Forum Polityka, aktualnościPolityka

Biernacki: Złamano tajemnicę państwową

Biernacki: Złamano tajemnicę państwową

Money.pl / 2006-10-10 19:12
Komentarze do wiadomości: Biernacki: Złamano tajemnicę państwową.
Wyświetlaj:
myślę / 83.31.4.* / 2006-10-11 00:21
Słyszałem, że PO szykuje nową prowokację: zgłosiło Leppera do Komisji Europejskiej w sprawie specjalnych amerykańskich lotów i baz lotniczych w Klewkach. Będą tym dewaluować całą SO, aby utrącić możliwość ich spokojnego współrządzenia. Przecież chyba każdy zauważył, że Lepper od czasu jak był koalicjantem w rządzie odmienił się nie do poznania. Przestał blokować drogi, wysypywać ziarno, bić ludzi, a nawet starał się o fubdusze z Unii Europejskiej. To od nas zależy co Lepper ze swoimi wyborcami będzie teraz robił. PO chce prowokacji.
Kaja / 83.31.53.* / 2006-10-10 23:39
Nie wiem czy Państwo zauważyli ale P.Biernacki jest jedyną
osoą mającą jakiś wgląd w tajne materiały (jako członek
komisji ds specsłużb) która de fakto potwierdziła fakt
iż P.subotic był agentem WSI, więc nie wiem czy nie doniósł na siebie....?
Money.pl. / 83.31.68.* / 2006-10-10 19:12
W najbliższy czwartek odbędzie się debata sejmowa nad senackimi poprawkami do ustawy o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa komunistycznego, a w piątek - głosowanie. Choć projekt lustracji jest wynikiem wypracowanego kompromisu, teraz zarówno Platforma Obywatelska, jak i Samoobrona wahają się nad jego poparciem. Niezależnie jednak od tego, czy poprawki Senatu do tzw. ustawy lustracyjnej zaakceptuje Sejm, zostanie ona skierowana do podpisu przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Lustrację może zablokować jedynie wykreślenie jej z porządku obrad Sejmu.
ban / 83.168.75.* / 2006-10-11 08:38
A kogo obchodzi lustracja?

Albo wszystkie akta SB trzeb ajawnic na raz albo wszystkie na raz spalić i zapomnieć. Co raz wiecej ludzie nie wie o co w tym wszystkim chodzi i mało ich to obchodzi. Dekomunizacja, lustracja itp. to temayt zastepcze. W 89 roku skonczylem podstawówkę i ch.j wielki mnie to wszystko obchodzi kto na kogo donosił i dlaczego.

Gospodarka, głupki z PIS, gospodarka.

Najnowsze wpisy