Forum Forum finansoweInne

Bezprawne opłaty w Pekao

Bezprawne opłaty w Pekao

Money.pl / 2007-12-18 16:17
Komentarze do wiadomości: Bezprawne opłaty w Pekao.
Wyświetlaj:
egri / 83.6.98.* / 2007-12-30 13:32
Aż z ciekawości chyba wejdę na stronę Toyota Bank, bo też mam już dość haraczu w Pekao. Może oferta TB mi podpasuje.
zunna / 83.6.60.* / 2007-12-19 20:56
Ja miałam dość płacenia za wszystko w Pekao i przeniosłam się do Toyota Bank, gdzie opłaty są minimalne.
benek_098 / 83.243.107.* / 2007-12-21 01:11
ja też mam konto w Toyota Bank, choć z troszkę innych powodów. Mnie bardziej interesowało oszczędzanie na rachunku niż redukcja kosztów.
Kero niezwerbowany / 77.253.49.* / 2007-12-18 16:20
Ciekawe co by powiedział UOKiK na pobieranie haraczu za wpłatę na rachunek w kasach banku w jakim się ów rachunek znajduje.
Tak postępuje Multibank. Jak dla mnie to chore a i bezczelne.
JanKS / 2007-12-18 16:53 / Bywalec forum
Są przecież tzw. wpłatomaty.....
Pozdrawiam
Kero niezwerbowany / 87.205.72.* / 2007-12-21 15:10
Może i są, ale widzisz kolego, możesz tego nie wiedzieć ale ja nie posiadam w Multibanku żadnej karty ani kredytowej ani płatniczej więc wpłatomat jest nie dla mnie.
Powiesz, ze mogę sobie taką kartę zamówić? Mogę - a będziesz płacił za nią? Mnie ona nie jest potrzebna do niczego więc tym bardziej nie kupię jej dla samego wpłacania pieniędzy tylko dlatego, żeby paniusia w kasie pielęgnowała sobie paznokietki.
Ja j3ednak wiem swoje - nadejdzie czas kiedy bankowcy zrozumieją, że to ja ich utrzymuję - w zamian oczekuję jedynie szacunku a nie bezwstydnej pazerności na każdym kroku.
Bank powinien zarabiać na finansach a nie paniusiach produkujących papierki.
Ja nie pobieram od klientów opłaty za wystawienie faktury jak to czynią banki niemal za każdy skrawek papieru.
Gość / 192.193.245.* / 2007-12-27 10:37
Bank to nie instytucja charytatywna, a za wyciąg miesięczny tez nie pobiera opłat jak Ty za wystawienie faktury. I proszę Cię - Bankowcy to po pracy zwykli ludzie, na których Ty trzepiesz zyski. W rezultacie to oni Cię utrzymują i kółko się zamyka. W dobie gospodarki rynkowej rusz swoje 4 litery i znajdź sobie rachunek, gdzie nie będziesz płacił za wpłatę. Kosisz na ludziach takie marże i rozpisujesz się jaki to Banki są okropne. policz sobie, bo może kartę będzie Tobie się bardziej opłacało posiadać szczególnie jeśli robisz duże wpłaty. A jak nie to wpłacaj na rachunek osobisty bez opłat i zrób sobie przelew na firmowy. Najlepiej przez internet. Pozdro
podpowiadacz gapowicz / 83.11.42.* / 2007-12-18 17:24
i co z tego ze są wpłatomaty ??

to bardzo dobrze że są.

nie upoważnia to banku do pobierania żadnych dodatkowych opłat za operacje na koncie klienta.

moim zdaniem klienci nie powinni dawać sie tak skubać takim pazernym instytucjom jak banki

sa różne sposoby reakcji .. jedną z nich, jest rezygnacja z usług tak pazernego banku.
Kero niezwerbowany / 87.205.72.* / 2007-12-21 15:14
I tak właśnie robię, otworzyłem sobie konto w banku jaki mam pod samym nosem. Za jego utrzymanie płacę ledwo 6PLN na miesiąc. Wpłacam więc tam bez żadnych haraczy a następnie wykonuję przelewy do Multibanku.
Ktoś może zapytać czemu więc nie zrezygnuję z Multi? To proste - każdy z tych banków ma coś co mi odpowiada i po części z każdego z nich korzystam.
To zwyczajna zabawa w ciuciubabkę, którą rozpoczęły banki.
jliber / 212.180.147.* / 2007-12-18 16:17
Najpierw naszym kosztem panstwo daje zarobic regulowanemu pseudokartelowi bankow miliardy zlotych zadluzajac sie przez deficyt budzetowy, podbijajac ceny kredytow dla zwyklego Kowalskiego, a potem ratuje nas przed strata paru zlotych ingerujac w wolnorynkowe decyzje prywatnych firm. Kowalski niewiele z tego rozumie, banki sie ciesza, a politycy pozuja na zbawcow "ratujacych" nas przed wolnym rynkiem.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: