian podatkowych w 2010 roku

flam / 62.233.212.* / 2010-01-07 15:31
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców, nie tylko z Małopolski, dotyczące zmian podatkowych w 2010 roku.

Szkolenie odbędzie się 12 stycznia br. w hotelu Sympozjum, przy ul. Kobierzyńskiej 47 (obok TESCO) i rozpocznie się o godzinie 10:00.
Wśród wykładowców i zaproszonych gości będzie m.in. Dyrektor Izby Skarbowej w Krakowie oraz naczelnicy krakowskich urzędów skarbowych, parlamentarzyści i wielu innych specjalistów z dziedziny podatków.
Organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie Podatników w Polsce i Zespół Doradców Podatkowych J. Czernecki Sp. z o.o.

W programie szkolenia m.in.: zmiany w podatku od towarów i usług - zmiana limitu zwolnienia od VAT, zmiana miejsca świadczenia usług, zmiany w informacjach podsumowujących oraz sposobu i terminach ich przekazywania) oraz zmiany w podatku dochodowym (definicja małego podatnika, ulgi i odliczenia oraz limity podatkowe). Szkolenia przeprowadzą doradcy podatkowi z długoletnim stażem: Ewa Piskorz-Liskiewicz, Halina Garbacik i Janusz Piotrowski.

W trakcie szkolenia odbędzie się również wystąpienie Prezesa Stowarzyszenia Podatników w Polsce, Marka Niemczyka, podsumowujące działalność Stowarzyszenia i Dyrektora Izby Skarbowej w Krakowie, Adama Pietruszka, podsumowujące zmiany w administracji skarbowej w 2009 roku, a także rozdanie nagród i rozstrzygnięcie plebiscytów organizowanych przez Stowarzyszenie.

Szczegółowy program szkolenia znaleźć można na stronie http://www.podatnicy.org/program.pdf

Najnowsze wpisy