Forum Forum prawnePracy

bezpłatny staż

bezpłatny staż

"kocham" polske / 94.254.174.* / 2010-03-01 18:00
Witam,znalazłem wymarzoną firmę z którą wiąże szanse na przyszłość, miejsce pracy jest powiązane z kierunkiem w szkole średniej i na studiach, chciałbym również napisać pracę inżynierską na temat związany z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa pod warunkiem że będę tam pracował. Jest też prawie 100% prawdopodobieństwo że po stażu zostanę przyjęty na stałe
Złożyłem do urzędu pracy wniosek o staż w tej firmie lecz został odrzucony ze względu na "brak środków finansowych urzędu" a dokładniej chodziło o to że firma znajduje się poza granicami działalności urzędu pracy a przydzielili staże tylko tym firmom które znajdują się w granicach urzędu pracy.
Czy jest jeszcze jakieś wyjście z tej sytuacji?? słyszałem coś o wolontariacie ale to tylko podobno pasuje do organizacji rządowych stowarzyszeń i innych takich.
Jakiś bezpłatny staż istnieje??
wiwan / 2010-03-02 15:29
Nie bardzo rozumiem po co w ogóle zwracałeś się do UP- przecież studiujesz- jak rozumiem, więc nie możesz być zarejestrowany w PUP-ie.
Najprościej zwrócić się bezpośrednio do firmy. Jest program staży absolwenckich na przykład.

Najnowsze wpisy