Forum Polityka, aktualnościKraj

Bezprzewodowa rewolucja internetowa

Bezprzewodowa rewolucja internetowa

Money.pl / 2007-02-28 08:44
Komentarze do wiadomości: Bezprzewodowa rewolucja internetowa.
Wyświetlaj:
SH'akur / 213.158.196.* / 2009-07-13 09:35
mieszkam w Rybniku i korzystam z blueconnect.dajcie spokuj to jest zjechany internet.dobrze chodzi tylko przez 9 dni w miesiącu a potem to 5-cio minutowy film na you tube ładnuje 3 godziny!kosztuje niecałe 50zł miesięcznie modem był po pare złotych. z tym internetem bezprzewodowym to wielka ściema!!!
wojtekk123 / 83.13.51.* / 2007-03-27 21:47
Przeczytałem wszystkie Wasze wypowiedzi. Wynika z nich, że bezprzewodowy internet oferowany przez operatorów GSM nie opłaca się poza miastem, a nawet i w mieście nie opłaca się net od orange. ok. Ale czy mógłby wypowiedzieć się ktoś kto korzysta z blueconnect w dużym mieście? Mieszkam w Szczecinie i zastanawiam się nad ofertą Ery (niby prędkośc do 1,8 MBit...)
Sqwa / 213.158.196.* / 2007-05-24 23:51
Gorzów wlkp, Hsdpa w erze dziła miodzio ( wyciskam na modemie aircard 850 średnio 1,3 MBit / 100 kbit przy przy ping'ach ~ 130 do onetu (przy zasięgu ~ -82dBm)
orange everywhere / 91.94.71.* / 2008-04-02 20:51
ciekawe bo ja też mieszkam w Gorzowie Wlkp , i na razie to widziałem że szybciej niż 237 kb/s to było tutaj dopiero kilka razy uruchamiane testowo i szybciej nie jest dostępne , a może ty jesteż jakims orange sprzedwacą i chwalisz tylko firme ?
orange everywhere / 91.94.71.* / 2008-04-02 20:50
ciekawe bo ja też mieszkam w Gorzowie Wlkp , i na razie to widziałem że szybciej niż 237 kb/s to było tutaj dopiero kilka razy uruchamiane testowo i szybciej nie jest dostępne , a może ty jesteż jhakims orange sprzedwacą i chwalisz tylko firme ?
ArchAngel / 83.21.182.* / 2007-03-07 22:23
Panowie, z całym szacunkiem dla Was, Wasze wypowiedzi są żenujące. Niby jesteście informatykami, niby twierdzicie, że znacie się w branży IT..... ;-)
Jednego operatora krytykujecie, zaś innego wychwalacie-a jak dobrze wiecie wszyscy operatorzy stosuję te same rozwiązania! Totalnie nie znacie się na technice cyfrowej, parametrach sieci GSM ( np: QOS) lub stosowanej technice priorytetyzacji ruchu w sieciach GSM itd. Ponadto każdy z Was podpisując umowę o świadczenie usług w sieci Era, Plus czy Orange winien czytać regulaminy, cenniki lub komentarze do tych dok.- jeżeli macie problem w interpretacji dokumentów. Nikt nie obiecuje nigdy nieba, a jeżeli ktoś podpisuje umowę patrząc w oczy sprzedawcy lub sprzedawczyni to niech ma pretensje do siebie. Pisanie na forum takich rzeczy to czysta błazenada.

PS.
Pamiętajcie (nie chcę uchodzić za osobę, która się wymądrza),upłynie jeszcze kilkanaście lat i tak radio (UMTS, HSDPA wersji wyższych) nie dogoni kabla miedzianego w technice XDSL (SVDSL,VDSL itd.) asymetrycznego lub symetrycznego....A technologię mobilną wykorzystujmy do komunikacji, kiedy jesteśmy poza miejscem istnienia miedzi (patrz Niemcy lub USA, które są kilka lub kilkanaście lat do przodu).
U2 / 2007-07-21 13:27
Oczywiście kabel to kabel, zwłaszcza światłowodowy, ale warto zwrócić uwagę na szybko rozwijający się standard WiMAX, który oferuje znacznie wyższe przepływności niż obecnie oferują po kablu n.p. TPSA. Dialog, Netia itp.
jajajakberety / 91.94.71.* / 2008-04-02 20:52
tak szczegolnie ten wimax zablokowany ostatno przez tpsa ojjjjjjjj jeszvcze duzo wody uplynie
Przemek M. / 81.219.25.* / 2007-03-02 17:20
Prosze państwa jesteśmy w POLSCE tu nikt niedba o rozwój. Tu sie dba o kieszeń...
galusia / 83.13.175.* / 2007-03-01 12:09
korzystamy z bezprzewodowego internetu z orange z opcją droższą ,juz drugi raz modem był w naprawie,jakos przesyłu makabryczna ,szczerze odradzam,korzystamy z orange,i co ciekawe jesli chodzi o reklamacje to dopiero sie schody zaczynaja,w Gdyni w salonie,tak nieuprzejmi nie chetni ze koszmar,naprawde szczerze ostrzegam
bena / 87.96.19.* / 2007-03-02 20:38
Ja też dałem się nabrać przez Orange, modem EDGE 77 miał odbierać do 300kb/s a jest do 10 w porywach. Normalnie 3-5. Co pewien czas rozłącza się s serwerwem.
Dobrze działa tylko pod anteną nadawczą, zasięg kończy się w odległości 3 km od anteny w Poznaniu. Ostrzegam przed zakupem takiego internetu, szkoda nerwów i pieniędzy. Reklamacje są zgłaszane prawie codziennie telefonicznie do Orange jak i do salonu, gdzie ich nie przyjmują, bo u nich działa( pod anteną). Internet działa 10-krotnie wolniej niż w TPSA przez zwykły modem (ok.50kb/s).
matrix02 / 87.96.19.* / 2008-01-14 13:02
Masz racj też nabyłem orange i to nie jest nic dobrego
sliwa_wisla / 91.94.183.* / 2008-02-24 23:51
ej a da rade rozwiązać umowe? bo ja jestem 3.5 kilosa od anteny i wolno jaj cholera czeka sie długo jak ....uj a mam 7.2 a działa jak 0.0 udało sie wam pozbyc tego bez płacenia kary? pomocy
8848 / 83.27.63.* / 2007-03-01 09:57
Nudni jestescie z tymi Waszymi komentarzami.
stary technik / 83.5.124.* / 2007-03-01 09:24
Dlaczego ani słowa o technologii WiMax?
netomanka / 83.18.138.* / 2007-03-01 08:42
A średnio to mam na wysyle 50kbps/s a na odbiorze od 80 do 180 kbps (wczoraj pokazało mi na odbiorze 420kB/s=3360kbps hehe).Wiszę na kabelku miedzianym w sieci LAN i jest mi dobrze.Skype działa więc za free gadam i nic nie zapłacę oszustom z sieci bezprzewodowej.A wysył 50Kbps to niech se wsadzą w D...
liveboxer / 83.10.145.* / 2007-02-28 21:55
Nie rozumiem wybrzydzających poniżej: "tendencyjny artykuł, kryptoreklama operatorów komórkowych, megaczegoś-tam nigdy nie otrzymamy w ilościach reklamowanych, etc".
Po pierwsze primo: fakt, rzucanie się autora (a i portalu) money.pl na techniklalia jest bez sensu. Nikt tu nie szuka tego typu kwestii. Od tego jest 'młody technik' :))
Po drugie primo: bezprzewodowy net z wykorzystaniem sieci komórkowych to dla wielu Polaków jest abstrakcja (laptop za 1zł plus abonament rzędu 200 zł !!!!!!!)
Po trzecie primo: zasięg komórek a zatem i jakośc sygnału jest oględnie mówiąc do d... i długo będą takowe. Jak na razie ludziska odczepiają od kabla swoje laptoki i rozkoszują liveboxo-podobnymi ustrojstwami [niektórzy w wc zamiast playboya).
Powyższe nie zmienia faktu, że rewolucja jest tuż-tuż - vide rewolucja komórkowa w c. sotatnich 4-5 lat
mizor12 / 213.158.196.* / 2009-07-13 09:42
W serialu ,,Dom" też gościu tak mówił i nikt sie nie czepiał
blaster11 / 193.151.64.* / 2007-03-01 09:33
Wydaje mi się że słowo "primo" oznacza "po pierwsze", więc pisanie "po trzecie primo" jest bezsensem :). Nie jest to złośliwa uwaga, tylko lekcja dla autora, bo merytorycznie nie mam zarzutów do komentarza, ale ściska mnie jak czytam takie sformułowania. pozdrawiam :)
Michael Połomski / 83.23.125.* / 2007-03-01 20:06
Artykuł pisał inteligenty człowiek i tylko ktoś dużo mnie obdarzony intelektualnie nie wyczuje, ze było to napisane żartobliwie.
Quest / 83.6.65.* / 2007-02-28 21:24
Póki co to HSDPA Ery marnie działa w Warszawie.
marek732 / 213.158.196.* / 2007-03-02 20:37
Potwierdzam. Płacę 120 zł mam ponoć najlepszy modem z umts-em i hsdpa, ale po przekroczeniu 2 mbit obcieli mnie do 14 kbit z trudem odbieram pocztę.
To jak korzystać z multimediów.
junges / 77.46.6.* / 2007-02-28 21:15
Panowie nie ma co się wodzić że radio zastąpi kabel eter ma ograniczone pasmo i jest trudnym medium transmisyjnym. Transfery na poziomach zadeklarowanych są to transfery teoretyczne - warunki laboratoryjne, tranasfer łacznie pasmo użyteczne + nadbudowa na potrzeby protokołów utrzymania sesji itp.
Jednym słowem niezła bajka dla naiwnych.
woko / 217.153.221.* / 2007-02-28 16:33
cały kraj nigdy nie zostanie pokryty siecią umts a to z tego powodu ze stacje musiałyby stac bardzo blisko siebie a jaki ma to sens w terenach nie zabudowanych, moze autorowi chodziło o wimax, tam zasięg jest duzo duzo wiekszy. Jesli chodzi o wimax to zasięg krytycznie zalezy od pojemności wiec im więcej osób tym zasięg mniejszy.Zasięg tez zalezy od zabudowy. 50 km to wyjątkowo bardzo teoretyczne duza wartość. pozdrawiam.
robcioo / 83.10.141.* / 2007-02-28 19:08
cały artykul jest mocno tendencyjny... chcemy jako Polacy zobaczyć co nas czekam spojrzmy na inne kraje... podczas gdy u nas kroluje w TPSA czy Netia oferta 1Mb w innych krajach jest 10 czy nawet 16Mb, oferte telefonii komorkowych czesto traktuje sie nie jako alternatywe lecz po prostu odrebny produkt. Jasne ze dla wielu moze to byc dobry zamiennik ale trudno uznac za rownorzedna alternatywa np. dla samochodów osobowych autobusy... to tylko mozna w chwycie reklamowym usłyszec! Niewiele osob dojedzie autobusem tam gdzie chce, w czasie kiedy chce i tak bezpiecznie jak chce! Z drugiej strony wiele osob nie bedzie chciało wydawac pieniedzy na utrzymanie auta, benzyne i jest ryzyko wypadku itd. Dlaczego w prasie nie pisza ceny biletów spadają, rewolucja, rynek sam. osobowych powaznie zagrożony?
pustelnik / 83.12.31.* / 2007-02-28 15:18
Faktycznie można uznać ten artykuł za reklamę sieci komórkowych. Przecież bezprzewodowy internet to nie tylko komórki, to także WiFi i WiMax, ale to tym przycichło a przecież WiMax może mieć zasięg od przekaźnika nawet 30km!!!
kedi / 83.26.218.* / 2007-02-28 15:12
ten artykul ściadczy kiepsko o Money - typowe podkoloryzowanie.
Internet od netti po kablach tpsa 1 mega kosztuje 55 zl miesięcznie
Mialem grps z orange to szybciej chodzil mi zwykly modem 56k
meeeno / 89.186.5.* / 2007-02-28 08:44
po co komu net 1,5 Mbit z limitem 500 MB...? brechtam się
niedźwiedź / 2007-02-28 15:09
500 MB ? no tak...ale zapomniales jeszcze o 4 GB oferownych no i o tym ze jeden z komorkowcow w ogole bez limitu oferuje ten internet...
Replikant / 2007-02-28 12:40
Dolores jestes... masz złapałas internet ?
. / 2007-02-28 11:16 / ................
500MB to co najmniej 500 stron w kompie.Wiec z czego sie tak cieszysz??? Dla bardzo wielu ludzi calkowicie wystarczy.
orangeman / 83.12.60.* / 2007-02-28 10:36
Wyprowadziłem się z miasta na wieś i dla mnie to jest w tej chwili jedyna forma dostepu do internetu. TP S.A. nie chce inwestować w kabelki.
Mam internet z Orange i muszę potwierdzić, że jest beznadziejny. Łączę się tylko przez GPRS (bo nic innego nie łapię) i osiągam w szczycie max. transfer 6Kb/s, a w większości przypadków nawet znacznie mniej. Po prostu Orange chce zarabiać a nie inwestować. Umowa skończy mi się w czerwcu to chyba spróbuję z Erą - może będę miał chociaż EDGE.
nacięty przez orange / 83.15.125.* / 2007-03-02 16:20
Przyłączam się do tych opinii. Kupiłem modem w orange ED77i wytrzymałem tylko 1,5 miesiąca ( teraz stoi ) . Powiem tak , przy kupnie obiecano mi cuda a w rzeczywistości prędkość jest w granicach 6 do 10 Kb/s. Dlatego pomimo ,że płacę abonament to wyłączyłem go , żeby nie dostać nerwowej choroby.
monteos1234 / 213.158.197.* / 2007-07-20 15:36
Ja posiadam modem option icon w sieci era i w mojej miejscowości jak zapewnia era jest EDGE Z PRĘDKOŚCIĄ OKOŁO 260kb/s .Okazuje się że tak naprawdę jest najwyżej (rzadko)32kb/s .Najczęściej jeszcze gorzej .Oszustwo i tyle!
Ja posiadam modem option icon w sieci era i w mojej miejscowości jak zapewnia era jest EDGE Z PRĘDKOŚCIĄ OKOŁO 260kb/s .Okazuje się że tak naprawdę jest najwyżej (rzadko)32kb/s .Najczęściej jeszcze gorzej .Oszustwo i tyle!


Ja posiadam modem option icon w sieci era i w mojej miejscowości jak zapewnia era jest EDGE Z PRĘDKOŚCIĄ OKOŁO 260kb/s .Okazuje się że tak naprawdę jest najwyżej (rzadko)32kb/s .Najczęściej jeszcze gorzej .Oszustwo i tyle!
Ja posiadam modem option icon w sieci era i w mojej miejscowości jak zapewnia era jest EDGE Z PRĘDKOŚCIĄ OKOŁO 260kb/s .Okazuje się że tak naprawdę jest najwyżej (rzadko)32kb/s .Najczęściej jeszcze gorzej .Oszustwo i tyle!



Ja posiadam modem option icon w sieci era i w mojej miejscowości jak zapewnia era jest EDGE Z PRĘDKOŚCIĄ OKOŁO 260kb/s .Okazuje się że tak naprawdę jest najwyżej (rzadko)32kb/s .Najczęściej jeszcze gorzej .Oszustwo i tyle!
Ja posiadam modem option icon w sieci era i w mojej miejscowości jak zapewnia era jest EDGE Z PRĘDKOŚCIĄ OKOŁO 260kb/s .Okazuje się że tak naprawdę jest najwyżej (rzadko)32kb/s .Najczęściej jeszcze gorzej .Oszustwo i tyle!


Ja posiadam modem option icon w sieci era i w mojej miejscowości jak zapewnia era jest EDGE Z PRĘDKOŚCIĄ OKOŁO 260kb/s .Okazuje się że tak naprawdę jest najwyżej (rzadko)32kb/s .Najczęściej jeszcze gorzej .Oszustwo i tyle!
Ja posiadam modem option icon w sieci era i w mojej miejscowości jak zapewnia era jest EDGE Z PRĘDKOŚCIĄ OKOŁO 260kb/s .Okazuje się że tak naprawdę jest najwyżej (rzadko)32kb/s .Najczęściej jeszcze gorzej .Oszustwo i tyle!




Ja posiadam modem option icon w sieci era i w mojej miejscowości jak zapewnia era jest EDGE Z PRĘDKOŚCIĄ OKOŁO 260kb/s .Okazuje się że tak naprawdę jest najwyżej (rzadko)32kb/s .Najczęściej jeszcze gorzej .Oszustwo i tyle!
Ja posiadam modem option icon w sieci era i w mojej miejscowości jak zapewnia era jest EDGE Z PRĘDKOŚCIĄ OKOŁO 260kb/s .Okazuje się że tak naprawdę jest najwyżej (rzadko)32kb/s .Najczęściej jeszcze gorzej .Oszustwo i tyle!


Ja posiadam modem option icon w sieci era i w mojej miejscowości jak zapewnia era jest EDGE Z PRĘDKOŚCIĄ OKOŁO 260kb/s .Okazuje się że tak naprawdę jest najwyżej (rzadko)32kb/s .Najczęściej jeszcze gorzej .Oszustwo i tyle!
Ja posiadam modem option icon w sieci era i w mojej miejscowości jak zapewnia era jest EDGE Z PRĘDKOŚCIĄ OKOŁO 260kb/s .Okazuje się że tak naprawdę jest najwyżej (rzadko)32kb/s .Najczęściej jeszcze gorzej .Oszustwo i tyle!



Ja posiadam modem option icon w sieci era i w mojej miejscowości jak zapewnia era jest EDGE Z PRĘDKOŚCIĄ OKOŁO 260kb/s .Okazuje się że tak naprawdę jest najwyżej (rzadko)32kb/s .Najczęściej jeszcze gorzej .Oszustwo i tyle!
Ja posiadam modem option icon w sieci era i w mojej miejscowości jak zapewnia era jest EDGE Z PRĘDKOŚCIĄ OKOŁO 260kb/s .Okazuje się że tak naprawdę jest najwyżej (rzadko)32kb/s .Najczęściej jeszcze gorzej .Oszustwo i tyle!


Ja posiadam modem option icon w sieci era i w mojej miejscowości jak zapewnia era jest EDGE Z PRĘDKOŚCIĄ OKOŁO 260kb/s .Okazuje się że tak naprawdę jest najwyżej (rzadko)32kb/s .Najczęściej jeszcze gorzej .Oszustwo i tyle!
Ja posiadam modem option icon w sieci era i w mojej miejscowości jak zapewnia era jest EDGE Z PRĘDKOŚCIĄ OKOŁO 260kb/s .Okazuje się że tak naprawdę jest najwyżej (rzadko)32kb/s .Najczęściej jeszcze gorzej .Oszustwo i tyle!



teżorangeman / 91.94.223.* / 2007-03-01 13:08
A jaki masz modem?
sc / 195.82.184.* / 2007-02-28 10:33
to że operatorzy kablowi się wyżynają oferując cuda na kiju bez limitu to nie znaczy że komórkowi chcą tego samego.

Eter ma swoją pojemnosć.
500MB danych to całkiem uczciwy limit na dzisiaj. Na pewno każdemu wystarczy do pozostawania online przez cały miesiąc.

No chyba że liczyłes na torrentowanie przez UMTS - no ale zapomnij - nie sądzę by operatorom komórkowym zależało na tego typu kliencie.
vision69 / 91.94.51.* / 2007-02-28 10:02
Używam EDGE z Orange mam teoretyczny transfer 220 kb a w żeczywistości średnio działa 40 Kb w nocy o 2:00 w porywach nabija 200 kb przyu sciaganiu jednego pliku ale nie otwieraniu stron!!!, płace za to cudo 120 zł, Orange nie widzi problemu dla nich wszytko dziła u mnie idelanie, pomijam fakt ze połonczyc sie o 17 godzinie w piątek jest trudno, zimą wogule połonczyc sie bywa trudno, przestoje (serwer zewnętrzny nie odpowiada) zdarzają sie po 1 - 3 h około 70 dni w roku, korzystam na różnych komputerach, i jestem informatykiem. Na papierze 1,8 Mb a w żeczywistości ile ? Nie ma też większego znaczenia czy stoje przy maszcie czy jestem dalko po za nim. Miasto Olkusz i okolice. I wiesz po co to ograniczenie transferu bo i tak na miesiąc go nie przekroczysz ha ha za wolno to działa.
Przedsiebiorca maly / 62.69.200.* / 2007-02-28 10:24
żeczywistosci
przyu
połonczyc
wogule

Ty twierdzisz, ze jestes informatykiem? buahaha dobre sobie

A tak powaznie podoba mi sie Twoja winda z serwerem zewnetrznym buahahaha

Pelna kompromitacja vision69.
były klient orange / 87.207.19.* / 2007-03-01 00:29
vision69 ma racje, w Orange to kuleje i ten ich internet, jak i jakośćzwykłego połączenia gsm, kolega pracuje w salonie orange i wszyscy klną na orange od kiedy wział to w łapy
hehe a teraz ich salon przejmie era, bo orange cieniutki jest
odradzam wszystkim internet bezprzewodowy z orange
To wisi a nie działa, sam sięprzekonałem
vision69 / 91.94.51.* / 2007-02-28 11:29
Panie Przedsiebiorco Mały, fakt robie błendy ale moja ocena jest rzetelna i dzięki niej wiesz co cie czeka na EDGE z Orange :)

a teraz Ciebie zacytuje:
" ze "
" jestes"
"powaznie"
"pelna"

Jak masz problemy z wymową ż, ś, ł : to idz do logopedy.
silverweb / 2007-02-28 18:21
a teraz ja Ciebie zacytuję:
"Przedsiebiorco"
"robie"
"błendy"
"ale" (bez przecinka)
"co cie" (bez przecinka, wielkiej litery i ę)
"zacytuje"
"idz"

Jak masz problemy z wymową "ę" i "ź" to idź do logopedy.
A jak jesteś głodny, to nie jedz wielkich liter i znaków interpunkcyjnych, bo to źle świadczy o informatykach (a ja też nim jestem, to mi nieco wstyd za Ciebie).

Pozdrawiam.
http://www.bykom-stop.avx.pl/

P.S. A jeśli jesteś informatykiem, to sobie zainstaluj FireFoxa2 - ma wbudowane sprawdzanie pisowni, więc jak będziesz pisał w formularzach na stronie, to Ci będzie byki podkreślał.
No chyba, że jako informatyk nie potrafisz pisać nie patrząc na klawiaturę, a ostatecznie wysyłasz co napiszesz bez zerknięcia, czy napisałeś dobrze...
matros61 / 217.113.229.* / 2007-02-28 18:19
A znasz powiedzenie:"Przyganiał kocioł garnkowi""?
Przeczytaj swój tekst.
j233 / 213.17.181.* / 2007-02-28 09:21
Jak to dlaczego... Przecież artykuł nie miał na celu przedstawienie realnych warunków a zareklamowanie sieci komórkowych.

Jest w nim tyle prawdy co w każdej reklamie...

Czyli jak to było w starym dowcipie: 'nie ładę a rower, nie w Moskwie a w Leningradzie i nie rozdają a ukradli'.

PS. Jak ceny staną się normalne to rzeczywiście będzie to niezła alternatywa dla kabla.

Pozdrawiam.
fakir / 2007-02-28 10:56 / Bywalec forum
nie tylko ceny ale i zasięg umts (chociaż edge) poza miastem, bo w mieście jest wiele sposobów na tani internet, a poza miastem szczególbnie gdzie nie ma tel stacjonarnej z kabla nie można poszaleć.. i wydaje mi sie że w tych obszarach powinni operatorzy szukać klientów. ja chciałem sobie podłączyc blueconnect i dobrze że zaprosiłem najpierw do siebie handlowca z ery by przetestowac łącze.. żenada 10kb/s, a w mieście 8 km dalej 1,8Mb/s tyle że w mieście to ja mam większy wybór operatorów i są tańsi..
scenpo / 62.233.164.* / 2007-02-28 12:31
dawno temu jak wchodzily na nasz rynek telefony komorkowe byl problem poza miastem z zasiegiem /tpsa nie dostarczala jeszcze wszystkim potrzebujacym swoich uslug/ kupilem antene kierunkowa do komorki /okolo metrowej dlugosci "drabinka"/ zasieg sie pojawil, moze to metoda na edge poza miastem?
latoya / 83.5.253.* / 2007-02-28 12:49
Co do anteny zewnetrznej - w niektorych przypadkach poprawia na pewno
orange szajs / 91.94.178.* / 2007-07-22 22:16
to wszystko co mowicie o orange jest prawda to jest beznadziejne!!!jak tak mozna wciskac ludziom takie g...mam to juz 5miesiecy zeby to przynajmniej strony normalnie wchodzily juz niemowie o normalnym korzystaniu z dobrodziejstw internetu np.filmiki,muzyka itp.tu tylko cierpliwosc aby ci strona weszla po 3min.odradzam ludzie omijajcie salony orange banda krentaczy i zlodzieji.co nagorsze musze placic 60zl jeszcze 1.5roku bjore teraz tele2
pieterek / 46.113.111.* / 2010-11-10 19:23
W przypadku złego działania internetu mobilnego należy zgłosić problem do urzędu nadzoru komunikacji elektronicznej (czy jakoś tak podobnie, przyjedzie 2 techników pomierzą sygnały i przejmą prowadzenie sprawy reklamacji szybko sprawnie i skutecznie)
ehhhh / 88.156.12.* / 2007-11-26 22:22
"banda krentaczy i zlodzieji"... a pomyslales/las o tym, ze w takim salonie pracuja LUDZIE??!! ja np pracuje w takim salonie i zapewniam cie, ze nie jestem ani kretaczem ani zlodziejem. i pomyslcie czasem, ze takimi nieprzemyslanymi slowami rzucanymi w salonie niedajac konsultantowi dojsc do slowa, mozecie zepsuc mu caly dzien, bo my rowniez mamy uczucia, emocje i nerwy.
jurgend / 91.94.19.* / 2007-08-30 17:16
Dokładnie tak. Omijajcie salony orange szerokim łukiem. Muszę korzystać z internetu, więc korzystam z tego co mam, czyli orange, ale czasami to przechodzi ludzkie pojęcie jakie to zdzierstwo i rozbój w biały dzień...
ORANGE DO WORA A WÓR DO JEZIORA!
czarnywroc1000 / 77.113.29.* / 2008-03-19 17:23
ja mam iplusa i mieszam w centrum wrocławia i dopóki jestem we wro to net chodzi normalnie oczywiście dopóki plus nie nalozy swojego bezsensownego ograniczenia.Niestety poza wrocławiem mozna juz tylko plakac.odnosnie orange to moja współlokatorka posiada i naprawde jej tego współczuję...
D W / 213.158.197.* / 2008-03-26 21:00
Korzystam z bluconekta sieci era i nie polecam gdyby nie umowa w****** bym to na śmietnik. Mam full zasięg HSPDA i nic. 7 mb się wyświetla a to nie może wykorzystać nawet 1% z tego. W innych sieciach nie jest lepiej a nawet gorzej :D
Lepiej nie mieć w ogóle neta niż w******* się że, strona ładuje się 2 minuty a jak chcesz coś pobrać to ci przerywa transfer. O p2p już nie wspomnę muli cholernie. Z torrentów nie da się korzystać ni h***. Obdarują cię natem i frewallem
nawet jeśli tego nie chcesz ;/ I weź tu korzystaj z tego jak chcesz.
lenKC / 91.94.182.* / 2009-04-22 16:43
witam
mogę tu tylko dopisac,że mam od kilku tygodni neta z orange i klops.Nie jestem geniuszem komputerowym,potrzebuje internetu do calkiem prozaicznych celow jak gg,sluchanie muzyczki czy skayp ,tak gg dziala ale radio nie chodzi,o skaypie nie ma co marzyc.Mam ten abonament za 60 zl na m-c,nie wiem co jest grane facet z orange powiedzial ze z modemem jest wszytsko ok i stwierdzil ze to moj program na laptopie a mam wgrany VISTA,nie jest fajny i to chyba dlatego ale pewnosci nie ma.Doadam ze mam nowy laptop specjalnie kupiony z okazji nabycia internetu orange.POZDRAWIAM co Panstwo na to,,,za byki ewentualne przepraszam bo widze,ze sie niektorzy tym stresuja,,ale jak sie szybko pisze zeby wena nie ucikla to sie zdarza;D

Najnowsze wpisy