Białe szaleństwo

Redakcja forum / 2005-11-30 22:34
Gdzie wybieracie się w tym roku na narty?
Wyświetlaj:
zielona / 2006-01-09 23:31
No pochwalcie się kto zaliczył już pierwsze szusy ze stoku?

pozdrawiam

zielona
silver / 2005-12-02 10:35 / Bywalec forum
Do Opola, potem zamknę oczy i.. zgadnę, że to sztuczny stok w Singapurze. Ha! Co wynika z faktu, że w Krynicy Zdrój nie ma wolnych miejsc od miesiąca.
Grzegorz / 2005-12-02 09:19
Zapowiadają śnieg w weekend, ale niestety w tym roku zacznę sezon dużo później. Wczoraj skręciłem kostkę, więc szybko na desce nie pojeżdżę. A w tym czasie poprzeglądam w sieci oferty wyjazdów zimowych...
zielona / 2005-12-06 15:53
Marzyłam, zeby poszusować gdzies na lodowcu, ale żeby tam bez kompleksów pojeździć musiałbym wymienić nasze /moje i męża/ narty, kupić jakieś porządne stroje i tak się zastanawiam...Więc tradycyjnie zostały nam weekendowe wypady do Ustronia na Palenicę...
Poważnie zastanawiam się nad nartami biegowymi i biegać sobie pobliskich lasach ...tylko, żeby śnieg dopisał

pozdrawiam

zielona
Janusz / 83.27.4.* / 2005-12-07 12:40
Myślę że narty biegowe to jednak nie to...Mam długą przerwę w nartach, w ubieglym roku trochę próbowalem na biegówkach, ale to malo satysfakcjonujace.Teraz mam dobry sprzęt (ROSSIGNOL), w święta jadę do Karpacza, ale problem w tym, ze po wieloletniej przerwie chyba trzeba potrenować na oślich łączkach?Mam obawy i kompleksy , ale niegdysiejsze wspaniałe chwile bialego szaleństwa pociagają.
zielona / 2005-12-08 23:18
Jeżeli przed przerwą miałeś dobrze opanowaną jazdę na nartach to nie obawiałabym się powrotu po przerwie tego się tak szybko nie zapomina.
Osobiście miałam dwie dłuższe przerwy.
Pierwsza, kiedy to w czasie nauki jazdy na nartach doznałam skomplikowanego złamania nogi / dwie operacje/ nikt nie sądził, że wrócę do nart. Po 4 latach założyłam narty i wtedy musiałam zaczynać wszystko od nowa, czyli ośla łączka
Druga przerwa " macierzyńska" trwała 6 lat, ale jazdę miałam już dobrze opanowaną. Kiedy pierwszy raz po tej przerwie wybrałam się na narty szkoda mi było czasu na ośle łączki więc zaczęłam od razu od stoków na których jeździłam przed przerwą.
W styczniu tego roku jeździłam w Karpaczu na Kopie i nie wspominam tego zbyt dobrze. denerwował mnie fragment stoku, gdzie trzeba namachać się kijkami, bo jest pod górkę.
Narty biegowe też mają swój urok, trasy biegowe też mogą być w ładnych miejscach, nie wymagają całej wyprawy, żeby się poruszać na nartach, nie trzeba stać w kolejkach,
Na pewno nie zrezygnuję z wyjazdu na stok, ale to bieganie coraz bardziej mnie wciąga.

pozdrawiam

zielona
hohe / 83.17.125.* / 2005-12-23 20:24
Mam pytanie: w maju miałem wycięte 2\3 łąkotki przysrodkowej .CZy ktoś to miał i czy bede mógł spokojni wróci na stoki?
zielona / 2006-01-09 23:30
Myślę, że tu Twój lekarz prowadzący mógłby odpowiedzieć.
Osobiście mam poważne problemy z kręgosłupem, ale na nartach lekarz pozwolił mi jeździć z uwagą, że bardzo rozważnie i nie szaleć na muldach:-)

pozdrawiam

zielona

Najnowsze wpisy